سونی مشغول کار بر روی تعدادی سریال مارولی لایو-اکشن است!

اینطور که به نظر می رسد، همین حالا که این گزارش در حال نگارش است، کمپانی سونی مشغول کار بر روی تعدادی سریال لایو-اکشن مارولی می باشد؛ ما در این سریال ها شاهد حضور شخصیت های مارولی تحت اختیار سونی خواهیم بود. سونی تاکنون بواسطه داستان های مارولی خودش به موفقیت های زیادی دست پیدا کرده است، مثلا فیلم انیمیشنی Spider-Man: Into The Spider-Verse (مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی) یکی از همین موفقیت هـا بوده است، انیمیشنی که با نقدهای بسیار خوبی روبرو شد و جایزه اسکار بهترین انیمیشن سال ۲۰۱۹ را به خانه برد!

البته موفقیت بزرگ تر سونی با فیلم لایو-اکشن Venom بود، با بازی درخشان تام هاردی که نقدهای چندان خوبی را دریافت نکرد، اما فروشش در گیشه جهانی به حدی خوب بود که استودیو بدون درنگ به تولید قسمت دوم آن چراغ سبز نشان داد. سونی همین حالا فیلم لایو-اکشن Morbius the Living Vampire (ماربیوس خونآشام زنده) را در فاز تولید دارد، که جرد لتو ستاره درخشان آن است. این استودیو در حال حاضر نمی تواند از خود مرد عنکبوتی در فیلم هایش استفاده کند، چون آن را با مارول شریک شده و اجازه داده تا در دنیای سینمایی مارول حضور پیدا کند. البته این فیلم ها به دیزنی تعلق دارند، اما در عوض باعث شهرت فراوان مرد عنکبوتی شده اند، سونی نیز از این شهرت استفاده می کند تا شخصیت های مرتبط با مرد عنکبوتی را به سینما و تلویزیون بیاورد.

همچنین بخوانید | ادامه Spider-Man: Into the Spider-Verse “بطور قطع” در حال توسعه است!

حال، فیل لرد و کریس میلر که تهیه کننده های اجرایی انیمیشن موفق Into The Spider-Verse بوده اند، بتازگی قراردادی با سونی بسته اند تا برای این کمپانی سریال هایی اختصاصی و جدید بسازند؛ که خبری خوب برای طرفداران محسوب می شود. آقای میلر بتازگی طی تور خبری تابستانی Television Critics Association صحبتی در همین رابطه داشته و فاش کرده که تعدادی سریال لایو-اکشن همین حالا در حال توسعه هستند. میلر گفت که “ما مشغول کار بر روی تعدادی سریال لایو-اکشن هستیم که در آنها از شخصیت های مارولی متعلق به سونی استفاده می کنیم، که حدود ۹۰۰ شخصیت در اینجا وجود دارد…” او همچنین از ارتباط بین این سریال ها خبر داد.

Spider-verse

ما شنیده ایم که سونی قصد دارد سریال هایی انیمیشنی برای تعدادی از شخصیت هایی که در فیلم Into The Spider-Verse با آنها ملاقات کردیم بسازد، اما میلر طی صحبت های خودش اشاره ای به این شایعه نکرد، پس همچنان مثل یک راز باقی می ماند. او ادعا کرد که قصد دارند با این سریال ها کاری متفاوت انجام دهند، تا چیزی خاص و جدید باشند، به همین دلیل ممکن است کمی طول بکشد تا پا به فاز تولید بگذارنـد. میلر همچنین اشاره ای به شبکه یا سرویس استریمی که قرار است این سریال ها را منتشر کند نکـرد، ولی اصلا بعید نیست که نتفلیکس باشد.

همچنین بخوانید | فیلم Venom 2: بازگشت میشل ویلیامز بطور رسمی تایید شد

ما لرد و میلر را بیشتر بخاطر فیلم جالب و به یادماندنی ۲۱ Jump Street می شناسیم، که واقعا جزو آثار فوق العاده آنهاست. آنها همچنین نویسنده و کارگردان The Lego Movie بوده اند، ۲۲ Jump Street را ساختند و تهیه کننده Solo: A Star Wars Story و Smallfoot بوده اند؛ پس به نظر می رسد که می توانند گزینه های مناسبی برای تولید سریال های مارولی سونی باشند، و ما نیز امیدواریم آثـاری شگفت انگیز بسازند.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline