سونی تاریخ اکران دو فیلم مارولی بعدی خودش را فاش کرد

کمپانی سونی تاریخ اکران دو فیلم مارولی بعدی خودش را فاش کـرد، که احتمال می رود تاریخ شروع اکران فیلم های Venom 2 و Morbius باشد. اوایل پاییز سال جاری، سونی با اکران فیلم سینمایی Venom استارت یک فرانچایز جدید را زد، فیلمی با بازی تام هاردی در نقش ادی بروک. این فیلم با وجود تمام نقدهای منفی که دریافت کرد، در گیشه با استقبال خوبی رو شد و واقعا خوب فروخت. Venom رکوردهای ماه اکتبر را یک تنه شکست و حالا مجموع فروش بین المللی آن از مرز ۸۰۰ میلیون دلار هم عبور کرده است.

با توجه به موفقیت های کسب شده، طبیعی است که سونی در پی ساختن قسمت دوم Venom باشد، اما هنوز بطور رسمی تایید نشده که اصلا قصد ساخت قسمت دوم را دارند یا نه. در هر صورت، سونی قرار است قدم بعدی خودش را در مسیر توسعه این دنیای سینمایی تازه تاسیس بردارد، که یعنی ساخت دومین فیلم.

حال، طبق یک توییت تازه منتشر شده توسط جاستین کرول نویسنده سایت خبری Variety، کمپانی سونی دو تاریخ اکران برای فیلم های مرتبط با اسپایدرمن بعدی خودش انتخاب کرده است؛ نخستین فیلم در تاریخ ۱۰ جولای ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲۰ تیر ۹۹) پا به گیشه می گذارد که ادامه هیچ فیلمی نیست و کاملا جدید می باشد. دومین فیلم که در واقع یک ادامه است هم در تاریخ ۲ اکتبر ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۱ مهر ۹۹) روی پرده خواهد رفت.

همچنین بخوانید| امتیاز سینماسکور Venom مشابه Spider-man 3 بوده است!

اگر همانطور که تصور می کنیم باشد، Venom 2 و Morbius با بازی جرد لتو دو فیلم مارولی بعدی کمپانی سونی خواهند بود. ما هنوز اطلاعات چندان کاملی از فیلم سینمایی Morbius نداریم اما می دانیم که تولید آن قرار است از ماه فوریه ۲۰۱۹ آغاز شود. از طرفی آوی آراد و مت تولمک تهیه‌کنندهٔ های Venom از Morbius بعنوان فیلم بعدی خودشان یاد کرده، پس منطقی است که تصور کنیم تاریخ جولای ۲۰۲۰ به همین فیلم اختصاص داشته باشد. ولی در مورد Venom 2 نمی توانیم چندان با اطمینان صحبت کنیم اما اکتبر ۲۰۲۰ تاریخ مناسبی برای شروع اکران این فیلم به نظر می رسد. چون Venom در ماه اکتبر روی پرده رفت و به موفقیت رسید، پس شاید قسمت دوم هم در همین ماه موفقیت را تجربه کند.

حالا اینطور به نظر می رسد که Morbius و Venom 2 دو فیلم مارولی بعدی سونی باشند، اما هنوز بطور رسمی تایید نشده و باید کمی بیشتر صبر کنیم.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.