نگاهی تازه به شخصیت های Spider-Man: Far From Home در تصاویر جدید

به لطف نسخه این ماه مجله سینمایی Empire، تصاویری جدید و جالب از فیلم سینمایی Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) منتشر شده که بواسطه آنها می توانیم نگاهی تازه به شخصیت های اصلی این فیلم، از جمله پیتر پارکر، نیک فیوری و میستریو داشته باشیم. همانطور که احتمالا خودتان هم خبر دارید، Far From Home آخرین فیلم از فاز سوم دنیای سینمایی مارول (MCU) است و دقیقا هم به این دلیل در حال حاضر منتظران خیلی زیادی در سراسر جهان دارد.

بعد از انتشار نسخه جدید Empire Magazine ما نیز شاهد فاش شدن تصاویری تازه و تاکنون دیده نشده از فیلم Spider-Man: Far From Home بوده ایم. در این تصاویر می توانیم شخصیت های اصلی داستان را در صحنات مختلف فیلم مشاهده کنیم؛ مثلا پیتر پارکر را در لباسی متفاوت ببینیم، میستریو انگار قصد دارد چیزی را توضیح دهد، جان واتس کارگردان فیلم در پشت صحنه مشغول کار است، یا پیتر و میشل در تعطیلات کنار هم قرار می گیرند و …

همچنین بخوانید | ﭘﯿﺶﺑﯿﻨﯽ ها خبر از یک افتتاحیه قدرتمند برای Spider-Man: Far From Home می دهند

شکی نداریم که Spider-Man: Far From Home یکی از بهترین فیلم های مارول است، اما یکی از مهم ترین دلایلی که تا این اندازه در مرکز توجه قرار گرفته این است که به نمایش دنیایی بعد از حوادث Endgame می پردازد. یعنی پنج سال از اتفاق های Infinity War و بشکن ویرانگر تانوس گذشته، و مردم در حال دست و پنجه نرم کردن با عواقب حوادث Endgame هستند. از طرفی Far From Home به فاز سوم MCU پایان می دهد و این دنیای سینمایی را برای ورود به یک عصر جدید آماده می کند.

این هم تصاویر تازه منتشر شده از Far From Home:



پیتر پارکر بعد از ماجراهای Endgame به مدرسه بازمیگرد و تابستان با دوستان خودش برای تعطیلات به اروپا می رود، در آنجا نیز مجبور می شود لباس ابرقهرمانی خودش را به تن کند و باری دیگر یک همسایه مهربان باشد. او در این ماجراجویی با افراد مختلفی از جمله نیک فیوری (Samuel L. Jackson) و میستریو (Jake Gyllenhaal) همراه می شود.

از ستارگان Far From Home می توانیم به ﺗﺎﻡ ﻫﺎﻟﻨﺪ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﭘﯿﺘﺮ ﭘﺎﺭﮐﺮ معروف به ﻣﺮﺩ ﻋﻨﮑﺒﻮﺗﯽ، ﺟﯿﮏ ﺟﯿﻠﻨﻬﺎﻝ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮐﻮﺋﻨﺘﯿﻦ ﺑﮏ معروف به ﻣﯿﺴﺘﺮﯾﻮ، ﺯﻧﺪﯾﺎ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻣﯿﺸﻞ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻫﻤﮑﻼﺳﯽﻫﺎﯼ ﭘﺎﺭﮐﺮ، ﻣﺮﯾﺴﺎ ﺗﻮﻣﯽ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻣﯽ ﭘﺎﺭﮐﺮ زن عموی ﭘﯿﺘﺮ، ﺟﯿﮑﻮﺏ ﺑﺎﺗﺎﻟﻮﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻧﺪ ﻟﯿﺪﺯ، ﺟﺎﻥ ﻓﺎﺭﻭﺭ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻫﭙﯽ ﻫﻮﮔﺎﻥ، ﺳﺎﻣﻮﺋﻞ ﺍﻝ. ﺟﮑﺴﻮﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻧﯿﮏ ﻓﯿﻮﺭﯼ، ﮐﻮﺑﯽ ﺍﺳﻤﺎﻟﺪﺭﺯ در نقش ماریا هیل، ﻫﻤﮑﯽ ﻣﺎﺩﺭﺍ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺁﻗﺎﯼ ﺩﻟﻤﺎﺭ، ﺗﻮﻧﯽ ﺭﯾﻮﻭﻟﻮﺭﯼ، و ﻣﺎﺭﺗﯿﻦ ﺍﺳﺘﺎﺭ اشاره کنیم.

همچنین بخوانید | دومین تریلر Spider-Man: Far From Home منتشر شد

در انتها باید اشاره کنیم که اکران Spider-Man: Far From Home از تاریخ ۲ جولای (مصادف با سه شنبه ۱۱ تیر ۹۸) آغاز خواهد شد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.