آدام مک‌کی ممکن است فیلم Silver Surfer را برای مارول بسازد!

بعد از مدتها انتظار، آدام مک‌کی در مورد پروژه سینمایی Silver Surfer (موج‌سوار نقره‌ای) صحبت کرد و گفت که ممکن است این فیلم را برای Marvel Studios کارگردانی کند. این فیلمساز این روزها مشغول کار بر روی فیلم بلند جدیدش Vice (معاون) است که بتازگی برنده یک جایزه گلدن گلوب شده، اما همچنان دوست دارد به دنیای سینمایی مارول بپیوندد و این احتمال وجود دارد که واقعا به خواسته خودش برسد! — و فیلم Silver Surfer را بسازد.

ما مدتهاست که می شنویم آدام مک‌کی قرار است یکی از فیلم های مارولی را کارگردان کند چون خودش هم شخصا اعتراف کرده به انجامش علاقه دارد. بعد از اینکه ادگار رایت (Baby Driver) از پروژه Ant-Man (مرد مورچه‌ای) کنار رفت ما در مورد احتمال پیوستن آقای مک‌کی به این پروژه شنیدیم. که البته همین طور هم شد، او با پل راد همکاری کرد تا ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ این عنوان ابرقهرمانی را بازنویسی کنند.

همین همکاری باعث شد که ارتباطش با مارول قوی تر شود، او مدتی قبل تایید کرد که قرار بود بر روی فیلم Inhumans (ناانسان ها) هم کار کند، البته قبل از اینکه تبدیل به یک سریال شود. این فیلمساز ادعا کرده که مارول از او خواسته با پروژه Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) همکاری کنـد. پیشنهادهای مارول به همین فیلم ختم نشد، چون آنها بـا مک‌کی درباره کارگردانی Guardians of the Galaxy Vol. 3 (نگهبانان کهکشان) هم صحبت کرده اند، البته او شخصا علاقه ای به کارگردانی این مدل فیلم های کهکشانی ندارد.

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪای که جیمز گان برای Guardians of the Galaxy 3 نوشته گریه خواننده را ﺩﺭ ﻣﯽﺁﻭﺭﺩ!

اواخر سال گذشته میلادی، آقای مک‌کی فاش کرد که دوست دارد فیلم انفرادی موج‌سوار نقره‌ای را برای کمپانی مارول کارگردانی کند. این فیلمساز علاقه خاصی به شخصیت نورین راد (Norrin Radd) دارد و به همین دلیل هم علاقه مند است تا یک فیلم برای وی بسازد؛ حال به تازگـی MTV از او در این رابطه سوال کرده، اینکه از زمان اعلام اشتیاقش برای ساختن چنین فیلمی هیچ اتفاق خاصی افتاده است؟ او نیز فاش کرد که صحبت هایی در مورد فیلم Silver Surfer با مارول داشته است!

Silver Surfer

طی چند سال اخیر، مارول حتی اگر می خواست هم نمی توانست فیلمی برای موج‌سوار نقره‌ای بسازد چون حقوق این شخصیت بطور کل در اختیار کمپانی فاکس قرن بیستم (۲۰th Century Fox) قرار دارد. البته فاکس خیلی کم از موج‌سوار نقره‌ای استفاده نموده، بطوری که وی را فقط در فیلم Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer مشاهده کردیم، اما آنها ﺑﺮﺍﯾﺎﻥ ﮐِﯽ. ﻭﺍﻥ را استخدام کردند تا ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی Silver Surfer را بنویسد. ولی بزودی، دیزنی تمام شخصیت های مارولی را از کمپانی فاکس پس می گیرد و پس از آن مارول می تواند به راحتی یک فیلم برای موج‌سوار نقره‌ای بسازد. البته ما هنوز نمی دانیم مارول دقیقا چه برنامه ای برای شخصیت های ﭼﻬﺎﺭ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ و مردان ایکس دارد.

همچنین بخوانید | حضور یکی از شخصیتهای Iron Man 3 در Avengers: Endgame تایید شد؛

موج‌سوار نقره‌ای یکی از شخصیت های کیهانی محبوب در دنیای کتاب های مصور مارول است و حضورش در دنیای سینمایی مارول می تواند جالب باشد و قطعا مورد توجه طرفداران قرار خواهد گرفت. کمپانی فاکس با وجود اینکه از علاقه طرفداران به این شخصیت خبر داشته، از آن بدرستی استفاده نکرد و حالا مارول می تواند با تولید فیلم Silver Surfer، موج‌سوار نقره‌ای را به حقش در سینما برساند!

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر در ارتباط بـا فیلم Silver Surfer باشید.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.