فیلم جدید Star Wars در دست توسعه قرار دارد، ممکن است توسط Disney+ منتشر شود؛

تایید شده که دیزنی مشغول کار بر روی فیلم جدید Star Wars (جنگ ستارگان) است، و این احتمال وجود دارد که شاهد انتشار این فیلم در سرویس استریم دیزنی پلاس (Disney+) باشیم، یعنی اینکه در سینما اکران نخواهد شد. در ماه دسامبر ۲۰۱۹، Lucasfilm اقدام به انتشار فیلم The Rise of Skywalker (قیام اسکای‌واکر) کرد، این فیلم به داستان اسکای‌واکر پایان داد. با The Rise of Skywalker که نهمین فیلم از سری اصلی جنگ ستارگان بود، پرونده خاندان اسکای‌واکر برای همیشه بسته شد، ولی پرونده خود فرانچایز همچنان باز است و دیزنی قصد دارد در بستر آن فیلم‌های بیشتری بسازد.‌

دیزنی تاریخ اکران سه فیلم بعدی Star Wars را تایید کرده است، اما هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد آنها فاش نشده؛ اولین فیلم نیز در دسامبر سال ۲۰۲۲ پا به گیشه خواهد گذاشت. Lucasfilm مثل همیشه اجـازه افشای جزئیات را نمی‌دهد، پس اصلا عجیب نیست که هچنان بی‌خبر باقی بمانیم. در این میان بد نیست اشاره کنیم که کوین فایگی رئیس Marvel Studios هم مشغول کار بر روی یک فیلم از سری Star Wars است، ریان جانسون (کارگردان Knives Out) هم بر روی یک سه‌گانه‌ای مستقل کار می‌کند. اما در شرایطی که آینده این فرانچایز نامعلوم است، Lucasfilm به لطف سرویس استریم دیزنی پلاس مشغول توسعه دنیای جنگ ستارگان است: ما سال قبل موفق به تماشای The Mandalorian شدیم که در واقع پرچمدار این سرویس استریم می‌باشد.

همچنین بخوانید | فصل دوم سریال Mandalorian پاییز ۲۰۲۰ منتشر می شود؛

لوکاس‌فیلم همزمان مشغول کار بر روی تعدادی سریال Star Wars است، از جمله یک سریال که اوبی‌وان کنوبی (با بازی یوان مک‌گرگور) شخصیت اصلی آن است. ولی ظاهرا این استودیو قصد ندارد برای دیزنی پلاس فیلمی بسازد، چون باب ایگر رئیس کمپانی دیزنی قبلا تایید کرده بود که قرار نیست فیلم‌‌های جنگ ستارگان را در این سرویس استریم منتشر کنند.‌ اما با توجه به اینکه اولین سریال لایو-اکشن Star Wars خیلی مورد استقبال قرار گرفت، اصلا بعید نیست برنامه تغییر کند و لوکاس‌فیلم برای دیزنی پلاس فیلم‌های اختصاصی بسازد، که بطور قطع اتفاقی خوب برای طرفداران و خود استودیو خواهد بود.

star wars

حال یک منبع معتبر (هالیوود ریپورتر) تایید کرده که فیلم جدید Star Wars بطور رسمی در دست توسعه قرار دارد، جاستین دیلرد کارگردان فیلم Sleight (حیله) و Matt Owens نویسنده سریال Luke Cage (لوک کیج) مشغول کار بر روی این فیلم هستند. هنوز اطلاعاتی در مورد داستان فیلم جدید فاش نشده و هیچ ایده‌ای در مورد موضوع آن نداریم. از طرفی در مورد نحوه انتشار آن هم اطلاعاتی نداریم، یعنی اینکه معلوم نیست روی پرده خواهد رفت یا اینکه از طریق Disney+ به دست طرفداران خواهد رسید.

همچنین بخوانید | ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ Star Wars خالقین Game of Thrones ساخته نمی شود؛

عملکرد تجاری فیلم‌های Star Wars طی چند سال اخیر خیلی عالی بوده است، بطوری که هم اکنون چهار فیلم از این سری در گیشه بیشتر از یک میلیارد دلار فروخته‌اند، که در میان آنها The Force Awakens (نیرو برمی‌خیزد) توانست بیشتر از ۲ میلیارد دلار بفروشد. پس، دیزنی همچنان به اکران فیلم‌های Star Wars ادامه خواهد داد و نباید انتظار داشته باشیم که آنها را فقط به دیزنی پلاس اختصاص دهد. البته بعید نیست به این سرویس هم بعنوان یک گزینه نگاه کنند، و با در نظر گرفتن اینکه فیلم‌ها بیشتر مناسب سینما است یا سرویس استریم، آن‌ها را روی پرده ببرند یا اینکه در دیزنی پلاس منتشر کنند. یا حتی ممکن است فیلم‌های کوچک‌تر که بودجه تولید پایین‌تری دارند را به این سرویس اختصاص دهند.

حال، با توجه به اینکه نت‌فلیکس بعنوان یک سرویس استریم پرطرفدار، موفقیت‌های خیلی زیادی را با فیلم‌های بلند خودش کسب کرده، بعید نیست دیزنی هم این‌بار شانس خودش را در سرویس استریمش امتحان کند؛ منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline