تاریخ انتشار نسخه بلوری Spider-Man: Far From Home اعلام شد

مرد عنکبوتی این روزها اوضاع چندان خوبی ندارد، البته این اتفاق اصلا غیرطبیعی نیست و به لطف سونی ما هر چند سال یکبار باید خبرهایی از بحران اسپایدرمن بشنویم؛ تام هالند در سال ۲۰۱۶ برای اولین بار در نقش مرد عنکبوتی ظاهر شد، اگر به یاد داشته باشید در فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) بود که هالند برای نخستین بار لباس مرد عنکبوتی را بر تن کرد، پیتر جدید مورد استقبال طرفداران قرار گرفت و بعد از آن هم در چهار فیلم دیگر ظاهر شد، از جمله دو فیلم انفرادی بسیار موفق که Far From Home آخرین آنهاست.

تا همین چند هفته قبل، Spider-Man 3 پرفروش ترین فیلم مرد عنکبوتی تاریخ سینما بود، اما به لطف محبوبیت روزافزون دنیای سینمایی مارول، فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) که در بستر این دنیای اشتراکی ساخته شده، توانست رکوردشکنی کند. این فیلم بیشتر از یک میلیارد دلار در گیشه بین المللی فروخت و تبدیل شد به پرفروش ترین فیلم مرد عنکبوتی تاریخ سینما، و اولین فیلم مرد عنکبوتی بوده که پا به باشگاه میلیاردی ها می گذارد. اما با وجود این همه موفقیت، با وجود اینکه مرد عنکبوتی می تواند یک آینده خیلی درخشان و شگفت انگیز در دنیای سینمایی مارول داشته باشد، سونی تصمیم گرفته پیتر پارکر را از خانه واقعی خودش دور نگه دارد.

همچنین بخوانید | سونی تایید کرد که داستان مرد عنکبوتی بدون مارول ادامه خواهد یافت؛

از آنجا که قرارداد بین مارول و سونی به پایان رسیده، دو طرف باید قراردادی تازه امضا کنند تا مرد عنکبوتی بتواند به حضور در MCU ادامه دهد. ولی ظاهرا پیشنهادی که دیزنی (صاحب اصلی مارول استودیوز) داده — طبق شنیده ها دریافت سود ۲۵ درصدی از فروش فیلم ها — مورد رضایت سونی نبوده، و از آنجا کـه هیچکدام از دو طرف حاضر نیستند بخاطر طرفداران هم که شده کمی کوتاه بیایند، مرد عنکبوتی دیگر نمی تواند در فیلم های دنیای سینمایی مارول نمایان شود و سونی نیز قصد دارد خودش مسئولیت توسعه و تولید فیلم های Spider-man را برعهده بگیرد. حال این نگرانی وجود دارد که آیا سونی می تواند به تنهایی یک فیلم موفق و چیزی در حد Spider-Man: Far From Home بسازد؟؟ ما جواب این سوال را می دانیم!!


این قضیه باعث شده تا Spider-Man: Far From Home تبدیل به فیلمی ارزشمند شود، چون آخرین فیلم مرد عنکبوتی است که در بستر MCU ساخته شده و حکم آخرین حضور این شخصیت در خانه واقعی اش را دارد. حال، در شرایطی که نگاه ما به آینده دوخته شده و منتظریم تا اطلاعات بیشتری از آینده اسپایدی برایمان فاش شود، تایید شده که نسخه Digital HD فیلم Spider-Man: Far From Home قرار است در تاریخ ۱۷ سپتامبر (مصادف با سه شنبه ۲۶ شهریور) منتشر شود. در تاریخ یکم اکتبر (سه شنبه ۹ مهر) هم نسخه Ultra HD و Blu-ray این فیلم به دست طرفداران خواهد رسید.

همچنین بخوانید | فیلم Venom 2: وودی هارلسون برای بازی در نقش کارنیج بازمیگردد!

این روزها طرفداران مرد عنکبوتی برای تماشای نسخه Extended Cut این فیلم دوباره به سینماها می روند، چون دارای چهار دقیقه محتوای اکشن اضافی است که در تریلر بالا مقداری از آنها را می بینید. ما نیز امیدواریم این نسخه هر چه زودتر برای پخش خانگی هم منتشر شود، تا ما هم بتوانیم کامل ترین نسخه Spider-Man: Far From Home را تماشا کنیم، و شما هم به یاد داشته باشید که حتما نسخه Extended Cut را دریافت کنید.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.