سیگورنی ویور این روزها مشغول کار بر روی Avatar 4 و 5 است!

ستاره مشهور و تحسین شده سینمای آمریکا، سیگورنی ویور نه تنها مشغول کار بر روی Avatar 2 است، بلکه اخیرا درگیر پروژه های Avatar 4 و ۵ هم شده. خانم ویور که بعنوان یکی از بازیگران خوب هالیوود شناخته می شود، قطعا بخاطر حضور در قسمت نخست Avatar به شهرت نرسید اما بسیاری از ما او را برای نقشی که در پرفروش ترین فیلم تاریخ ایفا کرد می شناسیم. عمده شهرت این ستاره در واقع به دلیل بازی در فیلم Alien 1979 (بیگانه) می باشد، سال گذشته هم وی را در مینی سریال The Defenders (مدافعان) محصول نتفلیکس مشاهده کردیم. حال طی چند سال آینده او را در فیلم های فرانچایز Avatar ملاقات خواهیم کرد؛

در قسمت نخست Avatar شاهد حضور بازیگران مختلفی از جمله سم ورتینگتون، زویی سالدانا و میشل رودریگز بودیم. وقایع این فیلم در قرن بیست و دوم به وقوع می پیوندد، زمانی که اهالی زمین به طمع تصرف منابع سرشار پندورا (سیاره ناوی‌ها)، و برای به دست آوردن هرچه بیشتر سنگ آنابتانیوم برای اشغال نظامی سیاره پندورا آماده می‌شوند که نهایتا منجر به نابودی خانه و کاشانه ناوی‌ها و در خطر قرار گرفتن محیط زیستشان می شود. این فیلم حدودا یک دهه قبل پا به گیشه گذاشت و تبدیل شد به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای جهان، در کنار دیگر اثر پرفروش کامرون که Titanic (تایتانیک) نام دارد. Avatar از نظر هنری هم موفق بود و مورد تحسین همگان قرار گرفت، سپس هم کامرون قول ساخت چهار ادامه را برای آن داد؛ البته قسمت چهارم و پنجم در صورتی تولید خواهند شد که Avatar 2 و ۳ عناوین موفقی باشند.

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢبرداری صحنات زویی سالدانا در Avatar 2 و ۳ به پایان رسید

هالیوود ریپورتر بتازگی صحبتی داشته با خانم سیگورنی ویور درباره قسمت های بعدی Avatar، همچنین جنبش #MeToo و طی همین صحبت ها بود که ویور فاش کرد این روزها درگیر پروژه Avatar 4 و ۵ است. از او سوال شد که آیا قرار است در فیلم احتمالی Alien 5 به کارگردانی نیل بلومکمپ باری دیگر شخصیت اِلن ریپلی را به تصویر بکشد یا نه، ویور توضیح داد که اخیرا مشغله کاری بسیار زیادی دارد و به شدت درگیر چهار فیلم بعدی جیمز کامرون است. “من مشغول Avatar 4 و ۵ هستم. کار کردن با نیل را خیلی دوست دارم و فکر می کنم کارش فوق العاده است، و جیمز کامرون هم واقعا فکر می کنه این یک ایده بزرگ است [منظور ساخت Alien 5]، پس از کجا معلوم…

در حال حاضر تمرکز همه بر روی Avatar 2 قرار دارد، چون خیلی زود شاهد ورودش به گیشه خواهیم بود؛ البته این فیلم که با بودجه ای عظیم ساخته می شود در اصل قرار بود سال ۲۰۱۸ پا به گیشه بگذارد، اما متاسفانه و شاید خوشبختانه این اتفاق نیافتاد. قسمت دوم حالا قرار است با تاخیر روی پرده برود، اما کامرون همچنان مطمئن است که Avatar 5 در سال ۲۰۲۵ پا به سینما خواهد گذاشت. در حال حاضر تاریخ اکران Avatar 2 هجدهم دسامبر ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲۸ آذر ماه سال ۹۹) اعلام شده، ما انتظار تغییر این تاریخ را نداریم.

همچنین بخوانید | در پوستر جدید فیلم Alita: Battle Angel آلیتا برای نبرد آماده می شود!

حالا که حدود یک دهه از اکران قسمت اول گذشته، طرفداران بیشتر از هر زمان دیگری در انتظار فیلم های بعدی مجموعه Avatar هستند. با توجه به بودجه ای که صرف تولید این عناوین می شود، بازیگران حاضر در آن و تلاش های جیمز کامرون، بطور قطع فیلم های بزرگی خواهند بود، جز اینکه طی چهار فیلم پیش رو داستان کش دار و به آرامی بی مزه شوند. البته کامرون اکنون سه دهه است که تمام تمرکز خودش را بر روی این فرانچایز بی نظیر قرار داده و انتظار داریم که نتیجه خوبی از تمام این تلاش ها حاصل شود.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.