تیزر تریلر رسمی Star Wars 9: عنوان رسمی فاش شد

تیزر تریلر رسمی فیلم سینمایی Star Wars: Episode IX (جنگ ستارگان: اپیزود نهم) بطور رسمی منتشر شد و پرده از عنوان رسمی این فیلم برداشت. شروع داستان بازمیگردد به سال ۲۰۱۵، زمانی که فیلم The Force Awakens (جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد) روی پرده رفت و فرانچایز Star Wars را بعد از نزدیک به یک دهه دوری به سینما بازگرداند، این فیلم با نقدهای بسیار خوبی روبرو شد و در گیشه بین المللی بیشتر از ۲ میلیارد دلار فروخت. حال، چهار سال بعد جی جی آبرامز بازگشته تا خودش شخصا به ﺳﻪﮔﺎﻧﻪای که آغازش کرده پایان دهد و حکایت اسکای‌واکر را به یک نتیجه مناسب برساند. وقتی که این فیلم پا به فاز تولید گذاشت، در تابستان سال گذشته، Lucasfilm بطور رسمی فاش کرد که Star Wars 9 آخرین فیلم مرتبط با خاندان اسکای‌واکر خواهد بود.

بازگشت آبرامز برای کارگردانی Episode IX بطور قطع باعث خوشحالی طرفداران شد چون کارش در اپیزود هشتم واقعا فوق العاده و فراموش نشدنی بود، پس انتظار داریم که Star Wars 9 تبدیل به موفق ترین فیلم این فرانچایز شود؛ چون از یک طرف پایان ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ آبرامز است و از طرف دیگر آخرین فیلمی است که با خاندان اسکای‌واکر ارتباط دارد. تولید این فیلم اواسط ماه فوریه به پایان رسید و از آن به بعد طرفداران تنها منتظر دو اتفاق مهم بودند، نخست فاش شدن عنوان رسمی فیلم و سپس انتشار تریلر رسمی آن.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از فیلم Star Wars: Episode IX داریم

و حالا بعد از مدتها انتظار، دیزنی اولین تیزر تریلر رسمی از فیلم سینمایی Star Wars: The Rise of Skywalker (جنگ ستارگان: قیام اسکای‌واکر) را منتشر کرد:


Star Wars: The Rise of Skywalker

«هر نسلی یک افسانه دارد»؛ این پیام تیزر رسمی Star Wars 9 برای طرفدارانش است، تریلری که نوید یک فیلم فوق العاده تماشایی را می دهد. مانند تریلرهایی که برای The Force Awakens و The Last Jedi منتشر شده بود، این یکی هم تمام تلاش خودش را می کند تا هیچ چیز را لو ندهد، تریلر The Rise of Skywalker اصلا هیچ کنکاشی در داستان فیلم نمی کند و فقط عظمت آن را به نمایش می گذارد. این تریلر نیم نگاهی دارد به بازیگرانی که در اپیزود نهم حضور دارد، مثلا لاندو کالریسیان را نشان می دهد که در کنار چوباکا مشغول راندن میلینیوم فالکون (Millennium Falcon) است.

همچنین بخوانید | تولید سریال Star Wars: The Mandalorian به پایان رسیده است

فاش شدن عنوان رسمی فیلم واقعا جالب ترین بخش تریلر است، اما غافلگیرکننده ترین نیست؛ صحنه ای ما را واقعا غافلگیر می کند که بازگشت امپراتور پالپاتین فاش می شود، شخصیتی که باری دیگر توسط ایان مک‌دیارمید به تصویر کشیده خواهد شد. بازگشت این شرور بزرگ واقعا عجیب و دور از انتظار است چون اگر به یاد داشته باشید او در فیلم Return of the Jedi (بازگشت جدای) محصول ۱۹۸۳ کشته شد و از آن به بعد هم دیگر هیچگاه کسی اشاره ای به وی نکردند. البته حضور دوباره او کاملا منطقی است، The Rise of Skywalker آخرین فیلم از قوس داستانی اسکای‌واکر می باشد و به عناصری مرتبط با دو ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ قبلی نیاز دارد. از طرفی پالپاتین شرور اصلی شش اپیزود نخست بود، پس نابودی نهایی او چیزی است که یک بار برای همیشه به داستان اسکای‌واکر پایان می دهد.

اکران رسمی Star Wars 9: The Rise of Skywalker از تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۹ آذر) آغاز می شود.


منبع: دیزنی

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

1 نظر
  1. احمد عابدی استان مشهد - شهرستان تربت جام می گوید

    از مجموعه جنگ ستارگان واقعا بهترین جلوهای ویژه طراحی الباس فضای های محیطی …جنگ ستارگان نیرو بر می خیزد ….راک وان …هم این جنگ ستارگان که دنباله فیلم نیرو بر می خیزد ….

    جنگ ستارگان ۹ واقعا مشخرف بود البته سلیقه ای هستش اصلا انقدر داستانش چرت پرت بود که به وسط های فیلم نرسیدم پاک کردم فیلمش را ولی جنگ ستارگان نیرو بر می خیزد واقعا عالی بود و این هم دنباله همون هست تلیرش معلمومه جزوه پر فروشش ترین ها سال ۲۰۱۹ قرار میگرد نزدیک به ۲ ملیارد به راحتی فروشش میکنه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.