اولین تریلر و پوستر رسمی فیلم Spider-Man: Far From Home

نخستین تریلر رسمی از فیلم سینمایی به شدت مورد انتظار Spider-man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) بلاخره بعد از مدتها انتظار منتشر شد، حال می توانیم نخستین نگاه خودمان را به ماجراجویی بعدی پیتر پارکر و همچنین دنیای سینمایی مارول بعد از وقایع Avengers: Endgame داشته باشیم؛

طی ﻓﯿﻠﻢبرداری Spider-man 2 در اروپا، تصاویری از پشت صحنه منتشر شد که بواسطه آنها موفق شویم نگاهی به ﺟﯿﮏ ﺟﯿﻠﻨﻬﺎﻝ در نقش دشمن [یا شاید دوست] بعدی پیتر که ﻣﯿﺴﺘﺮﯾﻮ نام دارد بیاندازیم، همچنین در تعدادی از تصاویر پشت صحنه لباس های مختلف اسپیدی را مشاهده کردیم. اما وقتی تیم تولید به نیویورک بازگشتند، تصاویری تازه از پشت صحنه منتشر شد کـه اسپایدرمن را در کنار میچل “ﺍﻡﺟﯽ” جونز نشان می دادند، این چند تصویر نوید ایجاد یک رابطه عاشقانه بین پیتر و میچل را دادند؛ دقیقا همانطوری که طرفداران کمیک بوکی مرد عنکبوتی انتظار داشتند.

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر رسمی Avengers 4 منتشر شد؛

اما حالا زمان دیدن چیزهای رسمی رسیده است، چون سونی همانطور که نویدش را داده بود نخستین تریلر رسمی Spider-Man: Far From Home را در اختیار طرفداران قرار داد، این در حالی است که طی چند هفته اخیر نخست شاهد انتشار اولین تریلر رسمی Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: پایان بازی) بودیم و سپس یک تریلر جدید هم از Captain Marvel (کاپیتان مارول) منتشر شد. همانطور که ۲۰۱۹ سال مارول است، امروز نیز روز اسپایدرمن می باشد:


Spider-Man: Far From Home

طبق چیزهایی که در تریلر می بینیم، در این فیلم شاهد حضور تعدادی شخصیت آشنا و دوست داشتنی خواهیم بود؛ از جمله ند (با بازی Jacob Batalon)، میشل (Zendaya)، همچین نیک فیوری (Samuel L. Jackson)، ماریا هیل (Cobie Smulders) و هپی هوگان (Jon Favreau). تریلر تایید می کند که ﻣﯿﺴﺘﺮﯾﻮ در Far From Home یک شخصیت شرور نیست و در حقیقت آدم خوبی می باشد. به نظر می رسد که او مشغول مبارزه با Hydro-Man است، شروری که پیش از این بواسطه تصاویر منتشر شده از پشت صحنه متوجه حضورش در فیلم شده بودیم. البته شاید ﻣﯿﺴﺘﺮﯾﻮ “فعـلا” دوست اسپایدرمن باشد ولی ممکن است برای همیشه در یک طرف نباشند چون او در کمیک ها بعنوان یک شرور معرفی شده.

همچنین بخوانید | لیست ﭘﺮﺑﯿﻨﻨﺪﻩ ﺗﺮﯾﻦ تریلرهای تاریخ طی ۲۴ ساعت نخست انتشار (تا امروز)

پیتر پارکر با فیلم Spider-Man: Far From Home بطور رسمی استارت فاز چهارم دنیای سینمایی مارول را می زند؛ این فیلم تایید می کند که پیتر و نیک فیوری از حوادث فیلم Endgame جان سالم به در می برند؛ اکران فیلم جدید مارول از تاریخ پنجم جولای ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۴ تیر ۹۸) آغاز می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.