فیلم Stan & Ollie صاحب یک تریلر شد؛ لورل و هاردی به سینما بازمیگردند!

شاید ما نه، ولی یک نسل قبل ما همه با لورل و هاردی آشنا هستند، در واقع خیلی از مردم جهان با همین دو کمدین مشهور بزرگ شدند و خاطرات زیادی از آنها دارند. حال شش دهه از درگذشت این زوج هنری گذشته و ما قرار است با یک فیلم سینمایی کمدی تحت عنوان Stan & Ollie کاوشی درون زندگی آنها داشته باشیم. این فیلم ﺯﻧﺪﮔﯽﻧﺎﻣﻪﺍﯼ توسط ﺟﺎﻥ ﺍﺱ. ﺑﯿﺮﺩ کارگردانی شده و قرار است در ماه ژانویه ۲۰۱۹ پا به گیشه بگذارد. جف پاپ نویسنده این فیلم است، کسی که در سال ۲۰۱۴ بخاطر همکاری در نگارش داستان فیلم Philomena نامزد دریافت جایزه اسکار شد.

در فیلم سینمایی Stan & Ollie شاهد حضور بازیگران مختلفی خواهیم بود؛ ﺟﺎﻥ ﺳﯽ ﺭﯾﻠﯽ (از گویندگان انیمیشن. در حال اکران ﺭﺍﻟﻒ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﺭﺍ ﺧﺮﺍﺏ ﻣﯽﮐﻨﺪ: ﺭﺍﻟﻒ ﺧﺮﺍﺑﮑﺎﺭ ۲) کسی است که در نقش الیور هاردی ظاهر شده، ﺍﺳﺘﯿﻮ ﮐﻮﮔﺎﻥ هم استن لورل را دوباره روی صحنه آورده است. ﺩﻧﯽ ﻫﻮﺳﺘﻮﻥ (Wonder Woman) در نقش ﻫﺎﻝ ﺭﻭﭺ بازی کرده؛ ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﭘﺮﮐﺎﺭ ﺳﯿﻨﻤﺎ ﻭ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻥ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ ﺩﺭ ﺩﻫﻪﻫﺎﯼ ۱۹۱۰ ﺗﺎ ۱۹۹۰. از دیگر بازیگران این فیلم هم می توانیم به ﻧﯿﻨﺎ ﺁﺭﯾﺎﻧﺪﺍ (ﻧﯿﻤﻪﺷﺐ ﺩﺭ ﭘﺎﺭﯾﺲ) در نقش همسر استن لورل، ﺷﺮﻟﯽ ﻫﻨﺪﺭﺳﻮﻥ (هری پاتر و تالار اسرار) در نقش ﻭﯾﺮﺟﯿﻨﯿﺎ ﻟﻮﺳﯿﻮ ﺟﻮﻧﺰ همسر ﺍﻭﻟﯿﻮﺭ ﻫﺎﺭﺩﯼ و همچنین ﺍﺳﺘﻔﻨﯽ ﻫﺎﯾﻢ (ﻋﺮﻭﺱ ﻧﻔﺮﺕﺍﻧﮕﯿﺰ) اشاره کنیم.

جهت اطلاعات بیشتر بد نیست اشاره کنیم لورل و هاردی نام یک زوج کمدین مشهور دهه‌های بیست تا پنجاه سینمای آمریکا است. استن لورل در ماه ژوئن ۱۸۹۰ به دنیا آمد و اولیور هاردی هم متولد ماه ژانویه ۱۸۹۲ می باشد. استن لورل و اولیور هاردی در سال ۱۹۱۹ در کمپانی فاکس قرن بیستم و در فیلم سگ خوشبخت (که در ۱۹۲۱ اکران شد) همکاری خود را آغاز کردند و سپس به استودیوی فیلم‌سازی هال روچ پیوستند. اما اولین فیلم دو نفره آنها شلوار پوشاندن به فیلیپ در سال ۱۹۲۷ آغاز همکاری رسمی این دو بود و این همکاری در حدود سی سال ادامه یافت. زمانی که اولیور هاردی در ۷ اوت سال ۱۹۵۷ و طی سن ۶۵ سالگی خودش درگذشت، استن لورل به صورت رسمی از حرفه بازیگری کناره‌گیری کرد و تا ۲۳ فوریه ۱۹۶۵ در آپارتمان کوچکی در اوشیناهتل در سنت مونیکا زندگی کرد و وقت خود را به جواب دادن به نامه‌ها و تلفن‌های طرفدارانش ‌گذراند.

حال فیلم سینمایی Stan & Ollie صاحب یک تریلر رسمی جدید شده و به واسطه آن می توانیم ملاقاتی دوباره با لورل و هاردی داشته باشیم:


و پوستر رسمی فیلم:

Stan & Ollie

در انتها باید اشاره کنیم که اکران Stan & Ollie قرار است از ۱۱ ژانویه ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۱ دی سال جاری) پا به گیشه بگذارد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.