سریال لایو-اکشن The Mandalorian امسال به دست طرفداران Star Wars می رسد

کمپانی Lucasfilm در سال ۲۰۱۸ چیزی برای طرفداران خودش نداشت، اما در عوض ۲۰۱۹ قرار است سالی پرکار و شلوغ برای این کمپانی و طرفداران فرانچایز Star Wars (جنگ ستارگان) بـاشد. طی سال جاری میلادی ما قرار است موفق به تماشای نخستین سریال لایو-اکشن ساخته شده در این فرانچایز پرطرفدار باشیم، سریالی به نـام The Mandalorian که توسط سرویس استریم Disney+ منتشر خواهد شد.

دو کمپانی دیزنی و لوکاس فیلم اکنون در حال آماده شدن برای شروع تبلیغات فیلم سینمایی Star Wars: Episode IX هستند، چون کمتر از یک سال تا روز اکران این فیلم باقی مانده است؛ حـال، در این میان به لطف یک گزارش تازه از سوی رسانه سرگرمی Entertainment Weekly مطلع شدیم که سریال Star Wars: The Mandalorian هم قرار است امسال توسط Disney Plus به دست طرفداران برسد.

همچنین بخوانید | عنوان سریال لایو-اکشن Star Wars فاش شد & اولین اطلاعات از داستان

طبق اعلام همین گزارش، سریال The Mandalorian همزمان بـا شروع بکار سرویس استریم Disney+ در اختیار طرفداران قرار خواهد گرفت، که همین قضیه آن را تبدیل می کند به پرچمدار این سرویس استریم در آستانه افتتاح. شروع فعالیت Disney Plus خبر خیلی خوبی برای طرفداران دو فرانچایز Star Wars و MCU (دنیای سینمایی مارول) محسوب می شود، چون دیزنی قرار است سریال های لایو-اکشن مختلفی را در بستر این دو فرانچایز یاد شده بسازد.

The Mandalorian

تا این لحظه نام تعدادی از بازیگران سریال The Mandalorian فاش شده است؛ مثلا پدرو پاسکال (Game Of Thrones) قرار است در نقش شخصیت اصلی این سریال ظاهر شود. از دیگر ستـاره ها هم می توانیم به جینا کارانو (ددپول، سریع و خشمگین ۶)، کارل ویترز، جیانکارلو اسپوزیتو (برکینگ بد)، نیک نولتی (تنگه وحشت) و ورنر هرتسوک (مرد گریزلی) اشاره کنیم.

همچنین بخوانید | قسمت نهم Star Wars آخرین فیلم در «حماسه ﺍﺳﮑﺎﯼﻭﺍﮐﺮ» است

فیلم سینمایی Star Wars: The Force Awakens (جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد) محصول ۲۰۱۵ بعد از چند دهه فرانچایز جنگ ستارگان را به سینما بـازگرداند، البته با یک سری تغییرات در زمان و کهکشان؛ این فیلم ما را به دورانی آورد که سازمان پلید محفل یکم از بقایای امپراتوری کهکشان شکل ‌گرفته، قدرت آن به‌شدت افزایش‌یافته و به دنبال از بین بردن جمهوری جدید است. حال سریال The Mandalorian قرار است کاوشی در همین دورانی که از آن بی اطلاع هستیم داشته باشد و نشان دهد که بعد از حوادث Star Wars: Return of the Jedi (بازکشت جدای) چه اتفاق هایی رخ داده است.

در خلاصه داستان این سریال آمده که “وقایع The Mandalorian بعد از سقوط امپراتوری و قبل از ظهور محفل یکم (First Order) اتفاق می افتد. ” ما “مشقت های یک هفت‌تیرکش تنها در کهکشان دورِ خارجِ از تسلط جمهوری جدید را دنبال می کنیم…

بعد از اینکه سرویس استریم Disney+ شروع بکار کرد، خیلی زود [و شاید فورا] سریال لایو-اکشن The Mandalorian به دست شما خواهد رسید؛ در یکی از روزهای سال ۲۰۱۹.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.