فیلم Spider-Man: Far From Home سه روز زودتر روی پرده می رود!

فیلم سینمایی Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) قرار است سه روز زودتر از تاریخ پیش از این تعیین شده پا به گیشه بگذارد. ادامه Spider-Man: Homecoming (بازگشت به خانه) اولین فیلم فاز چهارم دنیای سینمایی مارول (MCU) خواهد بود که روی پرده می رود. به همین دلیل ما در حال حاضر هیچ اطلاعات دقیقی در مورد زمان وقوع حوادث این فیلم نداریم. دقیقا به همین خاطر منتظریم تا Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: پایان بازی) از راه برسد و یک سری چیزها را برای ما روشن کنـد.

به لطف تریلر منتشر شده از Spider-Man: Far From Home، ما مقداری اطلاعات در مورد ماجراجویی بعدی مرد عنکبوتی داریم؛ مثلا می دانیم که در این فیلم شاهد حضور نیک فیوری (با بازی Samuel L. Jackson) خواهیم بود. ولی اصل داستان در مورد سفر تابستانی پیتر پارکر (Tom Holland) و دوستاش به اروپاست که طبق انتظار پیش نمی رود و اسپیدی را تبدیل به یک ابرقهرمان بین المللی می کند. میستریو (Jake Gyllenhaal) هم دیگر شخصیت کمیک بوکی مشهور حاضر در Far From Home است که به نظر می رسد شرور اصلی داستان باشد.

همچنین بخوانید | فیلم Far From Home صاحب سه پوستر جدید شد؛ مرد عنکبوتی در اروپا!

پیش از این قرار بود از تاریخ ۵ جولای شاهد شروع اکران Far From Home باشیم، اما سونی اعلام کرد که این فیلم سه روز زودتر و از تاریخ ۲ جولای (مصادف با سه شنبه ۱۱ تیر ۹۸) پا به گیشه خواهد گذاشت. تاریخ جدید به اولین فیلم از فاز چهارم MCU این امکان را می دهد تا یک روز قبل از چهارم جولای که تعطیل است کار خودش را در ایالات متحده آغاز کند و بجای تعطیلات آخرهفته سه روزه (از جمعه تا یکشنبه)، سه روز بیشتر برای خودنمایی در اختیار داشته باشد (از سه شنبه تا یکشنبه)؛ این یعنی فروشی بسیار بالاتر.

مرد عنکبوتی: دور از خانه

البته بدون این سه روز اضافه هم Far From Home بدون شک تبدیل به یک فیلم موفق و پرفروش می شد، اما اکنون طرفداران می توانند یکی از این شش را برای تماشای فیلم جدید اسپایدرمن انتخاب کنند و در هیچ حالتی افتتاحیه را از دست نمی دهند. این وقت اضافه بطور قطع تاثیر چشمگیری بر روی فروش Far From Home خواهد داشت. اگر به یاد داشته باشید Homecoming طی افتتاحیه آمریکایی خودش ۱۱۷ میلیون دلار فروخته بود، پس می توانیم انتظار داشته باشیم که فیلم جدید شروع قدرتمندتری را تجربه کند؛ البته بعید به نظر می رسد که بتواند رکورد افتتاحیه ۱۵۱ میلیون دلاری Spider-Man 3 محصول ۲۰۰۷ را بزند — ولی غیرممکن نیست.

همچنین بخوانید | آیا حوادث Spider-Man: Far From Home قبل از Avengers: Infinity War و بعد از Endgame اتفاق می افتد؟

از ستارگان Far From Home می توانیم به ﺗﺎﻡ ﻫﺎﻟﻨﺪ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﭘﯿﺘﺮ ﭘﺎﺭﮐﺮ معروف به ﻣﺮﺩ ﻋﻨﮑﺒﻮﺗﯽ، ﺟﯿﮏ ﺟﯿﻠﻨﻬﺎﻝ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮐﻮﺋﻨﺘﯿﻦ ﺑﮏ معروف به ﻣﯿﺴﺘﺮﯾﻮ، ﺯﻧﺪﯾﺎ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻣﯿﺸﻞ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻫﻤﮑﻼﺳﯽﻫﺎﯼ ﭘﺎﺭﮐﺮ، ﻣﺮﯾﺴﺎ ﺗﻮﻣﯽ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻣﯽ ﭘﺎﺭﮐﺮ زن عموی ﭘﯿﺘﺮ، ﺟﯿﮑﻮﺏ ﺑﺎﺗﺎﻟﻮﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻧﺪ ﻟﯿﺪﺯ، ﺟﺎﻥ ﻓﺎﺭﻭﺭ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻫﭙﯽ ﻫﻮﮔﺎﻥ، ﺳﺎﻣﻮﺋﻞ ﺍﻝ. ﺟﮑﺴﻮﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻧﯿﮏ ﻓﯿﻮﺭﯼ، ﮐﻮﺑﯽ ﺍﺳﻤﺎﻟﺪﺭﺯ در نقش ماریا هیل، ﻫﻤﮑﯽ ﻣﺎﺩﺭﺍ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺁﻗﺎﯼ ﺩﻟﻤﺎﺭ، ﺗﻮﻧﯽ ﺭﯾﻮﻭﻟﻮﺭﯼ، ﺟﯽ. ﺑﯽ ﺍﺳﻤﻮﻭ، ﻣﺎﺭﺗﯿﻦ ﺍﺳﺘﺎﺭ و ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮐﯿﺘﻮﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺍِﺩﺭﯾﻦ ﺗﻮﻣﺰ معروف به ﮐﺮﮐﺲ اشاره کنیم.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.