اطلاعاتی تازه از فیلم The Six Billion Dollar Man (مرد شش میلیارد دلاری)

فیلم سینمایی The Six Billion Dollar Man (مرد شش میلیارد دلاری) اکنون سالهاست که در جهنم توسعه اسیر شده، ما قرار است در این فیلم شاهد حضور مارک والبرگ (سیاره میمون‌ها – Mile 22) بعنوان بازیگر نقش اول باشیم؛ و حالا اطلاعات تازه ای از این فیلم به دستمان رسیده. بیشتر ما به یاد نداریم، اما طی دهه ۷۰ میلادی سریالی جذاب تحت عنوان Six Million Dollar Man (مرد شش میلیون دلاری) با نقش آفرینی لی میجرز روی آنتن شبکه ABC رفت، حال در فیلم جدید قرار است شاهد بازسازی این سریال برای مخاطبین نسل جدیدی باشیم.

نسخه جدید بر پایه همان مجموعه تلویزیونی کلاسیک ساخته خواهد شد، که خودش از یک رمان علمی-تخیلی نوشته مارتین کیدین اقتباس شده بود. در فیلم سینمایی The Six Billion Dollar Man با یک خلبان به نام استیو آستین (با بازی Wahlberg) همراه می شویم که از یک حادثه هوایی مرگبار جان سالم بدر می برد اما دو پا، دست راست و چشم چپ خودش را از دست می دهد. با توجه به نقص عضو گسترده او، استیو تبدیل به فردی مناسب می شود برای استفاده از اندام های مصنوعی (و یک چشم مصنوعی)، که در نتیجه آن قدرت و سرعتی فراانسانی بدست می آورد. با داشتن چنین قدرتی، او از مهارت های خودش برای فعالیت در یک سازمان مخفی دولتی استفاده می کند. باید اشاره کنیم که این فیلم از سال ۱۹۹۵ تاکنون در حال توسعه بوده و بازیگران مختلفی برای بازی در نقش استیو جذب آن شده اند. حال، مارک والبرگ کسی است که قصد دارد مرد شش میلیارد دلاری را به تصویر بکشد، او به تازگی در مورد این فیلم صحبت هایی داشته است.

همچنین بخوانید| فیلم مرد شش میلیارد دلاری کارگردان خودش را از دست داد

ما این ستاره هالیوودی مشهور را بزودی در فیلم کمدی Instant Family مشاهده خواهیم کرد، او طی یک مصاحبه در مورد فیلم پیش رو درباره The Six Billion Dollar Man هم صحبت کرد. این فیلم در حال حاضر وضعیت چندان خوبی ندارد، چون اخیرا هر دو کارگردان خودش (دامیان زیفرون و پیتر برگ) را از دست داده است، در ادامه هم کمپانی Warner Bros نام آن را از لیست فیلم های پیش روی خودش حذف کرد و به همین ترتیب بدون تاریخ اکران باقی مانده است. اما آقای والبرگ امید زیادی نسبت به این فیلم دارد.

مرد شش میلیارد دلاری

از صحبت های تازه والبرگ اینطور برداشت می کنیم که هنوز در تلاش برای یافتن یک فرد مناسب جهت کارگردانی پروژه هستند. “ما دفعات زیادی نزدیک شده ایم… به شدت یادآور فیلم مشت‌زن (The Fighter) است…” او اشاره کرد که بعد از تلاش های مختلف در نهایت، بصورتی امیداوارکننده، همه چیز برای ساخت این فیلم آماده می شود و “در موقعیتی خواهد بود که من خودم را برای ساخت بهترین نسخه ممکن از فیلم پیدا کنم…

همچنین بخوانید| عنوان رسمی و تاریخ شروع اکران فیلم خاستگاه جوکر فاش شد

فیلم مشت‌زن دیوید او. راسل محصول ۲۰۱۰ نهایتا موفق به نامزدی برای دریافت هفت جایزه اسکار شد، اما برای پنج سال در جهنم توسعه اسیر شده بود. و نه مثل وضعیت خراب The Six Billion Dollar Man، ولی The Fighter هم تعدادی کارگردان مختلف را از فیلتر خودش رد کرد، از جمله مارتین اسکورسیزی و دارن آرونوفسکی. البته آقای والبرگ امید زیادی نسبت به این فیلم دارد، او گفت که احتمال می دهد تابستان ۲۰۱۹ تصویربرداری آن را آغـاز کنند.

خوشبختانه والبرگ به شدت مصمم است تا کار بر روی The Six Billion Dollar Man را آغاز کنند، البته در بهترین زمان ممکن. اگر صحبت های او تبدیل به واقعیت شوند، و در تابستان ۲۰۱۹ شاهد شروع تولید باشیم، شاید قبل از پایان ۲۰۲۰ موفق به تماشای این فیلم شویم. البته ما چند دهه است که چنین وعده هایی را در ارتباط با این فیلم می شنویم، پس همچنان نمی توانیم از چیزی مطمئن باشیم — البته آقای والبرگ ظاهرا خیلی مطمئن است، شاید هم بیش از حد امیدوار.

پس، منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.