سازندگان Game of Thrones قرار است یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ جدید Star Wars بسازند؛

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، خالقین مجموعه تلویزیونی Game of Thrones (بازی تاج و تخت)، دیوید بنیاف و دی. بی. وایس قرار است یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ Star Wars (جنگ ستارگان) بسازند؛ ما این دو نویسنده را بخاطر دنیای وستروس آنها می شناسیم اما حالا قصد دارند ما را به کهکشان بسیار دور ببرند. پخش سریال GOT آنها امسال به پایان می رسد و ظاهر Star Wars پروژه بعدی بنیاف و وایس است.

حدود یک سال قبل بود که تایید شد این دو نفر به یک پروژه هنوز ناشناخته Star Wars پیوسته اند، اما ما هنوز هم اطلاعات دقیقی در مورد این مجموعه فیلم نداریم. کمپانی Lucasfilm خیلی زیاد در مورد آینده فرانچایز جنگ ستارگان صحبت نمی کند، ما در حال حاضر فقط می دانیم که دیوید بنیاف و دی. بی. وایس مشغول کار بر روی یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ هستند، در کنار فیلم های ریان جانسون. فیلم های جدید هیچ گونه ارتباطی با خط داستانی اسکای‌واکر یا هان سولو نخواهند داشت.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع پخش و تیزر تریلر فصل هشتم Game of Thrones

اما حالا اطلاعات بیشتری درباره پروژه مرموز بنیاف و وایس فاش شده است؛ وبسایت خبری TV Line با انتشار یک گزارش تایید کرد که “وایس و بنیاف برای نگارش و تولید یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ جدید Star Wars قرارداد بسته اند.” پروژه تلویزیونی بعدی این دو نویسنده Confederate (هم‌پیمان) نام دارد که قرار است روی آنتن شبکه HBO برود. از قرار معلوم، بنیاف و وایس مشغول به پایان رساندن فصل نهایی Game of Thrones هستند و قرار است فیلمی را در دنیای جنگ ستارگان بسازند که رویای کودکی آنها محسوب می شود، سپس دوباره به HBO بازخواهند گشت. بنابراین باید ببینیم کار بر روی مجموعه فیلم جدید Star Wars را چه زمانی آغاز می کنند و کارشان تا چه مدتی طول خواهد کشید، سپس نوبت به سریال درام-جنگی Confederate خواهد رسید.

Star Wars

بدون شک ۲۰۱۹ سال بزرگی برای فرانچایز جنگ ستارگان و کمپانی Lucasfilm فیلم است، چراکه Star Wars: Episode IX تا قبل از پایان سال پا به گیشه می گذارد، فیلمی که قرار است به حکایت اسکای‌واکر پایان دهد. ۲۰۱۹ سالی است که نخستین سریال لایو-اکشن Star Wars توسط سرویس استریم دیزنی منتشر می شود، پس این فرانچایز قرار است یک سال سرنوشت ساز را پشت سر بگذارد. همانطور که اشاره کردیم Episode IX آخرین فیلمی است که در آن چیزی در رابطه با خاندان اسکای‌واکر می شنویم، فیلم های بعدی Star Wars به روایت داستان هایی کاملا متفاوت می پردازند.

همچنین بخوانید | عنوان سریال لایو-اکشن Star Wars فاش شد & اولین اطلاعات از داستان

ما هنوز اطلاعات دقیقی از ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ جدید Star Wars نداریم، اما می دانیم که هیچ ارتباطی با حکایت اسکای‌واکر ندارد و از فیلم های ریان جانسون کاملا جدا هستند؛ پس حوادث این فیلم ها ممکن است در هر دوره ای از دنیای جنگ ستارگان روایت شوند و حدس زدن این مورد کاملا غیرممکن است — حداقل فعلا.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.