تصاویری جدید از فیلم Star Wars 9؛ نگاهی به شخصیت های جدید و شوالیه‌های رن

تصاویری جدید از فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker منتشر شده که بواسطه آنها می توانیم نگاهی تازه به این فیلم به شدت مورد انتظار داشته باشیم. ماه قبل بود که Lucasfilm تبلیغات برای فیلم Star Wars 9 را آغاز کرد، با انتشار یک تیزر تریلر رسمی. این تیزر جالب نه تنها عنوان فیلم را فاش کرد، بلکه خبر از بازگشت غافلگیرکننده امپراتور پالپاتین داد و باعث شد سوال های بیشتری در رابطه با داستان و وقایع Rise of Skywalker در ذهن طرفداران ایجاد شود، البته عنوان فیلم خودش به اندازه کافی سوال برانگیز است.

بدون شک Star Wars: The Rise of Skywalker (جنگ ستارگان: قیام اسکای‌واکر) یکی از مورد انتظارترین فیلم امسال است که اهمیت زیادی برای فرانچایز جنگ ستارگان دارد. این فیلم به داستانی که در سال ۲۰۱۵ و با فیلم The Force Awakens (جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد) آغاز شد پایان می دهد، و همچنین آخرین فیلم مرتبط با خاندان اسکای‌واکر خواهد بود. به همین دلیل طرفداران قدیمی و جدید جنگ ستارگان تشنه کسب اطلاعات بیشتر از داستان آن هستند، و البته دیزنی هم جلوی افشای هر نوع اطلاعاتی را گرفته است!

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از سریال The Mandalorian جنگ ستارگان داریم؛

حال شاهد انتشار تصاویری جدید از فیلم The Rise of Skywalker هستیم که بواسطه آنها می توانیم نگاهی تازه به شوالیه های رن، شخصیت های جدید با نقش آفرینی ریچارد ای گرانت و کری راسل، و همچنین لوک اسکای‌واکر داشته باشیم. اگر از طرفداران جنگ ستارگان هستید حتما یک نگاه به گالری زیر داشته باشید.بد نیست اشاره کنیم که خانم کری راسل در نقش شخصیتی به نام زوری بلیس ظاهر شده و آقای ای گرانت هم فرمانده پرید را به تصویر کشیده است؛ زوری یک تبه کار ماسکدار می باشد و پرید هم یکی از افسران محفل یکم (First Order). این تصاویر علاوه بر تایید شخصیت های جدید، حضور شوالیه های رن افسانه ای در The Rise of Skywalker را هم تایید می کند. در یکی از تصاویر آقای آبرامز کارگردان فیلم را مشاهده می کنیم که مشغول هدایت تعدادی سرباز است که هر کدام از آنها اسلحه مخصوص به خودشان را دارند. در دیگر تصاویر هم شخصیت های مختلف فیلم قابل دیدن هستند؛ از جمله لوک اسکای‌واکر و رفیق قدیمی اش!

همچنین بخوانید | جنگ ستارگان: اولین تصاویر رسمی از سریال The Mandalorian

اکران رسمی Star Wars 9: The Rise of Skywalker از تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۹ آذر) آغاز می شود. ما هنوز منتظریم تا اطلاعات دقیق تری از داستان این فیلم فاش شود…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.