تولید Silver and Black تا قبل از سال 2019 آغاز نخواهد شد

اینطور به نظر می رسد که فیلم سینمایی Silver and Black (نقره ای & سیاه) قرار نیست به همین راحتی پا به فاز تولید بگذارد، چون یک بار دیگر هم تاخیر خورده است، البته این بار تا سال ۲۰۱۹ میلادی. این فیلم در سال ۲۰۱۷ معرفی و ﺟﯿﻨﺎ ﭘﺮﯾﻨﺲ-ﺑﺎﯾﺪﻭﻭﺩ بعنوان کارگردان آن انتخاب شد. البته مدتی بعد بازنویسی ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ باعث ایجاد تاخیر در پروژه شد و حالا دوباره شاهد ایجاد اختلال در روند توسعه این پروژه سینمایی هستیم.

فیلم Silver and Black در واقع جواب سونی به دنیای سینمایی اشتراکی مارول است، که در آن گربه سیاه و سمور نقره‌ای نقش آفرینی می کنند. این در واقع دومین فیلم از دنیای اشتراکی مرتبط با Spider-Man کمپانی سونی است که به دنبال Venom روی پرده خواهد رفت — البته اگر در نهایت ساخته شود. سونی یک زمانی حقوق شخصیت اسپایدرمن را در اختیار خودش داشت اما در سال ۲۰۱۵ طی یک قرارداد آن را به کمپانی Marvel Studios داد و به همین خاطر بود که اسپیدی را در فیلم جنگ داخلی کاپیتان آمریکا ملاقات کردیم. حال، شخصیت های مختلفی بین این دو کمپانی به اشتراک گذاشته می شود بدون اینکه ارتباطی با هم داشته باشند. در حال حاضر هیچ برنامه ای برای اینکه خود اسپایدرمن در فیلم های Silver and Black یا Venom نمایان شود وجود ندارد، البته قبلا شایعه شده بود که تام هالند قرار است یک کامئو در فیلم Venom داشته باشد.

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی Omega Underground، تولید فیلم سینمایی Silver and Black تا قبل از سال ۲۰۱۹ آغاز نخواهد شد. اوایل سال جاری میلادی، فیلم Silver & Black در وضعیت نامعلومی قرار گرفته بود و واقعـا نمی دانستیم چه سرنوشتی در انتظارش است، اما حالا اینطور به نظر می رسد که سونی همچنان قصد ساخت این فیلم را دارد. باید اشاره کنیم که اشخاص متعددی در نگارش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ Silver & Black دست داشته انـد، از جمله خود ﭘﺮﯾﻨﺲ-ﺑﺎﯾﺪﻭﻭﺩ، خالق سریال Westworld (جهان غرب) ﻟﯿﺰﺍ ﺟﻮﯼ، ﻧﯿﮑﻮﻝ ﭘﺮﻟﻤﻦ (نگهبانان کهکشان)، ﮐﺮﯾﺴﺘﻮﻓﺮ یاست (Thor: Ragnarok) و همچنین Geneva Robertson-Dworet (مهاجم مقبره و کاپیتان مارول) و ﻟﯿﻨﺰﯼ ﺑﯿﺮ. این گزارش ادعا می کند این تاخیرها در تکمیل ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ ممکن است به لو رفتن داستان فیلم ربط داشته باشد.

همچنین بخوانید: رئیس مارول عنوان Spider-Man: Far From Home را تایید کرد


مدتی قبل شنیدیم که سونی بطور رسمی نام فیلم Silver & Black از تقویم کاری خودش خط زده است، اما طبق گزارش هالیوود ریپورتر، این استودیو در پی یافتن یک تاریخ جایگزین می باشد ولی فعلا هیچ خبری در این مورد نشنیده ایم. فیلم Silver & Black قرار بود در تاریخ هشتم فوریه ۲۰۱۹ مصادف بـا جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ پا به گیشه بگذارد، اما سونی فیلم درام-جنگی Greyhound تام هنکس را جایگزین آن کرد. با این حساب ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ جدید Spider-Man تا قبل از سال ۲۰۱۹ پا به فاز تولید نخواهد گذاشت، پس در بهترین حالت سال ۲۰۲۰ اکران خواهد شد — البته اگر دوباره تاخیر نخورد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.