فیلم Sherlock Holmes 3 کارگردان خودش را پیدا کرد؛ سازنده Rocketman

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، دکستر فلچر بعنوان کارگردان به پروژه در حال توسعه Sherlock Holmes 3 (شرلوک هولمز) پیوسته است؛ بعد از دو فیلم موفق که هر دو توسط گای ریچی کارگردانی شدند، ما نزدیک به یک دهه است که مجبوریم فقط به شایعه های مرتبط با سومین فیلم Sherlock Holmes گوش دهیم چون این پروژه تاکنون هیچ پیشرفت چشمگیری را به خودش ندیـده است، البته سال قبل کمپانی Warner Bros بطور رسمی تایید کرد که قسمت سوم واقعا قرار است ساخته شود، به غیر از این مورد اتفتق خاصی رخ نداده طی این سالها.

اولین فیلم Sherlock Holmes دو شخصیت خیلی آشنا را با ظاهری متفاوت به عاشقان شرلوک معرفی کرد، در این فیلم با هولمز معروف (با بازی Robert Downey Jr) و رفیق صمیمی او جان واتسون (Jude Law) همراه شدیم، در کنار دیگر شخصیت های داستانهای شرلوک، مثل آیرین آدلر (Rachel McAdams) و خانم هادسون (Geraldine James). قسمت دوم تحت عنوان Sherlock Holmes: A Game of Shadows (شرلوک هلمز: بازی سایه‌ها)، شرلوک را در مقابل بزرگ ترین دشمنش قرار دارد، پروفسور جیمز موریاتی (Jared Harris) که پایان هیجان انگیزی هم داشت، ولی پنجره را برای تولید قسمت سوم باز گذاشت. و حالا هشت سال بعد، Sherlock Holmes 3 صاحب یک کارگردان شده تا بتواند رسما وارد فاز پیش-تولید شود.

همچنین بخوانید | هنری کویل بعنوان بازیگر نقش شرلوک هولمز در فیلم Enola Holmes انتخاب شد!

طبق یک گزارش تازه منتشر شده توسط Variety، کارگردان فیلم Rocketman آقای دکستر فلچر قرار است پروژه Sherlock Holmes 3 را در مسیر تولید هدایت کند. کریس برانکاتو (Narcos) فیلم‌نامه‌ این فیلم را می نویسد، رابرت داونی جونیور و جود لا نیز هر دو برای بازی در قسمت سوم بازخواهند گشت (جونیور ۱۰۰% بازمیگردد، ولی بازگشت لا را نمی توانیم تایید کنیم، هنوز). ما هنوز اطلاعات دقیقی از داستان Sherlock Holmes 3 نداریم، اما انتظار داریم که بزودی خبرهای دقیق تری در این مورد به دستمان برسد.

دکستر فلچر

در گزارش جدید آمده که استودیو سالهاست قصد دارد قسمت سوم Sherlock Holmes را بسازد، اما با توجه به اینکه طی چند سال اخیر آقای جونیور درگیر به تصویر کشیدن شخصیت مرد آهنی در فیلم های دنیای سینمایی مارول بوده، وقتی برای بازی در نقش شرلوک نداشته است. اما حالا که داونی از دنیای سینمایی مارول خارج شده، می تواند با خیال راحت بر روی پروژه های جدید خودش تمرکز کنـد. خود گای ریچی هم طی این سالها فیلم The Man from U.N.C.L.E و سپس نسخه لایو-اکشن Disney’s Aladdin را ساخت، اکنون هم مشغول کار بر روی فیلم جنایی The Gentlemen است که متیو مک‌کانهی و کالین فارل ستاره های آن هستند.

همچنین بخوانید | فیلم Sherlock Holmes 3 با یک سال تاخیر در دسامبر ۲۰۲۱ اکران می شود!

باید اشاره کنیم که دکستر فلچر یکی از کاربلدهای سینما است که تاکنون در فیلم های بزرگ و موفق زیادی بازی کرده و چند تایی از آنها را خودش نوشته یا کارگردانی کرده، و اگر اوضاع طبق انتشار پیش برود Sherlock Holmes 3 می تواند تبدیل به یکی دیگر از آثار موفق او شود. آقای فلچر سال قبل با فیلم Bohemian Rhapsody به موفقیت های زیادی دست پیدا کرد، امسال هم که Rocketman را ساخت و به شدت مورد توجه مردم قرار گرفت. البته، بد نیست بدانید که تجربه فلچر در بازیگری خیلی بیشتر از کارگردانی است، چون تاکنون فقط چهار فیلم را کارگردانی کرده و بیشتر فعالیتش بعنوان بازیگر (همچنین نویسنده و تهیه کنننده) بوده.

در ماه اردیبهشت سال قبل بود که وارنر بروس بطور رسمی اعلام کرد فیلم سینمایی Sherlock Holmes 3 را در ماه دسامبر ۲۰۲۰ اکران شود، اما اواخر ۹۷ فاش شد که طرفداران نسخه سینمایی شرلوک هولمز باید برای دیدن این فیلم مدت زمان بیشتری صبر کنید، چون قرار است در ماه دسامبر ۲۰۲۱ پا به گیشه بگذارد؛ تاریخ اکران جدید ۲۲ دسامبر ۲۰۲۱ (مصادف با چهارشنبه ۱ دی ۱۴۰۰) اعلام شده است. ولی نمی توانیم بگوییم که این تاریخ تغییر نخواهد کرد، چون به این بستگی دارد که کار بر روی فاز پیش-تولید چقدر طول بکشد، و سپس چه زمانی استارت تولید را بزنند.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.