تولید فصل دوم Star Wars: The Mandalorian بتازگی آغاز شده

در حالی که هنوز چند هفته ای تا شروع پخش سریال Star Wars: The Mandalorian از طریق سرویس استریم Disney+ (دیزنی پلاس) باقی مانده، تازه ترین گزارش ها خبر از شروع کار بر روی فصل دوم این سریال داده اند؛ فرانچایز جنگ ستارگان تا به امروز بهترین عملکرد خودش را در سینما داشته و شهرت اصلی آن هم به لطف سری فیلم های موفق Star Wars بدست آمده است، اما حالا قرار است موفق به تماشای اولین سریال لایو-اکشن این فرانچایز شویم که برای طرفداران و همچنین خود مجموعه اتفاقی بزرگ و هیجان انگیز محسوب می شود.

سریال Star Wars: The Mandalorian در حقیقت پرچمدار سرویس استریم دیزنی پلاس است و انتظار می رود که مورد استقبال طرفداران قرار بگیرد. حال از آنجا که شروع پخش نزدیک است، چند روز قبل شاهد برگزاری یک رویداد خبری بودیم که طی آن جان فاورو و دیو فیلونی تهیه کننده های سریال تایید کردند که کار بر روی دومین فصل از Star Wars: The Mandalorian آغاز شده است. پیش از اینکه شایعه ها ادعا کرده بودند که دیزنی قصد دارد اپیزودهای بیشتری از این سریال لایو-اکشن را تولید کند، و حالا بطور رسمی تایید شده که همینطور است.

همچنین بخوانید | تریلر رسمی سریال The Mandalorian جنگ ستارگان از راه رسید؛

طی این رویداد خبری، بعد از اینکه پیش نمایشی از سه اپیزود نخست سریال به نمایش درآمد، آقای فاورو که بتازگی فیلم موفق و پرفروش The Lion King (شیر شاه) را برای دیزنی کارگردانی کرده، فاش کرد که تولید فصل دوم سریال The Mandalorian اکنون آغاز شده است. این نویسنده، بازیگر و کارگردان اشاره ای به زمان انتشار اپیزودهای فصل دوم نکرد، اما انتظار داریم بعد از اینکه پخش فصل نخست در ماه دسامبر به پایان رسید دیزنی تاریخ شروع پخش فصل دوم را فاش کند.

سریال ماندالورین

باید اشاره کنیم این شانس وجود دارد که در فصل دوم سریال Star Wars: The Mandalorian شاهد حضور تعدادی چهره آشنا باشیم، چونکه فیلونی پیش از این طی صحبت های خودش تایید کرده بود که در نظر دارند تعدادی شخصیت مهم در فرانچایز جنگ ستارگان را به این سریال اضافه کنند. فاورو نیز در مورد فصل دوم گفته که “ما مشغول کار بر روی فصل دوم هستیم، نویسندگان با کارگردان ها در حال آماده شدن هستند، و من دارم آماده می شم که یک اپیزود را کارگردانی کنم… دفعه قبل شانس انجام این کار را نداشتم چون درگیر شیر شاه بودم…” فاورو تایید کرد که قصد دارد یکی از اپیزودهای فصل دوم را خودش کارگردانی کند.

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر رسمی فیلم Jungle Cruise دیزنی منتشر شد؛

این سریال در تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۱۹ (مصادف با سه شنبه ۲۱ آبان سال جاری) در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد، از بازیگران اصلی ماندالورین می توانیم به پدرو پاسکال (Game of thrones)، جینا کارانو (Deadpool)، کارل ویترز (Rocky, Predator)، ورنر هرتسوک، جیانکارلو اسپوزیتو (Breaking Bad)، نیک نولتی (Warrior)، امید ابطحی (American Gods)، و امیلی سولو (Castlevania) اشاره کنیم.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.