فیلم Far From Home می تواند طی 10 روز نخست اکران 500 میلیون دلار بفروشد!

فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) نقدهای خیلی خوبی را دریافت کرده و حالا که پا به گیشه گذاشته، انتظار می رود با استقبال خیلی خوب طرفداران اسپایدرمن روبرو شود. البته با توجه به اینکه مستقیما بعد از Avengers: Endgame (پایان بازی) روی پرده می رود و شخصیت های مشهوری مثل نیک فیوری و میستریو در آن حضور دارند، شنیدن این خبر زیادی عجیب و غافلگیرکننده نیست!

فیلم جدید مارول، Spider-Man: Far From Home در روز سه شنبه پا به گیشه خواهد گذاشت و اینطور که پیش بینی شده، قرار است یک اکران موفق و رکوردشکن را تجربه کند. البته اکران در چین زودتر از بقیه کشورها شروع شده و انتظار داریم که با افتتاحیه ۱۱۰ میلیون دلاری در این کشور شروع بکار کند. و البته این شروع قدرتمند قرار است در نهایت Far From Home را تبدیل به یکی از فیلم های موفق تابستانی باکس آفیس چین کند، مخصوصا با توجه به اینکه هیچ رقیبی ندارد و می تواند یکه تازی کند.

همچنین بخوانید | امتیاز راتِن تومِیتوز Spider-Man: Far From Home فاش شد

با توجه به اینکه اکران در چین شروع شده و قرار است عملکرد درخشانی از خودش نشان دهد، تحلیلگران پیش بینی کرده اند که در روز هفتم جولای (یعنی یک هفته دیگر) مجموع فروش خارج از خاک Spider-Man: Far From Home به ۳۳۵ میلیون دلار خواهد رسید، که به لطف فروش بالا در ایالات متحده، مجموع فروش بین المللی آن می تواند به ۴۶۰ تا ۵۰۰ میلیون دلار برسد. با این حساب، فیلم جدید اسپایدرمن خیلی بیشتر از انتظار ما خواهد فروخت و می تواند به راحتی تبدیل شود به پرفروش ترین فیلم Spider-Man تاریخ سینما.

Far from home

اگر اوضاع طبق انتظار پیش برود، Spider-Man: Far From Home به لطف حمایت آمریکایی ها، طرفداران چینی و ژاپنی، می تواند تبدیل به اولین فیلم Spider-Man تاریخ شود که به فروش ۱ میلیارد دلاری دست پیدا می کند. این رکورد بزرگ می تواند خبر خیلی خوبی برای مارول و سونی، دنیای سینمایی مارول و همچنین خود مرد عنکبوتی باشد. در صورت رسیدن به چنین فروشی، به احتمال قوی نقش مرد عنکبوتی در آینده دنیای سینمایی مارول خیلی پررنگ تر از انتظار خواهد بود، و شاید مارول در نهایت واقعا برای شخصیت ۷ فیلم انفرادی دیگر بسازد!

همچنین بخوانید | برای فیلم Spider-Man: Far From Home یک افتتاحیه ۱۲۰ میلیون دلاری ﭘﯿﺶﺑﯿﻨﯽ شده!

دوشنبه شب که از راه برسد، Spider-Man: Far From Home پا به گیشه های ایالات متحده می گذارد و اکران گسترده هم از صبح سه شنبه آغاز خواهد شد. سونی برای این فیلم یک افتتاحیه پنج روزه ۱۲۵ میلیون دلاری پیش بینی کرده، ولی بعصی از تحلیلگران اعتقاد دارند که می تواند طی این پنج روز تا ۱۴۰ میلیون دلار هم بفروشد. با توجه به آمار بالای پیش فروش بلیط، و واکنش مثبت طرفداران نسبت به این فیلم در شبکه های اجتماعی، دلیلی وجود ندارد که تصور کنیم Far From Home نمی تواند طبق پیش بینی ها عمل کند.

پس، منتظر انتشار چند گزارش داغ در رابطه با فروش فیلم جدید مرد عنکبوتی باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.