سریال های مارولی She-Hulk و Moon Knight صاحب نویسنده شدند؛

مارول نویسنده اصلی سریال های Moon Knight (شوالیه ماه) و She-Hulk (هالک دخت) که قرار است توسط سرویس استریم Disney Plus منتشر شوند را پیدا کرده است؛ از Iron Man (مرد آهنی) تا Endgame (پایان بازی) دنیای سینمایی مارول روز به روز بهتر و بهتر شد، پستی و بلندی های بسیار زیادی را پشت سر گذاشت ولی حالا بعد از ۱۱ سال فعالیت تبدیل شده به یکی از موفق ترین فرانچایزهای سینمایی جهان (و شاید بزرگ ترین). عمده فعالیت MCU تا به امروز در سینما بوده اما مارول تابستان امسال فاش کرد که در فاز چهارم شرایط تغییر خواهد کرد. مارول در همایش کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۹ تایید کرد که طی این فاز قرار است شاهد انتشار پنج سریال باشیم، و سپس سریال های Ms. Marvel (میس مارول)، Moon Knight و She-Hulk هم به لیست اضافه شدند.

زمانی که مارول این سه سریال را بطور رسمی معرفی کرد، از بین آنها Ms. Marvel تنها سریالی بود که در همان ابتدا نام نویسنده اصلی آن فاش شد. گزارش ها ادعا کردند که خانم Bisha K. Ali (فیلم Four Weddings and a Funeral) بعنوان شورانر این سریال انتخاب شده است، اما خبری در مورد سازنده های Moon Knight و She-Hulk به گوش نرسید. ولی حالا، تایید شده که مارول نویسنده اصلی هر دو سریال را پیدا کرده است، که خبر واقعا خوبی محسوب می شود.

همچنین بخوانید | سریال Loki با فیلم Doctor Strange 2 مرتبط خواهد بود؛

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، خانم جسیکا گو (Take My Wife) اکنون بعنوان نویسنده اصلی سریال She-Hulk انتخاب شده، که یک سریال ابرقهرمانی زن محور است. مـا این نویسنده را بیشتر بخاطر کارش بر روی Rick and Morty می شناسیم، او نویسنده تعدادی از اپیزودهای این سریال بوده و سابقه دریافت جایزه اِمی (Emmy) را هم در کارنامه هنری خودش دارد. در طرف دیگر هم جرمی اسلیتر (سریال جن‌گیر، چهار شگفت‌انگیز و دفتر مرگ) بعنوان نویسنده اصلی سریال Moon Knight انتخاب شده که در خلق و توسعه سریال ابرقهرمانی موفق The Umbrella Academy محصول Netflix دخالت داشته است.

سریال She-hulk

حالا که هر دو سریال مغزهای متفکر خودشان را پیدا کرده اند، با توجه به همین انتخاب ها می توانیم حدس بزنیم که مارول چه برنامه ای برای She-Hulk و Moon Knight دارد. مثلا جسیکا گو سابقه خوبی در ژانر کمدی دارد — به لطف Silicon Valley and — و فعالیت قابل توجه ای هم در دنیای انیمیشن ها داشته است. با در نظر گرفتن انتخاب او بعنوان نویسنده اصلی She-Hulk می توانیم تصور کنیم که کوین فایگی یک سریال با فضای کمدی را در ذهن دارد. و با توجه به سابقه کاری جرمی اسلیتر می توانیم حدس بزنیم که Moon Knight قرار است یک سریال تاریک با فضایی خشن تر باشد، و شاید عناصر ترس هم در حوادث سریال انفرادی شوالیه ماه گنجانده شود.

همچنین بخوانید | شایعه: آیرون فیست با فرانچایز Shang-Chi پا به MCU می گذارد [جزئیات شایعه]

باید اشاره کنیم The Falcon and The Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان) اولین سریال لایو-اکشن مارولی است که توسط سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر می شود، این سریال که اکنون در فاز تولید قرار دارد قرار است ۲۰۲۰ به دست طرفداران برسد. مارول اکنون ۸ سریال را در دست توسعه دارد که همه آنها صاحب نویسنده شده اند، پس تمام این نمایش های ابرقهرمانی در حال پیشرفت هستند و بعد از Falcon & The Winter Soldier تک به تک جلوی دوربین خواهند رفت.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline