پوستر رسمی فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker منتشر شد

شکی وجود ندارد که مورد انتظارترین فیلم سه ماه پایانی سال ۲۰۱۹ است، با توجه به موفقیت های هنری و تجاری دو قسمت قبلی، قطعا یکی از عناوین موفق سال خواهد بود و در لیست پرفروش ترین فیلم های امسال قرار می گیرد. نهمین فیلم از سری جنگ ستارگان تحت عنوان Star Wars: The Rise of Skywalker (جنگ ستارگان: ظهور اسکای‌واکر) که در ماه پایانی ۲۰۱۹ پا به گیشه می گذارد و به سومین ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ پایان می دهد، و خط داستانی اسکای‌واکر را به انتها می رساند. حال این فیلم طی رویداد D23 Expo 2019 صاحب یک پوستر رسمی شده است.

کمپانی لوکاس فیلم، طی ارائه دیزنی پیکچرز در رویداد D23 Expo پرده از پوستر جدید فیلم سینمایی Star Wars: The Rise of Skywalker برداشت، پوستری جالب که نوید یک فیلم جالب را به ما می دهد. در این پوستر می توانیم دو شخصیت اصلی فیلم را مشاهده کنیم، ری (با نقش آفرینی Daisy Ridley) و کیلو رن (Adam Driver) که با شمشیرهای نورانی خودشان مشغول مبارزه هستند، سناتور پالپاتین معروف به لرد سیت دارت سیدیوس (Ian McDiarmid) نیز از بالا نظاره گر آنهاست. بدون شک بازگشت پالپاتین جالب و هیجان انگیزترین بخش از فیلم The Rise of Skywalker است، و می تواند به خلق یک پایان خوب و مناسب برای حکایت اسکای‌واکر کمک کند.

همچنین بخوانید | تریلر رسمی سریال The Mandalorian جنگ ستارگان از راه رسید؛

دیزنی اوایل سال با فیلم Avengers: Endgame به خط داستانی سنگهای ابدیت پایان داد، مناسب ترین پایان ممکن برای ده سال نخست دنیای سینمایی مارول رقم خورد و دیزنی هم به لطف فروش ۲٫۷ میلیارد دلاری جوابی خوبی برای برنامه ریزی درست و دقیق خودش گرفت. حال Star Wars: The Rise of Skywalker هم قرار است کاری مشابه را انجام دهد، این فیلم پرونده اسکای‌واکرها را بعد از چند دهه می بندد و فرانچایز جنگ ستارگان را وارد عصری جدید می کنـد. جی جی آبرامز (کارگردان Star Wars: The Force Awakens) برای کارگردانی این فیلم بازگشته و یک ادامه مستقیم برای فیلم Star Wars: The Last Jedi (آخرین جدای) به کارگردانی ریان جانسون است.

Star Wars: The Rise of Skywalker

فیلم The Force Awakens یک موفقیت خیلی بزرگ برای جنگ ستارگان بود، اما The Last Jedi نتوانست موفقیت های اولین فیلم را تکرار کند و بطور کل فیلم بحث برانگیزی بود، البته علت کاملا واضح است؛ آبرامز باید برای کارگردانی ادامه فیلم خودش بازمیگشت تا همه چیز را در مسیر درست خودش نگه دارد، اما آقای جانسون متفاوت عمل کرد و تصمیمش مورد پسند طرفداران قرار نگرفت. اما در فیلم بعدی چنین اتفاقی رخ نمی دهد: از ستاره های Star Wars 9 می توانیم به دیزی ریدلی در نقش ری، آدام درایور در نقش کایلو رن، جان بویگا در نقش فین، اسکار آیزاک در نقش پو دامرون، لوپیتا نیونگو در نقش ماز کاناتا، دامنل گلیسون در نقش ژنرال هاکس، کلی مری ترن در نقش رز تیکو، جوناس سوتامو در نقش چوباکا اشاره کنیم.

همچنین بخوانید | فصل دوم سریال The Mandalorian جنگ ستارگان در حال نگارش است؛

کری راسل و ریچارد ای گرانت، و نائومی آکی جزو تازه واردهای فرانچایز هستند، زنده یاد کری فیشر نیز باری دیگر در نقش لیا اورگانا ظاهر شده است و مارک همیل هم برای به پایان رساندن داستان لوک اسکای واکر بازگشته است. اکران رسمی Star Wars 9: The Rise of Skywalker از تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۹ آذر) آغاز می شود. ما هنوز منتظریم تا اطلاعات دقیق تری از داستان این فیلم فاش شود…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline