فیلم Spider-Man: Far From Home با صحنات جدید دوباره راهی گیشه می شود!

فیلم سینمایی ابرقهرمانی Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) قرار است با یک صحنه اکشن چهار دقیقه ای جدید دوباره پا به گیشه بگذارد. Spider-Man: Far From Home دومین همکاری مارول و سونی در دنیای سینمایی مارول است، فیلمی که تبدیل به یک موفقیت بزرگ برای هر دو کمپانی شد. این فیلم یک ادامه مستقیم برای Avengers: Endgame است و دنیای سینمایی مارول را برای ورود به فاز بعدی آماده کرد، و البته یک ماجراجویی تازه از اسپایدی را به نمایش گذاشته.

فیلم Spider-Man: Far From Home از لحظه ورودش به گیشه با استقبال خوب طرفداران روبرو شد، طی افتتاحیه به لطف آرای خوب مخاطبین یک “A” را از سوی Cinemascore دریافت کرد. بسیاری از طرفداران به یک بار دیدن فیلم محبوبشان قانع نشدند و برای تماشای مجدد آن به سینماها بازگشتند، به لطف همین حمایت Far From Home اکنون تبدیل به پرفروش ترین فیلم سونی شده و تنها فیلم مرد عنکبوتی است که توانسته به فروش میلیاردی دست پیدا کند. حال به مناسب این موفقیت بزرگ، فیلم با صحناتی جدید به سینما بازمیگردد، که یک اتفاق خوب محسوب می شود.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع تولید سریال مارولی Wandavision فاش شده؛ ظاهرا

سونی بطور رسمی تایید کرد که فیلم Spider-Man: Far From Home با چهار دقیقه محتوای اضافی اکران مجدد می شود. نسخه طولانی تر این فیلم قرار است از تاریخ ۲۹ آگوست پا به سینماهای ایالات متحده و کانادا بگذارد، و تا تعطیلات آخرهفته روز کارگر روی پرده باقی خواهد ماند. صحنات جدید بطور دقیق فاش نشده که چه چیزی را به نمایش می گذارند اما گفته شده که سکانسی تاکنون دیده نشده است، که در سینماهای IMAX و تعدادی سالن انتخابی به نمایش درخواهد آمد.

Spider-man

اکران مجدد Spider-Man: Far From Home آن را تبدیل به دومین فیلم دنیای سینمایی مارول می کند که از امتیاز اکران اضافی استفاده می کند. Avengers: Endgame اولین فیلم MCU بود که با یک نسخه جدید از آن دوباره اکران شد، در حالی که محتوای اضافی فقط بعد از تیتراژ به نمایش گذاشته شده بود، پس جریان آن بطور کامل Spider-Man: Far From Home فرق دارد، چون در نسخه جدید این فیلم سکانس جدید یاد شده به خود فیلم اضافه می شود، نه تیتراژ. فیلم جدید مرد عنکبوتی تاکنون ۳۷۵ میلیون دلار در خاک آمریکا فروخته، و حالا با اکران مجدد می توانند فروش داخلی آن را به ۴۰۰ میلیون دلار برسانند.

همچنین بخوانید | شایعه: تاریخ اکران فیلم های فاز پنجم دنیای سینمایی مارول فاش شده!

بدون شک Spider-Man: Far From Home بخش زیادی از موفقیت های خود را مدیون Endgame است، اما خودش هم یکی از بهترین فیلم هایی می باشد که تاکنون در بستر دنیای سینمایی مارول ساخته شده. از شخصیت شرور فیلم گرفته تا خط داستانی و صحنات اکشن، همه یک سر و گردن از دیگر فیلم های این ژانر بالاتر هستند که تایید می کند جان واتس (کارگردان) و تیمش این بار واقعا سنگ تمام گذاشته اند…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline