سونی فیلم های Nighwatch و Jackpot را هم می سازد!

0

کمپانی Sony Pictures پاییز امسال فیلم سینمایی Venom را روی پرده می رود و بطور رسمی استارت Sony’s Universe of Marvel Characters (دنیای سونی شخصیت های مارول) را می زند، اما این استودیو قصد دارد کاوش عمیق تری در کتابخانه شخصیت های Spider-Man داشته باشد و فقط به ساخت فیلم های Morbius the Living Vampire و Kraven the Hunter قانع نمی شود.

طبق یک گزارش تازه منتشر شده، این استودیو اکنون در حال توسعه فیلم هایی بر پایه شخصیت های مارولی نایت واچ (Nightwatch) و جکپات (Jackpot)، و همچنین سیلک (Silk) است که قبلا هم در مورد آن اطلاع رسانی کرده بودیم. حال ظاهرا سونی اکنون در جستجوی اشخاص مناسب است تا این فیلم های پیش رور بنویسند. با این حساب ما بزودی خبرهای خیلی بیشتری در مورد این عناوین به شدت مورد انتظار خواهیم شنید.

همچنین بخوانید: سونی در حال توسعه فیلم Silk ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ جدید Spider-Man است

شخصیت جکپات توسط دن اسلات و فیل جیمینز خلق، و در سال ۲۰۰۷ معرفی شد؛ این شخصیت یک خانم حدودا ۴۰ ساله به نام آلنا جفسون (Alana Jobson) است که یک فرمول می سازد تا به خودش قدرت های فراانسانی دهد، او سپس از هویت ابرقهرمانی دیگر، سارا ارات معروف به جکپات استفاده می کند. او در کتاب های مصور مارول سابقه اتحاد با مرد عنکبوتی را دارد که البته در نسخه سینمایی بعید به نظر می رسد که این اتفاق رخ دهد.

Spider-Verse

نایت واچ در سال ۱۹۹۳ توسط تری کاواناق، الکس سیویک و جوزف روبنشتاین خلق شده. این شخصیت کوین ترنچ (کوین ترنس) نام دارد، یک پزشک که ﺭﻭﺯی اتفاقا می بیند ﻣﺮﺩی ﻧﻘﺎﺑﺪﺍﺭ ﺩﺭ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﻣﺒﺎﺭﺯﻩ ﺑﺎ ﺗﺮﻭﺭﯾﺴﺖ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﻨﻞ ﻫﺎﯼ ﻧﺎﻣﺮﺋﯽ ﺷﻮﻧﺪﻩ ﺩﺍﺭﻧﺪ، ﮐﺸﺘﻪ می شود. او هنگامی کـه ﺳﺮﺍﻍ ﺟﺴﺪ ﺍﯾﻦ ﻣﺮﺩ می رود و ماسک او را ﺑﺮمی دارد با ﻧﺴﺨﻪ ﻣﺴﻦ ﺗﺮ خودش روبرو می شود. دکتر ﺑﻪ ﺷﺪﺕ ﻭﺣﺸﺖ می کند، امـا نمی داند کـه ﻧﺴﺨﻪ ﻣﺴﻦ ﺗﺮ ﺧﻮﺩﺵ از ﮐﺠﺎ آمده است. ﺑﻨﺎﺑﺮﺍﯾﻦ ﺗﺼﻤﯿﻢ می گیرد که چنین لباسی را ﻫﺮﮔﺰ به تن نکند ﺗﺎ ﺩﺭ ﺁﯾﻨﺪﻩ ﮐﺸﺘﻪ نشود، اما ﺍﺗﻔﺎﻗﺎﺗﯽ برایش رخ می دهد ﮐﻪ در نهایت او را ﻣﺠﺒﻮﺭ به پوشیدن آن لباس می کند؛ ظاهرا دنیا می خواهد که کوین ترنچ ﯾﮏ ﺍﺑﺮﻗﻬﺮﻣﺎﻥ شود. البته باید اشاره کنیم که ﻧﺎﯾﺖﻭﺍﭺ ﻗﺪﺭﺕ ﻓﻮﻕ ﺑﺸﺮﯼ ﺧﺎﺻﯽ ﻧﺪﺍﺭد ﻭ ﻧﯿﺮﻭﻫﺎﯼ ﺧﻮﺩﺵ را ﺍﺯ ﻟﺒﺎﺱ ﭘﯿﺸﺮﻓﺘﻪ ﺧﻮﺩﺵ ﺑﻪ ﺩﺳﺖ می آورد. [طبق آخرین اطلاعات منتشر شده، آقای اسپایک لی قرار است فیلم ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Spider-Man که Nightwatch (ﻧﮕﻬﺒﺎﻥ ﺷﺐ) نام دارد را برای سونی کارگردانی کند؛ بر پایه ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪای از ﺷﯿﻮ ﻫﻮﺩﺍﺭﯼ ﮐﻮﮐﺮ (سریال Luke Cage) که اکنون در حال نگارش آن است.]

همچنین بخوانید: کارگردان فیلم Venom برنامه هایی برای ساخت قسمت های بعدی دارد

ﺳﯿﻨﺪﯼ ﻣﻮﻥ که توسط ﺩﻥ ﺍﺳﻼﺕ و ﻫﺎﻣﺒﺮﺗﻮ ﺭﺍﻣﻮﺱ خلق شده، نام واقعی سیلک (Silk) است، او دختری است که ﺗﻮﺳﻂ ﻫﻤﺎﻥ ﻋﻨﮑﺒﻮﺕ ﺭﺍﺩﻳﻮ ﺍﮐﺘﯿﻮﯼ ﮐﻪ ﭘﯿﺘﺮ ﭘﺎﺭﮐﺮ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﯽ ﮔﺰﯾﺪ، ﮔﺰﯾﺪﻩ ﺷﺪه ﻭ وی ﻫﻢ ﺑﻪ ﻧﯿﺮﻭﻫﺎﯼ ﻋﻨﮑﺒﻮﺗﯽ ﺩﺳﺖ یافته است. ﺍﻭ در ابتدا نمی توانست ﻗﺪﺭﺕﻫﺎﯾﺶ ﺭﺍ ﮐﻨﺘﺮﻝ ﮐﻨﺪ، بنابراین ‏ﺍﺯﯾﮑﯿﻞ ﻧﺰﺩ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩﺍﺵ ﺭﻓﺖ ﻭ ﺳﭙﺲ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻣﮑﺎﻧﯽ ﺍﻣﻦ ﮔﺬﺍﺷﺖ ﺗﺎ ﺩﺳﺖ ‏ﻣﻮﺭﻻﻥ ‏(ﭘﺴﺮ ﺍﺭﺷﺪ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ “ﻭﺍﺭﺛﺎﻥ” ﮐﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺷﮑﺎﺭ ﻣﻮﺟﻮﺩﺍﺕ ﻋﻨﮑﺒﻮﺗﯽ ﺩﺭ ﺳﺮﺗﺎﺳﺮ ﻋﺎﻟﻢ ﻫﺴﺘﻨﺪ‏) به وی نرسد. ﻭﻟﯽ ﭘﺲ ﺍﺯ ﺍﺗﻔﺎﻗﺎﺕ ﺭﻭﯾﺪﺍﺩ Original Sin (ﮔﻨﺎﻩ ﺍﺻﻠﯽ)، ﭘﯿﺘﺮ ﻣﺘﻮﺟﻪ می شود ﮐﻪ ﺳﯿﻨﺪﯼ ﻫﻢ ﻣﺜﻞ ﺧﻮﺩﺵ ﺗﻮﺳﻂ آن ﻋﻨﮑﺒﻮت ﮔﺰﯾﺪ ﺷﺪﻩ، سپس او را نجات می دهد و یک رابطه به این دو شکل می گیرد — که البته این موارد در فیلم قابل نمایش نیستند، چون آنها پیتر را ندارند، حداقل فعلا.

منتظر انتشار اخبار بیشتر در ارتباط با این سه فیلم باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.