انیمیشن های Shrek و Puss In Boots بازسازی می شوند

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، دو انیمیشن Shrek (شرک) و Puss In Boots (گربه چکمه پوش) هر دو قرار است بازآفرینی (ریبوت) شوند؛ این بار زیر نظر کریس ملداندری مغز متفکر سری انیمیشن Despicable Me. داستان ظهور شخصیت شرک به سال ۲۰۰۱ برمیگردد، با روی پرده رفتن نخستین انیمیشن سینمایی این شخصیت او خیلی سریع مورد توجه قرا گرفت و محبوبیت فراوانی به دست آورد. در این انیمیشن به یادماندنی شاهد حضور بازیگران مشهوری مثل مایک مایرز، کامرون دیاز (ماسک) و ادی مورفی بعنوان صداپیشه بودیم. انیمیشن Shrek با نظرات مثبت مخاطبین خودش روبرو شد و در گیشه هم خیلی خوب فروخت (با بودجه ۶۰ میلیون دلاری ساخته شده بود اما در مجموع ۴۸۴٫۴ میلیون دلار فروخت). قسمت های بعدی از نظر تجاری خیلی موفق بودند اما به مرور شاهد افت کیفیت داستان بودیم و در نهایت بعد از تولید چهار قسمت، Shrek برای همیشه به پایان رسید.

ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Puss In Boots در سال ۲۰۱۱ روی پرده رفت، ﺁﻧﺘﻮﻧﯿﻮ ﺑﺎﻧﺪﺭﺍﺱ کسی بود که در این فیلم بجای گربه چکمه پوش صحبت کرد؛ Puss In Boots با بودجه ۱۳۰ میلیون دلاری ساخته شد و در مجموع ۵۵۴٫۹ میلیون دلار فروخت، پس از نظر تجاری موفق بود اما با این وجود هرگز صاحب یک ادامه نشد. بعد از مدتی ما شنیدیم که عده ای از جمله ﻣﺎﯾﮑﻞ ﻣﮑﺎﻟﺮﺯ (بچه رئیس – ﻫﺘﻞ ﺗﺮﺍﻧﺴﯿﻠﻮﺍﻧﯿﺎ ۳) مشغول کار بر روی قسمت پنجم Shrek هستند، اما در نهایت خبر خاصی در این مورد منتشر نشد.

همچنین بخوانید| انیمیشن How to Train Your Dragon 3 یک هفته زودتر پا به گیشه می گذارد!

حال، طبق گزارشی تازه از سوی Variety، کمپانی Universal در نظر دارد تا یکی از پرطرفدارترین انیمیشن های DreamWorks را بارآفرینی کند: فرانچایز Shrek. طبق این گزارش، دو سری انیمیشن Shrek و Puss In Boots زیر نظر کریس ملداندری ریبوت خواهند شد. طبق صحبت های ملداندری، فیلم جدید Shrek قرار نیست یک ادامه برای قسمت های قبلی باشد، اما قطعا Universal قصد ندارد از نو استارت مجموعه را بزند. البته هنوز نمی توانیم به درستی چیزی را حدس بزنیم و باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتری باشیم.

Shrek

شنیدین این خبر اصلا عجیب نیست و Universal کاملا حق دارد تا برای بازآفرینی برند Shrek تلاش کند. DreamWorks برای چندین سال مقداری زیاد پول از این سری به دست آورد و در حقیقت یکی از بزرگ ترین فرانچایزهای انیمیشنی تاریخ را در اختیار داشت، پس چرا Universal برای تکرار این موفقیت ها تلاش نکند؟ از طرفی سالهاست که منتظر بازگشت شرک به سینما هستیم و قطعا اتفاق مهمی محسوب خواهد شد. البته طرفداران قدیمی Shrek قطعا از انجام این کار خوشحال نخواهند شد!!

همچنین بخوانید| نویسنده Hidden Figures به انیمیشن Frozen 2 کمپانی دیزنی پیوست؛

حال باید صبر کنیم تا معلوم شود دقیقا چه برنامه ای برای بازآفرینی Shrek و Puss In Boots دارند. البته برای دیدن نتیجه این تصمیم احتمالا باید چند سالی صبـر کنیم، ولی در کل امیدواریم در نهایت شاهد یک فیلم جالب و تماشایی باشیم. پس، منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از شرک و گربه چکمه پوش باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.