تایید شد؛ فیلم Sinister Six هنوز در حال توسعه است!

این روزها کمپانی سونی پیکچرز تمرکز خودش را بر روی تبلیغ برای انیمیشن سینمایی Spider-Man: Into the Spider-Verse (مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی) قرار داده است، اما در این میان خانم ایمی پاسکال تهیه کننده مشهور فیلم های اسپایدرمن تایید کرده که ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ سینمایی Sinister Six (شش فاسد) همچنان در حال توسعه می باشد. درو گادرد کسی است که بعنوان نویسنده و گارگردان این فیلم انتخاب شده، حال همه چیز به او بستگی دارد که چه زمانی وقت خودش را برای شروع کار بر روی Sinister Six آزاد کند.

باید اشاره کنیم؛ شش فاسد یک گروه ابرتبه‌کارانه در سری کتاب‌های مصور کمپانی مارول کامیکس است، تیمـی که از بزرگ ترین دشمنان مرد عنکبوتی تشکیل شده؛ ﺩﻛﺘﺮ ﺍﺧﺘﺎﭘﻮﺱ، ﻭﺍﻟﭽﺮ، ﻣﺮﺩ ﺷﻨﯽ، ﻣﯿﺴﺘﺮﯾﻮ، ﻛﺮﯾﻮﻥ ﻭ ‏همچنین ﺍﻟﻜﺘﺮﻭ. این گروه نخستین بار در شماره اول کمیک بوک مرد-عنکبوتی شگفت‌انگیز سالانه (ژانویه ۱۹۶۴) نمایان شد، به نویسندگی استن لی و طراحی استیو دیتکو.

خانم پاسکال طی مصاحبه اخیر خودش با Vanity Fair در همین رابطه گفت که “من فقط منتظر درو گادرد هستم تا برای کارگردانی این فیلم آماده شود. من با گادرد هر کاری انجام می دهـم…. فقط منتظرش هستم تا بگوید که او هم می خواهد این فیلم را بسازد.

همچنین بخوانید | انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse از سوی راتن تومیتوز امتیاز ۱۰۰% را دریافت کرد

فیلم Sinister Six

باید اشاره کنیم که این فیلم قرار است بود بعنوان یک ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ برای The Amazing Spider-Man 2 (مرد عنکبوتی شگفت انگیز) محصول سال ۲۰۱۴ ساخته شود، صحنه میان تیتراژ این فیلم نوید متحد شدن شرورهایی مثل گرین گابلین، میستریو، راینو، کراون شکارچی، کرکس و دکتر اختاپوس را به طرفداران داده بود. کمپانی سونی برنامه هایی ویژه برای تولید و اکران این فیلم داشت، اما زمانی که The Amazing Spider-Man 2 روی پرده رفت و به موفقیت های مورد انتظار نرسید، همه چیز متوقف شد تا شاید در آینده شرایط برای تولید Sinister Six فراهم شود.

حال، همین که می شنویم سونی تمایل به ساخت فیلم سینمایی Sinister Six دارد خودش می تواند خبر خوبی برای طرفداران باشد. با این حساب فقط باید منتظر باشیم تا شرایط لازم برای تولید این فیلم فراهم شود، بعد از آن دیگر همه چیز سریع پیش خواهد رفت.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.