انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 بهار 2022 راهی گیشه می شود؛

کمپانی Sony Pictures Animation فاش کرد که انیمیشن سینمایی Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 (مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی) قرار است در سال ۲۰۲۲ راهی گیشه شود. قسمت اول این انیمیشن ابرقهرمانی، Spider-Man: Into the Spider-Verse، مایلز مورالز (با صدای Shameik Moore) را به ما معرفی کرد، و او را در یک ماجراجویی مهیج قرار داد که طی آن با پیتر بی. پارکر (Jake Johnson) و گوئن استیسی (Hailee Steinfeld) همراه شد. در پایان فیلم، همه شخصیت های عنکبوتی به دنیای خودشان بازگشتند، اما با این وجود سونی قصد دارد Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 را برای مایلز مورالز بسازد.

البته، با توجه به اینکه Spider-Man: Into the Spider-Verse توانست یک اسکار بگیرد، اصلا عجیب نیست که سوی تصمیم گرفته یک ادامه برای آن بسازد. علاوه بر این فیلم که قرار است کاوش عمیق تری در رابطه عاشقه مایلز و گوئن داشته باشد (طبق شنیده ها)، سونی مشغول کار بر روی یک انیمیشن مرتبط هم می باشد. این فیلم زن محور قرار است بر محور اسپایدر-گوئن بچرخد، و بعید نیست که در آن شاهد حضور شخصیت هایی مثل جسیکا درو معروف به زن عنکبوتی، کیندی مون ملقب به سیلک و مِی پارکر معروف به دختر عنکبوتی باشیم. و گزارش ها تایید کرده که یک انیمیشن سریالی هم در دست توسعه قرار دارد، که قصد دارد Spider-Verse را به تلویزیون بیاورد.

همچنین بخوانید | اولین تریلر رسمی فیلم ترسناک The Grudge 2020 محصول سونی

با توجه به موفقیت های تجاری و مخصوصا هنری Spider-Man: Into the Spider-Verse کاملا قابل انتظار بود که سونی در فکر ساختن یک ادامه برای این انیمیشن باشد، و حالا هم بطور رسمی توسط حساب توییتری فیلم تایید شده که Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 قرار است در تاریخ ۸ آوریل ۲۰۲۲ (مصادف با جمعه ۱۹ فروردین ۱۴۰۱) پا به گیشه بگذارد. با این حساب، ما باید حدود سه سال صبر کنیم تا بتوانیم ملاقاتی دوباره با مایلز و گوئن، و همچنین دیگر عنکبوتی های دنیای عنکبوتی داشته باشیم.

Spider-Man: Into the Spider-Verse 2

به لطف این تاریخ اکران، ما باید دو سال و نیم صبر کنیم، یعنی دقیقا سه سال و چهار ماه بعد از اینکه Spider-Man: Into the Spider-Verse پا به گیشه گذاشت. ظاهرا سونی مدت زمان خیلی زیادی نیاز دارد تا بر روی این انیمیشن کار کند، که خیلی هم عجیب نیست چون باید مطمئن شوند که محصول نهایی اثری شگفت انگیز و بهتر از قسمت اول باشد. از طرفی تایید شده که Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 قرار نیست شخصیت های عنکبوتی جدیدی را معرفی کند، پس نویسندگان این فیلم باید با همین شخصیت هایی که در اختیار دارند یک داستان جالب و متفاوت برای فیلم جدید بنویسند؛ که بطور قطع کمی طول می کشد.

همچنین بخوانید | سونی مشغول توسعه ۵ تا ۶ سریال لایو-اکشن در بستر دنیای Spider-Man است؛

بد به حال طرفداران، ولی خوش بحال سازندگان Spider-Verse 2 چون سونی به آنها زمان کافی داده تا بر روی این پروژه کار کنند و یک انیمیشن تماشایی را تحویل دهند. پس منتظر انتشار گزارش های بیشتر باشید، بزودی…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline