در فیلم Spider-Man: Far From Home شاهد بازگشت [اسپویلر] خواهیم بود!

بهار که از راه برسد، خیلی زود فیلم سینمایی Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: پایان بازی) روی پرده می رود و به سومین فــازِ دنیای سینمایی مارول (MCU) پایان می دهد؛ با شروع تابستان نیز فیلم سینمایی Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) از راه می رسد و بطور رسمی استارت فاز چهارم MCU را می زنـد.

در فیلم Far From Home پیتر پارکر بخاطر تعطیلات همراه با همکلاسی های خودش به اروپا سفر می کند، اما دردسر فقط به نیویورک خلاصه نمی شود و باز هم یک سری حوادث پیتر را مجبور به پوشیدن لباس مرد عنکبوتی می کند. او این بار باید در اروپا با دشمنان خودش دست و پنجه نرم کند، اما این تنها بخش مهیج این فیلم نیست چونکه در Far From Home شاهد بازگشت چند چهره آشنای به شدت مورد انتظار هم خواهیم بود!

همچنین بخوانید | اولین تریلر Spider-Man: Far From Home طی ۲۴ ساعت نخست انتشار ۱۳۰ میلیون بار دیده شد!

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی ددلاین، در قسمت دوم Spider-Man شاهد حضور مایکل کیتون بازیگر نقش اِدرین تومز معروف به کرکس و لورا هری‌یر بازیگر نقش لیز آلن [هم‌کلاسی و معشوقهٔ پارکر] دختر تومز خواهیم بود. برای مدت ها شایعه ها ادعا داشتند که در فیلم بعدی می توانیم باری دیگر این دو شخصیت را ملاقات کنیم، اما حالا که از سوی یک خبرگزاری تایید شده کمی خاطر جمع شده ایم.

کرکس

البته حضور این شخصیت ها در Far From Home هنوز بطور رسمی از سوی مارول یا دیگر عوامل فیلم تایید نشده است، از طرفی با توجه به حوادث Spider-Man: Homecoming (دور از خانه) حدس زدن علت بازگشت آنها کمی سخت می باشد. در پایان این فیلم، لیز و مادرش بعد از اینکه پدرش به کمک مرد عنکبوتی دستگیر شد از نیویورک نقل مکان کردنـد، حال برای ما جای سوال دارد که دقیقا چه نقشی می توانند در حوادث پیش رو داشته باشنـد. البته ممکن است Far From Home فقط نیم نگاهی به شخصیت کرکس داشته باشد، و شرایط را برای یک بازگشت بزرگ در قسمت سوم آماده کند.

همچنین بخوانید | آیا حوادث Spider-Man: Far From Home قبل از Avengers: Infinity War و بعد از Endgame اتفاق می افتد؟

از زمانی که تایید شد مارول قرار است Spider-Man: Far From Home را بسازد، طرفداران شروع کردن به زدن حدس و گمانهای مختلف در مورد این فیلم، مخصوصا در مورد اینکه وقایع آن در چه زمانی اتفاق می افتد. خب، قطعا داستان Far From Home به بعد از حوادث Avengers: Endgame مربوط می شود، ولی چون پیتر در پایان این فیلم خاکستر شد برای همه سوال شده که چطور چنین چیزی ممکن است.

یک نظریه وجود دارد که می گوید وقایع این فیلم درست بعد از حوادث Endgame اتفاق می افتد اما قبل از ماجراهای Infinity War؛ طبق این نظریه، ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ در زمان سفر می کنند و به گذشته می روند تا جلوی تانوس را بگیرند، آنها در نهایت مانع وقوع جنگ ابدیت می شوند و در نتیجه پیتر پارکر هیچوقت از اتوبوس خارج نمی شود که دنیا را نجات دهد.

در انتها باید اشاره کنیم که اکران فیلم جدید مارول از تاریخ پنجم جولای ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۴ تیر ۹۸) آغاز می شود.


منبع: ددلاین

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.