انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse از سوی راتن تومیتوز امتیاز 100% را دریافت کرد

انیمیشن در آستانه اکران Spider-Man: Into the Spider-Verse (مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی) یک امتیاز فوق العاده را از سوی راتن تومیتوز (Rotten Tomatoes) دریافت کرده است؛ این انیمیشن مهیج و تماشایی در پی نخستین موج از نقد و بررسی ها موفق به دریافت امتیاز ۱۰۰% شد که این روزها خیلی کم دیده مـی شود. Bob Persichetti، پیتر رمسی و رادنی راثمن کسانی هستند که این انیمیشن را کـارگردانی کرده اند، فیل لرد و کریس میلر (The LEGO Movie) هم ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩهای Into the Spider-Verse هستند. این انیمیشن به روایت یک داستان جالب می پردازد، داستان مایلز مورالز جوان که سعی می کند دریابد که چطور می تواند بهترین مرد عنکبوتی ممکن شود — البته با کمک چند دوست جدید و عجیب.

لازم است اشاره کنیم که Spider-Man: Into the Spider-Verse یک فیلم کاملا مستقل است، جدا از مرد عنکبوتی دنیای سینمایی مارول (MCU) و فیلم جدید سونی که Venom نام دارد. برای ساخت این انیمیشن از خطوط داستانی کمیک بوکهای Spider-Verse اقتباسی نچندان دقیق صورت گرفته؛ در Into the Spider-Verse با مایلز مورالز آشنا می شویم که متوجه می شود تنها مرد عنکبوتی multiverse نیست، بلکه شخصیت هایی مثل Spider-Gwen و Spider-Man Noir (با صدای نیکلاس کیج) هم در جهان مشغول زندگی هستند.

انیمیشن سینمایی Spider-Man: Into the Spider-Verse قرار است جمعه آینده پا به گیشه های آمریکای شمالی بگذارد، که پیش بینی می شود یک افتتاحیه قدرتمند را تجربه کند. از طرفی با توجه به امتیاز ۱۰۰%ی که از سوی Rotten Tomatoes دریافت کرده می توانیم انتظار داشته باشیم که نظر مخاطبین هم نسبت به آن مثبت باشد. معمولا وقتی نقدهای ابتدایی مثبت و تحسین برانگیز باشند، افراد بیشتری برای تماشای فیلم اشتیاق پیدا می کنند و به همین صورت تجـربه یک اکران موفق ممکن می شود. در این میان وجود شخصیتی مثل مرد عنکبوتی هم در فروش Into the Spider-Verse بی تاثیر نخواهد بود.

همچنین بخوانید| انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse صاحب یک تریلر جدید شد

Spider-Man: Into the Spider-Verse

حالا کمتر از یک ماه تا پایان سال ۲۰۱۸ باقی مانده و طی این چند هفته قرار است شاهد اکران چند فیلم جالب و تماشایی باشیم که Spider-Man: Into the Spider-Verse بدون شک یکی از آنهاست. از گویندگان اصلی این انیمیشن می توانیم به زوئی کراویتز (مردان ایکس: کلاس اول)، کریس پاین (Wonder Woman)، هیلی استاینفلد (بامبلبی)، نیکولاس کیج، ماهرشالا علی (سریال لوک کیج)، کاترین هان (مادرهای بد)، لیو شرایبر، جیک جانسون و همچنین زنده یاد استن لی اشاره کنیم.

اکران Spider-Man: Into the Spider-Verse قرار است از ۱۴ دسامبر (مصادف با جمعه ۲۳ آذر ماه) آغاز شود، منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

نظرات بسته شده است.