فیلم Six Billion Dollar Man کارگردان خودش را از دست داد

فیلم سینمایی Six Billion Dollar Man (مرد شش میلیارد دلاری) با نقش آفرینی ﻣﺎﺭﮎ ﻭﺍﻟﺒﺮﮒ همچنان در حال دست و پنجه نرم کردن با مشکلاتی مختلف است، چون یک گزارش تازه منتشر شده ادعا می کند درست قبل از شروع تصویربرداری، این فیلم کارگردان خودش را از دست داده است. ریبوت سریال علمی-تخیلی دهه هفتادی The Six Million Dollar Man پیش از این هم با تاخیر همراه شده و با موانعی روبرو گشته است؛

این پروژه از سال ۱۹۹۵ در جریان است، وقتی که کمپانی یونیورسال در حال توسعه یک فیلمنامه برای یک بازسازی مستقیم بود، اما حقوق فیلم به Dimension Pictures فروخته شد. جیم کری نیز قرار بود در یک بازگویی کمدی از داستان شرکت کند، این فیلم برای اکران در سال ۲۰۰۴ مورد نظر قرار گرفته بود اما به واقعیت تبدیل نشد. بعد از چندین تلاش برای استارت پروژه، نهایتا در سال ۲۰۱۵ تایید شد که ﻣﺎﺭﮎ ﻭﺍﻟﺒﺮﮒ بعنوان بازیگر اصلی فیلم انتخاب شده است. این فیلم قرار بود توسط پیتربرگ (Lone Survivor) کارگردانی شود، ﺩﺍﻣﯿﺎﻥ ﺯﯾﻔﺮﻭﻥ (Wild Tales) نیز بعنوان ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪﻧﻮﯾﺲ انتخاب شد. سپس اعلام شد که ﺯﯾﻔﺮﻭﻥ قرار است این فیلم بنویسد و کارگردانی کند، تا The Six Billion Dollar Man در سال ۲۰۱۷ پا به گیشه بگذارد. اما بنابر دلایل مختلف فیلم با تاخیر مواجه شد، و وقتی که حقوق آن به وارنر بروس فروخته شد، استودیو اعلام کرد که فیلم را در ماه مِی ۲۰۱۹ اکران می کند.

حال گزارش های تازه منتشر شده تایید می کنند که فیلم کارگردان خودش را از دست داده است. ﺯﯾﻔﺮﻭﻥ از سال سال ۲۰۱۵ بعنوان کارگردان پروژه انتخاب شده بود، اما در نهایت خودش را از پروژه خارج کرد، ظاهرا فیلنامه او با چیزی که استودیو از فیلم می خواهد فاصله دارد. جالب اینجاست که تصویربرداری قرار بود دو ماه دیگر آغاز شود، اما حالا باید انتظار بازنویسی فیلمانامه را داشته باشیم که گواه مشکلاتی بزرگ در فاز پیش-تولید فیلم است. حال معلوم نیست وارنر بروس سریعا کسی را جایگزین این فیلمساز می کند یا اینکه باید شاهد تغییر تاریخ اکران هم باشیم.

فیلم Six Billion Dollar Man

در سریال کلاسیک Six Million Dollar Man آقای ﻟﯽ ﻣﯿﺠﺮﺯ بازیگر نقش اصلی بود؛ ﺍﯾﻦ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩٔ ﻓﻀﺎﻧﻮﺭﺩﯼ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﺍﺳﺘﯿﻮ ﺁﺳﺘﯿﻦ ‏ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﺭ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻣﺄﻣﻮﺭﯾﺖﻫﺎ ﻭ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺁﺯﻣﺎﯾﺶ ﯾﮏ ﻓﻀﺎﭘﯿﻤﺎ ﺳﻘﻮﻁ ﻣﯽﮐﻨﺪ ﻭ ﺑﻪ ﮐﻤﺎ ﻣﯽﺭﻭﺩ ﻭ ﭼﺸﻢ ﺭﺍﺳﺖ، ﺩﺳﺖ ﺭﺍﺳﺖ ﻭ ﻫﺮﺩﻭ ﭘﺎﯼ ﺍﻭ ﺑﻪ ﺷﺪﺕ ﺁﺳﯿﺐ ﻣﯽﺑﯿﻨﻨﺪ، ﻃﻮﺭﯼ ﮐﻪ ﺗﻘﺮﯾﺒﺎً ﺍﺯ ﺑﯿﻦ ﻣﯽﺭﻭﻧﺪ. ﺩﺍﻧﺸﻤﻨﺪﺍﻥ، ﻃﯽ ﯾﮏ ﻋﻤﻞ ﺟﺮﺍﺣﯽ ﺳﺮّﯼ، ﺩﺳﺖﻫﺎ ﻭ ﭘﺎﻫﺎﯼ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺍﻋﻀﺎﯼ ﻣﺼﻨﻮﻋﯽ ﻋﻮﺽ ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﺣﺘﯽ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﭼﺸﻢﻫﺎﯾﺶ ﺭﺍ ﺑﻪﺻﻮﺭﺕ ﻣﺼﻨﻮﻋﯽ ﮐﺎﺭ ﻣﯽﮔﺬﺍﺭﻧﺪ. ﺑﺪﯾﻦ ﺗﺮﺗﯿﺐ ‏ﺍﺳﺘﯿﻮ ﺩﺍﺭﺍﯼ ﻗﺪﺭﺕهای ﻓﻮﻕﺍﻟﻌﺎﺩﻩٔ ﻓﺮﺍﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﻣﯽﺷﻮﺩ. حال ممکن است در نسخه سینمایی شاهد تغییراتی در داستان باشیم، برای حفظ طراوت داستان؛ اما هنوز تایید نشده است.

اکران فیلم سینمایی The Six Billion Dollar Man از ۳۱ مِی ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۰ خرداد ۹۸) آغاز می شود.

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.