باکس آفیس: برای Sonic the Hedgehog یک افتتاحیه بزرگ پیش‌بینی شده

در ابتدا اینطور تصور می شد که فیلم اقتباسی Sonic the Hedgehog (سونیک خارپشت) قرار نیست در گیشه با استقبال روبرو شود و به فروش مناسبی دست نخواهد یافت، اما حالا پیش بینی شده که شانس زیادی دارد تا تبدیل شـود به یک فیلم موفق و پرفروش. سازندگان Sonic the Hedgehog برای اینکه فیلمشان را آماده اکران کنند دردسر زیادی کشیدند، مثلا زمانی که اولین تریلر این فیلم منتشر شد طرفداران از طراحی نچندان جالب (بیش از حد واقع‌گرایانه) سونیک ایراد گرفتند و‌ باعث شدند تا استودیو در فکر یک راه حل باشد.‌ در نتیجه، تاریخ اکران این فیلم تغییر کرد و به سازندگان آن فرصتی داده شد تا سونیک را از نو طراحی کنند.

و زمانی که تریلر جدید Sonic the Hedgehog منتشر شد، طرفداران با دیدن نسخه دوباره طراحی شده سونیک خوشحال شدند و آن را مورد تحسین قرار دادند؛ سونیک جدید باعث شد تا توجه افراد بیشتری به سمت این فیلم جلب شود. این فیلم قرار است در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲۵ بهمن ۹۸) راهی گیشه شود، Sonic the Hedgehog توسط جف فاولر کارگردانی شده که پیش از این فقط یک فیلم را کارگردانی کرده، Gopher Broke، و در نگارش هم تجربه زیادی ندارد. اما با این وجود انتظار داریم که Sonic the Hedgehog فیلم خوبی از آب درآمده باشد، مخصوصا با توجه به اینکه جیم کری و جیمز مارسدن (Westworld) ستاره های اصلی آن هستند.

همچنین بخوانید | باکس آفیس: فیلم Dolittle رابرت داونی جونیور قرار است ۱۰۰ میلیون دلار از دست دهد!

پیش از این، تحلیلگران باکس آفیس برای Sonic the Hedgehog یک افتتاحیه نچندان قدرتمند را پیش‌بینی کرده بودند؛ پیش‌بینی شده بود که فیلم لایو-اکشن سونیک طی افتتاحیه آمریکایی خودش بین ۲۰ تا ۳۰ میلیون دلار می فروشد، که رقم چندان بزرگی به نظر نمی رسید اما خیلی هم بد نبود. ولی حالا شرایط کمی فرق کرده و اینطور پیش‌بینی شده که Sonic the Hedgehog محصول کمپانی پارامونت می تواند طی افتتاحیه آمریکایی بین ۴۰ تا ۴۵ میلیون دلار بفروشد، که باز هم خیلی خوب نیست اما نسبت به پیش‌بینی قبلی خوش‌بینانه‌تر است.

اگر شرایط طبق انتظار پیش برود و Sonic the Hedgehog همانطور که پیش‌بینی شده مورد استقبال قرار بگیرد، اصلا بعید نیست یک روز شاهد ساخته شدن ادامه آن باشیم. اینطور که IMDB ادعا کرده، تولید این فیلم حدود ۹۰ میلیون دلار هزینه داشته است، که اگر تصور کنیم حقیقت دارد، Sonic the Hedgehog برای اینکه تبدیل به یک فیلم سودآور شود با حداقل ۲۰۰ میلیون دلار در گیشه بین المللی بفروشد، که با توجه به پیش‌بینی ها، می تواند از پس آن برآید و موفق شود. با در نظر گرفتن یک افتتاحیه مثلا ۴۵ میلیون دلاری، این فیلم در ایالات متحده می تواند بیشتر از ۱۰۰ میلیون دلار بفروشد، اما در مورد افتتاحیه بین المللی فعلا نمی توانیم نظر دهیم چون اطلاعاتی در موردش نداریم.

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر رسمی فیلم Sonic the Hedgehog: طراحی جدید سونیک

در خلاصه داستان رسمی فیلم لایو-اکشن Sonic the Hedgehog آمده است که: «کلانتر شهر کوچک گرین هیلز (Green Hills) به سونیک کمک می کند تا از دست ماموران دولتی فرار کند، کسانی که در پی دستگیر کردن او هستند…»در مورد ستاره های فیلم هم می توانیم بگوییم که بن شوارتز (Parks & Rec) بجای شخصیت اصلی فیلم، سونیک، صحبت کرده و جیمز مارسدن (Westworld) در نقش کلانتر گرین هیلز که همکار سونیک است نقش آفرینی نموده، جیم کری نیز در نقش شخصیت شرور فیلم، دکتر اگمن، بازی کرده است.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline