تریلر جدید فیلم Solo: A Star Wars Story (ﺳﻮﻟﻮ: ﺩﺍﺳﺘﺎﻧﯽ ﺍﺯ ﺟﻨﮓ ﺳﺘﺎﺭﮔﺎﻥ) بلاخره منتشر شد

کمپانی Lucasfilm یک تریلر تماشایی جدید از فیلم Solo: A Star Wars Story منتشر کرد که بواسطه آن می توانیم نگاهی اجمالی به شخصیت های نام آشنا، مانند سولوی جوان، و همچنین تازه وارد فیلم جدید فرانچایز جنگ ستارگان داشته باشیم. باید اشاره کنیم که استودیو برای تبلیغ فیلم انفرادی Solo از روشی متفاوت و البته غیرعادی استفاده کرد، مثلا اگر به یاد داشته باشید تیزهای Rogue One و The Last Jedi هشت ماه قبل از شروع اکران این فیلم ها به دست طرفداران رسید، اما برای فیلم Solo طرفداران اولین نگاه خودشان به این فیلم را در ماه فوریه داشتند، یعنی حدود سه ماه قبل از شروع اکران آن؛ خب علت آن هم مسلما فاصله نزدیک اکران دو فیلم The Last Jedi و Solo بوده است.

در این فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی ملاقاتی هیجان انگیز خواهیم داشت با سولوی جوان، که طی یک ماجراجویی به سوی جهان زیرین جرم و جنایت، با رفیق آینده خودش ﭼﻮﺑﺎﮐﺎ (Joonas Suotamo) ملاقات می کند، و دیداری خواهد داشت با ﻻﻧﺪﻭ ﮐﺎﻟﺮﯾﺴﯿﺎﻥ (شخصیتی که در آینده از دوستان سولو خواهد بود)، تمام این ها مربوط به زمانی است که سولو هنوز به شورش نپیوسته است. ما بواسطه این فیلم متوجه خواهیم شد که سولوی جوان از کجا آمده و چطور تبدیل به قهرمانی که ما می شناسیم شده است.

اما حالا، استودیو موتور کمپین تبلیغاتی فیلم جدیدش را روشن کرده است. البته از آنجا که زمان زیادی تا شروع اکران فیلم Solo: A Star Wars Story باقی نمانده، پس Lucasfilm هم نمی تواند زیاد بر روی تبلیغ این فیلم کار کند اما مطمئن باشید که از همین فرصت باقی مانده نهایت استفاده را خواهد کرد. به هر حال، اکنون شاهد انتشار دومین تریلر رسمی این فیلم تماشایی و هیجان انگیز هستیم که پیشنهاد می کنیم نگاهی به آن داشته باشید:

همچنین بخوانید: پتی جنکیز فیلم Wonder Woman 2 را جلوی دوربین های IMAX می برد

از ستارگان فیلم Solo: A Star Wars Story می توانیم به ﺍﻣﯿﻠﯿﺎ ﮐﻼﺭﮎ (Game Of Thrones)، ﺩﻭﻧﺎﻟﺪ ﮔﻼﻭﺭ (Spider-Man: Homecoming)، ﻭﻭﺩﯼ ﻫﺎﺭﻟﺴﻮﻥ (کارآگاه حقیقی)، ﭘﻞ ﺑﺘﺎﻧﯽ (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: ﻋﺼﺮ ﺍﻭﻟﺘﺮﺍﻥ)، ﺗﻨﺪﯼ ﻧﯿﻮﺗﻮﻥ (WestWorld)، ﺟﺎﻥ ﻓﺎﻭﺭﻭ (Iron Man)، ﻭﺍﺭﻭﯾﮏ ﺩﯾﻮﯾﺲ (هری پاتر)، ﮐﻠﯿﻨﺖ ﻫﺎﻭﺍﺭﺩ (پسر آب)، ﻓﯿﺒﯽ ﻭﺍﻟﺮ ﺑﺮﯾﺞ، Joonas Suotamo (جنگ ستارگان)، ﻟﯿﻠﯽ ﻧﯿﻮﻣﺎﺭﮎ (Naked)، ﺳﺎﺭﺍ ﺍﺳﺘﻔﻨﯽ و ﺭﯾﭽﺎﺭﺩ ﺩﯾﮑﺴﻮﻥ اشاره کنیم. ﺁﻟﺪﻥ ﺍﺭﻧﺮﺍﯾﮏ (درود بر سزار) هم در نقش اصلی فیلم، هان سولو ظاهر شده است.

اکران Solo: A Star Wars Story از ۲۵ ماه مِی مصادف با جمعه ۴ خرداد آغاز خواهد شد.


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline