باکس آفیس: برای Sonic the Hedgehog یک افتتاحیه ۲۰ تا ۳۰ میلیون دلاری پیش‌بینی شده

فیلم لایو-اکشن Sonic the Hedgehog (سونیک خارپشت) یکی از مورد انتظارترین فیلم های ۲۰۲۰ است، مخصوصا برای کسانی که جزو طرفدارهای سونیک هستند. بسیاری از ما، از بچگی سونیک را می شناسیم، و حـداقل یک بار بازی های این شخصیت بامزه را تجربه کرده ایم، به همین دلیل بی صبرانه منتظر از راه رسیدن فیلم Sonic the Hedgehog هستیم. این فیلم قرار بود خیلی زودتر راهی گیشه شود، امـا بعد از اینکه اولین تریلر منتشر شد طرفداران نسبت به طراحی ظاهر سونیک اعتراض کردند، پس سازندگان فیلم تصمیم گرفتند او را از ابتدا طراحی و به نسخه اصلی خودش نزدیک تر کنند.

فیلم سینمایی Sonic the Hedgehog حالا قرار است در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲۵ بهمن ۹۸) راهی گیشه شود، که آن را تبدیل کرده به یکی از نخستـین فیلم هایی که سال آینده روی پرده می رود. این فیلم توسط جف فاولر کارگردانی شده که پیش از این فقط یک فیلم را کارگردانی کرده، Gopher Broke، و در نگارش هم تجربه زیادی ندارد. اما با این وجود انتظار داریم که Sonic the Hedgehog فیلم خوبی از آب درآمده باشد، مخصوصا با توجه به اینکه جیم کری و جیمز مارسدن (Westworld) ستاره های اصلی آن هستند.

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر رسمی فیلم Sonic the Hedgehog: طراحی جدید سونیک

با توجه به اینکه مدت زمان خیلی زیادی تا شروع اکران باقی نمانده، تحلیلگران برای Sonic the Hedgehog یک افتتاحیه نچندان قدرتمند را پیش‌بینی کرده اند؛ طبق این پیش‌بینی ها، فیلم سونیک قرار است طی افتتاحیه آمریکایی خودش بین ۲۰ تا ۳۰ میلیون دلار بفروشد، که رقم چندان بزرگی به نظر نمی رسد اما خیلی هم کم نیست‌. طبق همین پیش‌بینی، مجموع فروش Sonic the Hedgehog در خاک آمریکا بین ۶۵ تا ۱۰۰ میلیون دلار خواهد بود، که با در نظر گرفتن بودجه ۹۰ میلیون دلاری فیلم (که توسط IMDB اعلام شده) می توانیم آن را یک فروش نسبتا خوب صدا بزنیم.

سونیک خارپشت

اگر Sonic the Hedgehog با بودجه ۹۰ میلیون دلاری تولید شده باشد، برای اینکه تبدیل به یک فیلم سودآور شود با حداقل ۲۰۰ میلیون دلار در گیشه بین المللی بفروشد، که با توجه به پیش‌بینی ها، می تواند از پس آن برآید و موفق شود. ما در سال ۲۰۱۹ هم یک فیلم لایو-اکشن داشتیم که بر پایه یک بازی ساخته شده بود؛ Pokémon Detective Pikachu محصول کمپانی برادران وارنر که با بودجه ۱۵۰ میلیون دلاری جلوی دوربین رفت، در آمریکا با افتتاحیه ۵۴.۳ میلیون دلاری شروع بکار کرد و در مجموع ۱۴۴.۱ میلیون دلار فروخت، و به فروش بین المللی ۴۳۱.۸ میلیون دلاری دست یافت. Sonic the Hedgehog احتمالا نمی تواند به چنین فروشی دست یابد، اما در همین حدود هم بفروشد کافی خواهد بود.

همچنین بخوانید | باکس آفیس: Birds of Prey بدترین افتتاحیه DCEU را رقم خواهد زد!

در خلاصه داستان رسمی فیلم لایو-اکشن Sonic the Hedgehog آمده است که: “کلانتر شهر کوچک گرین هیلز (Green Hills) به سونیک کمک می کند تا از دست ماموران دولتی فرار کند، کسانی که در پی دستگیر کردن او هستند…” بن شوارتز (Parks & Rec) بجای شخصیت اصلی فیلم، سونیک، صحبت کرده و جیمز مارسدن (Westworld) در نقش کلانتر گرین هیلز که همکار سونیک است نقش آفرینی نموده، جیم کری نیز در نقش شخصیت شرور فیلم، دکتر اگمن، بازی کرده است.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline