امتیاز راتن تومیتوز فیلم «سونیک خارپشت» فاش شد؛

فیلم Sonic the Hedgehog (سونیک خارپشت) یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های ۲۰۲۰ می‌باشد که شب گذشته بعد از چند ماه تاخیر بطور رسمی راهی گیشه شد، و انتظار می‌رود که مورد استقبال قرار بگیرد و یکی از موفق‌ترین فیلم‌های امسال باشد. حال، با شروع اکران در ایالات متحده و بسیاری از دیگر کشورهای جهان، امتیاز راتن تومیتوز Sonic the Hedgehog هم فاش شده که نوید یـک فیلم جالب و تماشایی را به ما می‌دهد.

با شروع اکران، نقدهای رسمی هم نمایان شدند که بیشتر آنها مثبت هستند، اما تعدادی هم انتقاد به این فیلم‌ وارد شده که در نتیجه آن امتیازی که دریافت کرده کمی از انتظار پایین‌تر می‌باشد. تا این لحظه ۹۳ نقد در وبگاه راتن تومیتوز به ثبت رسیده، امتیاز دریافتی توسط Sonic the Hedgehog نیز فعلا ۶۴٪ درصد است که نمی‌توانیم از آن بعنوان یک امتیاز بالا یاد کنیم، ولی خیلی هم ضعیف نیست. ولی امتیاز ۹۴ درصدی کاربران به این فیلم نشان می‌دهد که مورد پسند مخاطبین خودش قرار گرفته، البته منتقدین هم Sonic the Hedgehog را بعنوان فیلم بدی توصیف نکرده‌اند، فقط آن را عالی و بدون نقص نمی‌دانند.

همچنین بخوانید | تولید فیلم Sonic the Hedgehog چقدر هزینه داشته و چقدر باید بفروشد؟

طبق پیش‌بینی باکس آفیس، Sonic the Hedgehog قرار است طی افتتاحیه آمریکایی خودش بین ۴۰ تا ۴۵ میلیون دلار بفروشد، حال معلوم نیست که نقدهای منتشر شده تا چه اندازه بر روی فروش این فیلم تاثیر خواهد گذاشت. البته، Sonic the Hedgehog با بودجه نچندان زیاد ۸۵ میلیون دلاری ساخته شده و برای اینکه تبدیل به یک موفقیت تجاری شود باید حداقل ۱۷۰ میلیون دلار در گیشه بین المللی بفروشد، که با توجه به پیش‌بینی‌ها می‌توانیم بگوییم به فروش مورد انتظار خواهد رسید و موفق خواهد شد.

فیلم Sonic the Hedgehog

از طرفی، فیلم Sonic the Hedgehog در گیشه رقیب قدرتمندی ندارد پس می‌تواند به راحتی فروش مورد انتظار را کسب کند. در این میان، بودجه تولید کم فیلم باعث شده تا نگرانی خاصی نسبت به شکست تجاری احتمالی آن وجود نداشته باشد، پارامونت بعد از چند شکست پیاپی این بار تصمیمی هوشمندانه گرفته و بطور قطع نتیجه خوبی برایش خواهد داشت. با توجه‌ به اینکه Sonic the Hedgehog با بودجه زیر ۱۰۰ میلیون دلاری تولید شده، نیازی نیست حتما رکوردشکنی کند تا تبدیل به یک موفقیت تجاری شود، در واقع یک فروش معمولی هم این فیلم را به هدفش می‌رساند‌.

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر رسمی فیلم Sonic the Hedgehog: طراحی جدید سونیک

در خلاصه داستان رسمی فیلم لایو-اکشن Sonic the Hedgehog آمده است که: «کلانتر شهر کوچک گرین هیلز (Green Hills) به سونیک کمک می کند تا از دست ماموران دولتی فرار کند، کسانی که در پی دستگیر کردن او هستند…» بن شوارتز (Parks & Rec) بجای شخصیت اصلی فیلم، سونیک، صحبت کرده و جیمز مارسدن (Westworld) در نقش کلانتر گرین هیلز که همکار سونیک است نقش آفرینی نموده، جیم کری نیز شخصیت شرور فیلم که دکتر اگمن نام دارد را به تصویر کشیده است.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline