فیلم Sonic the Hedgehog: طراحی سونیک به دنبال نقدهای منفی تغییر می کند!

وقتی که اولین تریلر فیلم Sonic the Hedgehog (سونیک خارپشت) منتشر شد، این قضیه واقعا جدی گشت: بسیاری از طرفداران نسبت به طراحی نسخه لایو-اکشن سونیک اعلام نارضایتی کردند، در جواب هم سازندگان فیلم قصد دارد تغییراتی در طراحی این شخصیت ایجاد کنند. فیلم لایو-اکشن Sonic the Hedgehog بدون شک یکی از عناوین پر سر و صدای ۲۰۱۹ است که خیلی بحث آفرین بوده. طرفداران بازی های سونیک بی صبرانه منتظر بودند تا ببینند که این شخصیت را برای نسخه سینمایی چگونه طراحی کرده اند، اما زمانی که اولین تصاویر رسمی فیلم منتشر شد با چیزی روبرو شدند که اصلا انتظارش را نداشتند.

از اولین تیزر پوستر گرفته تا تصاویری که ظاهر لایو-اکشن سونیک را نمایان کردند، و از همه مهم تر به دنبال انتشار اولین تریلر رسمی، طرفداران هیچوقت از طراحی شخصیت سونیک تعریف نکردند و از همان ابتدا فقط واکنش های منفی بوده است. که واقعا هم جای ایراد گرفتن دارد، چون برای فیلم Sonic the Hedgehog یک سونیک کاملا متفاوت را خلق کرده اند؛ او پاهایی بلند دارد و چشم های جدا از هم، و مقدار زیادی تغییرات دیگر. با این شرایط، فیلم سونیک نمی تواند تبدیل به یک عنوان موفق شود چون طرفداران قدیمی را همراه خودش ندارد، پس مجبور هستند برای نجات فیلم تغییراتی در آن ایجاد کنند.

همچنین بخوانید | فیلم لایو-اکشن Sonic the Hedgehog صاحب یک تریلر شد؛

بعد از اینکه تریلر رسمی منتشر شد، سازندگان Sonic the Hedgehog با موج عظیمی از انتقادها روبرو شدند، به دنبال این واکنش های منفی جف فاولر کارگردان فیلم با انتشار یک توییت ضمین تشکر بخاطر حمایت ها و انتقادها، تایید کرد که طراحی سونیک بطور اساسی بازبینی می شود. او ادعا کرد که تمام عوامل کمپانی پارامونت و سگا مصمم هستند تا این شخصیت را در بهترین شکل ممکن طراحی کنند. حال ما اطلاعات دقیقی در رابطه با این تغییرات نداریم، ولی در کل سونیک سینمایی را به ظاهر اصلی خودش نزدیک تر می کند؛ تا طرفداران خوشحال شوند.

Sonic the Hedgehog

تصمیم برای ایجاد تغییرات در طراحی شخصیت سونیک خبر خوبی برای طرفداران محسوب می شود، اما نمی تواند اتفاق خوبی برای خود فیلم باشد؛ البته جز اینکه در نهایت باعث فروش بالاتر آن می گردد. اکنون تیم فاز پس-تولید Sonic the Hedgehog باید یک ظاهر جدید برای شخصیت سونیک طراحی کنند، و تمام صحناتی که سونیک در آنها حضور داشته را تغییر دهند، بعد از آن پارامونت باید فیلم را دوباره با سونیک جدیدش تبلیغ کند؛ در حالی که فقط شش ماه تا شروع اکران Sonic the Hedgehog باقی مانده است و در این شش ماه باید کار جلوه های ویژه و بازاریابی را به پایان برسانند، که کار چندان راحتی نخواهد بود.

همچنین بخوانید | کلویی گریس مورتس به فیلم لایو-اکشن Tom and Jerry پیوست؛

ولی در کل امیدواریم طرفداران سونیک از این تصمیم سازندگان Sonic the Hedgehog خوشحال شوند و در انتها هم از طراحی جدید سونیک راضی باشنـد، تا شاید فیلم جدید پارامونت بتواند در لیست عناوین موفق امسال قرار بگیرد. اکران این فیلم به شدت مورد انتظار قرار است از ۸ نوامبر سال ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۷ آبان) سال جاری آغاز شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir) و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.