ممکن است در Spider-Man 3 شاهد حضور ونوم باشیم، اما ددپول نه!

طبق یک شایعه جدید، در فیلم Spider-Man 3 که حاصل همکاری مارول و سونی است، احتمال حضور ونوم (تام هاردی) وجود دارد، اما نباید منتظر ددپول (رایان رینودلز) باشیم. در سال ۲۰۱۵ بود که سونی با امضای یک قرارداد شخصیت اسپایدرمن را با مارول به اشتراک گذاشت تا بتوانند از این ابرقهرمان در فیلم های دنیای سینمایی مارول (MCU) استفاده کنند. اما از آنجا سونی حقوق استفاده از مرد عنکبوتی و صدها شخصیت مرتبط با این ابرقهرمان را در اختیار خودش دارد، می تواند فیلم هایی مثل Venom و Spider-Man: Into the Spider-Verse و بصورت مستقل تولید کند.

وقتی هم که سونی اعلام کرد قصد تولید فیلم لایو-اکشن Venom را دارد، این سوال در ذهن طرفداران ایجاد شد که فیلم انفرادی ونوم اصلا ارتباطی با MCU خواهد داشت؟ ایمی پاسکال تهیه‌کننده این فیلم ادعا کرد Venom ضمیمه ای برای MCU است اما کوین فایگی گفت که کاملا از هم جدا هستند. شایعه ها نیز ادعا کرده اند سونی دوست دارد دنیای ونوم با MCU مرتبط باشد، ما حتی گزارش هایی شنیدیم از حضور کوتاه مرد عنکبوتی (تام هالند) در فیلم ونوم، اما مارول استودیوز ظاهرا تصمیم گرفت صبر کند و نظاره گر عملکرد این فیلم باشد، یا شاید اصلا مشتاق ایجاد ارتباط نباشند. ولی حالا، یک شایعه تازه منتشر شده ادعا کرده که سونی در تلاش است تا رسما ونوم را وارد دنیای سینمایی مارول کند.

همچنین بخوانید | شایعه: مارول قصد دارد ددپول را بواسطه Spider-Man 3 وارد MCU کند!

در توییتر، Roger Wardell با انتشار یک توییت مقداری اطلاعات تازه در مورد برنامه های سونی و مارول برای سومین فیلم Spider-Man فاش کرد، از جمله اینکه قرار است در آن شاهد حضور ونوم باشیم و نه ددپول. در عوض، مارول تصمیم گرفته تا فرانچایز Deadpool را از دنیای سینمایی مارول جدا نگه دارد، همانطور که پیش از این او در فیلم های اصلی مردان ایکس حضور نداشت اما بخشی از دنیای سینمایی X-Men بود. در توییت آمده که “برنامه ای برای اضافه کردن ددپول به Spider-Man 3 وجود ندارد، اما سونی عمیقا خواستار حضور ونوم در این فیلم است. ددپول فیلم های خودش را داشت اما هرگز در فیلم های اصلی X-Men ظاهر نشد، در MCU هم اینطور خواهد بود.

Spider-man ونوم

البته ما نمی توانیم خیلی به این توییت و ادعای تازه Wardell اعتماد کنیم، اما با توجه به توییت های قبلی او و خبرهایی که پیش از این منتشر کرده، می توانیم تا حدودی احتمال دهیم که اطلاعات فاش شده واقعیت داشته باشند. ولی، خود Marvel Studios یا Sony تاکنون در مورد برنامه هایی که برای Spider-Man 3 دارند، یا حضور احتمالی ونوم، و اینکه ددپول به MCU مرتبط خواهد بود یا نه، صحبتی نکرده اند؛ پس فعلا همه چیز در حد یک شایعه است. البته طبق همین توییت هم سونی و مارول هنوز تصمیمی قطعی در مورد Spider-Man 3 نگرفته اند و ظاهرا فعلا در حال بحث و مذاکره هستند، ولی بعید نیست که در نهایت ایده حضور ونوم در این فیلم چراغ سبز بگیرد!

همچنین بخوانید | فیلم Venom 2 صاحب نویسنده شد؛ تام هاردی و میشل ویلیامز باز می‌گردند

ولی، در کل احتمال حضور ونوم در سومین فیلم انفرادی مرد عنکبوتی خیلی بیشتر از حضور ددپول است. چون فیلم Spider-Man حاصل همکاری سونی و مارول می باشد، حقوق استفاده از شخصیت های ونوم و اسپایدرمن را هم سونی در اختیار خودش دارد. ولی ددپول که پیش از این متعلق به کمپانی فاکس قرن بیستم بود اکنون توسط دیزنی خریداری شده، و واقعا هم سخت است که بخواهیم باور کنیم دیزنی چنین شخصیت پولسازی را دو دستی تقدیم سونی کند!!


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline