فیلم «زن عنکبوتی» توسط سونی ساخته می‌شود؛ آلیسیا ویکاندر بعنوان ستاره آن در نظر گرفته شده

همین چند روز قبل بود که شنیدیم سونی کار بر روی فیلم Kraven The Hunter (کراون شکارچی) را آغاز کرده و در تلاش برای یافتن بازیگران آن است، حال یک گزارش دیگر که بتازگی منتشر شده تایید کرده این استودیو همزمان مشغول کار بر روی فیلم لایو-اکشن Spider-Woman (زن عنکبوتی) هم هست؛ سونی پیکچرز هم اکنون بیشتر از هر زمان دیگری تمرکز خودش را بر روی دنیای سینمایی مرتبط با اسپایدرمنی که با فیلم Venom (ونوم) و در سال ۲۰۱۸ شروع بکار کرد قرار داده است. امسال دو فیلم morbius (موربیوس) و Venom 2 زیر پرچم این فرانچایز اکران می‌شوند، پاییز سال بعد هم یک فیلم مارولی دیگر توسط سونی روی پرده خواهد رفت.

طبق ادعای یک منبع آگاه، سونی در نظر دارد خانم میشل مک‌لارن را برای کارگردانی فیلم سینمایی Spider-Woman استخدام کند، که سابقه کارگردانی اپیزودهایی از سریال‌های بزرگی مثل Game of Thrones و Better Call Saul، همچنین Breaking Bad و The Morning Show را دارد، و Spider-Woman می‌تواند اولین فیلمی باشد که کارگردانی می‌کند. همین منبع ادعا کرده که سونی آلیسیا ویکاندر را برای بازی در نقش جسیکا درو ملقب به زن عنکبوتی در نظر گرفته است، ستاره‌ای که سابقه دریافت جایزه اسکار را دارد و وی را بیشتر بخاطر بازی در فیلم هایی مثل Tomb Raider و Ex Machina می‌شناسیم.

همچنین بخوانید | سونی در پاییز ۲۰۲۱ فیلم مارولی بعدی خودش را اکران می‌کند؛

زن عنکبوتی با نام اصلی جسیکا درو توسط آرشیه گودوین و ماریه سورین خلق شده و برای اولین بار در شماره سی و دوم مجله «نورافکن مارول» (فوریه ۱۹۷۷) نمایان شد، این شخصیت پرطرفدار همچنین یک سری کتاب به نام خودش با بیش از ۵۰ شمارهٔ چاپ شده، دارد. در کتاب‌های مصور مارول، پدر و مادر جسیکا دانشمند بودنـد، آنها بیشتر عمر خودشان را صرف آزمایش بر روی عنکبوت‌ها کردند و در تلاش بودند تا ژن‌ آنها را با انسان ترکیب کنند. اما قبل از اینکه جسیکا پا به دنیا بگذارد، مادرش مورد اصابت یک اشعه قرار می‌گیرد و در نتیجه جسیکا با قدرت‌های عنکبوتی به دنیا می‌آید. او زمانی که بزرگ‌تر می‌شود فریب سازمان هایدرا را می‌خورد و با آنها همکاری می‌کند، استاد او هم کسی نبوده بجز تسک‌مستر (که بعنوان شخصیت شرور فیلم Black Widow انتخاب شده). البته در نهایت جسیکا متوجه اشتباه خودش می‌شود و تصمیم می‌گیرد و با تیم انتقام‌جویان (و‌ سپس انتقام‌جویان جوان) همکاری کند.

فیلم زن عنکبوتی

در نسخه سینمایی، ما قرار است شاهد روایت داستان متفاوتی باشیم؛ جسیکا بعد از اینکه ماه‌ها در معرض پرتو‌ اشعه‌های رادیو اکتیوی قرار می‌گیرد بیمار می‌شود، علت رویایی جسیکا و این عناصر خطرناک آزمایش‌های علمی پدرش بوده است. پدرش نیز برای اینکه او‌ را نجات دهد، از یک روش درمانی آزمایشی استفاده می‌کند، که بر پایه بیولوژی یک عنکبوت در معرض تشعشعات قرار گرفته است. برای اینکه درمان ممکن شود، جسیکا باید در یک شتاب‌دهنده ژنیتیکی قرار بگیرد تا سِرُم سریع‌تر اثر کند؛ اما در کمال تعجب او درون خواب فرو می‌رود و تا یک دهه بیدار نمی‌شود. طی این مدت به سن او افزوده نشده و وقتی هم به هوش می‌آید یک سری قدرت‌های فراانسانی دارد، ولی خاطراتش پاک شده است — البته باید اشاره کنیم که معلوم نیست هنوز هم قصد دارنـد بر پایه این داستان فیلم Spider-Woman را بسازند یا نه.

 

همچنین بخوانید | در سال ۲۰۲۱ شاهد اکران ۵ فیلم از دنیای سینمایی مارول خواهیم بود؟

تا این لحظه، ما فقط می‌دانیم که سونی مشغول کار بر روی Spider-Woman است، ولی هنوز نمی‌دانیم چه ارتباطی بین این فیلم و دنیای سینمایی مارول وجود خواهد داشت. اگر ارتباطی وجود داشته باشد، ملاقات جسیکا و پیتر پارکر می‌تواند جالب باشد، یا حتی ممکن است شاهد پیوستن زن عنکبوتی به تیم انتقام‌جویان جدید باشیم. در دنیای مرتبط با اسپایدرمن سونی هم امکان برخورد جسیکا و ادی بروک (ونوم) وجود دارد، ولی همه چیز به برنامه‌های سونی و همچنین مارول بستگی دارد.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline