شایعه: سونی قصد دارد یک فیلم انفرادی برای میستریو (Mysterio) بسازد

اینطور که شایعه‌ها ادعا می‌کنند، کمپانی سونی پیکچرز مشغول کار بر روی یک اسپین‌آف Spider-Man جدید است که بر محور یکی دیگر از دشمن‌های مرد عنکبوتی می‌چرخد؛ البته این فیلم در دست توسعه تفاوت‌های بزرگی نسبت به اسپین‌آف‌های قبلی دارد، از جمله اینکه شخصیت اصلـی آن بخشی از دنیای سینمایی مارول (MCU) است، و اینکه زنده نیست.

اینطور که منابع غیررسمی ادعا کرده‌اند، سونی مشغول کار بر روی فیلم انفرادی کوئنتین بک ملقب به میستریو (Mysterio) است، فیلمی که در کنار Venom 2 (ونوم) و Morbius (موربیوس) جزو اسپین‌آف‌های Spider-man خواهد بود. البته میستریو شخصیت شرور اصلی فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) بود و ما در پایان این فیلم دیدیم که او کشته شد. حال دقیقا معلوم نیست که سونی چه برنامه‌ای دارد، ولی اگر فیلم Mysterio ساخته شود‌ جیک جیلنهال بازیگر نقش اصلی آن خواهد بود.

همچنین بخوانید | کار بر روی فیلم Kraven The Hunter اسپین‌آف Spider-Man آغاز شده؛

البته باید اشاره کنیم که ما هنوز بطور کامل مطمئن نیستیم که میستریو در پایان فیلم Far From Home مرد یا نه، پس احتمال زنده بودن او وجود دارد. در این میان یک شایعه هم مدام شنیده می‌شود، اینکه سونی در فکر ساختن یک فیلم برای گروه شش خبیث (Sinister Six) است، که اگر تایید شود فیلم انفرادی میستریو واقعا ساخته می‌شود، دیگر شکی باقی نمی‌ماند که سونی قصد دارد بزرگ‌ترین دشمنان مرد عنکبوتی را در قالب گروهی به نام شش خبیث کنار هم قرار دهد.

فیلم Mysterio

از طرفی، ما در تریلر رسمی فیلم Morbius شاهد حضور آدرین تومز ملقب به کرکس (Vulture) شخصیت شرور اصلی Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) بودیم که نوید ساخته شدن فیلم «شش خبیث» را به ما داد. اگر تصور کنیم که دنیای عنکبوتی کمپانی سونی به طریقی با MCU در ارتباط است، می‌توانیم در نظر داشته باشیم که سونی واقعا در حال کار بر روی فیلم Sinister Six می‌باشد. فیلم Venom ادی بروک و سیمبیوت ونوم را به ما معرفی کرد، Morbius قرار است ما را با دکتر موربیوس و دکتر را با «کرکس» آشنا کند، ساخت یک فیلم برای میستریو هم می‌تواند این شرور را در کنار بقیه قرار دهد، البته به شرطی که وقایع آن بعد از Far From Home اتفاق بیافتد.

همچنین بخوانید | سونی در پاییز ۲۰۲۱ فیلم مارولی بعدی خودش را اکران می‌کند؛

ولی پیشنهاد می‌شود که این شایعه را فعلا باور نکنید، چون خیلی بعید است که حقیقت داشته باشد، حداقل تا زمانی که ارتباط دنیای مارولی سونی و MCU بطور رسمی رسمی تایید نشود نباید این مدل شایعه‌هـا را باور کنیم. اما در کل اگر فیلم Mysterio ساخته شود اتفاق خوبی خواهد بود، چون میستریو با وجود شرور بودنش جزو شخصیت‌های جالب مارول است و می‌تواند آینده خوبی در MCU داشته باشد.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline