سونی پرونده فیلم Silver & Black را می ببندد؛ گربه سیاه از سمور نقره‌ای جدا می شود!

زمانی بود که سونی خیلی بر روی تولید Silver & Black تاکید داشت، بعنوان دومین فیلم در دنیای سینمایی اشتراکی Spider-Verse خودش بعد از Venom، اما این فیلم طی پروسه توسعه با مشکلات فراوانی روبرو شد، ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ آن را بازنویسی کردند و در نهایت سونی نام آن را از تقویم خودش خط زد و فیلم فاقد تاریخ اکران شد، حالا هم شنیده ایم که سونی کلا بیخیال Silver & Black شده است.

طبـق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی Variety، سونی بعد از مدتها دست و پنجه نرم کردن با مشکلات پروژه سینمایی Silver & Black بلاخره تصمیم گرفت دو ستاره اصلی این فیلم را از هم جدا کند، پس گربه سیاه (Black Cat) و سمور نقره‌ای (Silver Sable) هر کدام صاحب فیلم های انفرادی می شوند، حالا فیلم Black Cat در اولویت قرار دارد.

همچنین بخوانید: فیلم سینمایی Venom سونی صاحب گروه سنی PG-13 می شود، نه R

سنفرد پنیک رئیس کلمبیا پیکچرز در اظهارات تازه خودش فاش کرد به این نتیجه رسیده اند که گربه سیاه باید فیلم انفرادی خودش را داشته باشد. با این حساب وضعیت ساخت فیلم سمور نقره‌ای هنوز معلوم نیست و باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشیم. تا جایی که ما خبر داریم، سونی قصد دارد با اکران فیلم سینمایی Venom استارت یک دنیای سینمایی اشتراکی بزنـد، که در آن شاهد حضور قهرمان ها و شرورهایی از کمیک های Spider-Man خواهیم بود. سونی این دنیای سینمایی را Sony’s Universe of Marvel Characters یا به اصطلاح SUMC نام گذاری کرده است، پنیک هم ناظر آن است.

Silver & black

این فیلم در سال ۲۰۱۷ معرفی و ﺟﯿﻨﺎ ﭘﺮﯾﻨﺲ-ﺑﺎﯾﺪﻭﻭﺩ بعنوان کارگردان آن انتخاب شد. البته مدتی بعد بازنویسی ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ باعث ایجاد تاخیر در پروژه شد، مدتی قبل هم شنیدیم که تولید Silver And Black تـا قبل از سال ۲۰۱۹ آغاز نخواهد شد. اوایل سال جاری این فیلم در وضعیت نامعلومی قرار گرفته بود و واقعـا نمی دانستیم چه سرنوشتی در انتظارش است، ولی اکنون سرنوشتش کاملا مشخص شده. Silver & Black قرار بود در تاریخ هشتم فوریه ۲۰۱۹ مصادف بـا جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ پا به گیشه بگذارد، اما سونی فیلم درام-جنگی Greyhound تام هنکس را جایگزین آن کرد.

همچنین بخوانید: اولین اطلاعات از شرور فیلم و زمان آغاز ﻓﯿﻠﻢبرداری Morbius سونی


طبق برنامه جدید، گربه سیاه و سمور نقره‌ای هر کدام صاحب فیلم های انفرادی خودشان خواهند شد، در این صورت سونی می تواند با دقت و وقت بیشتری به کاوش درون خاستگاه این شخصیت ها بپردازد. سونی فعلا باید به دنبال چند نویسنده و کارگردان برای این دو فیلم باشد…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline