فیلم های بعدی Star Wars در سال های 2022 & 2024 و 2026 روی پرده می روند

دیزنی بطور رسمی اعلام کرد که فیلم های Star Wars (جنگ ستارگان) بعدی خودش را در سال های ۲۰۲۲ & ۲۰۲۴ و ۲۰۲۶ روی پرده می بـرد. چند ماهی تا شروع اکران Star Wars: The Rise of Skywalker (جنگ ستارگان: خیزش اسکای‌واکر) باقی مانده و بعد از آن فرانچایز جنگ ستارگان وارد یک عصر جدید می شود. فیلم The Rise of Skywalker که توسط جی.جی. آبرامز کارگردانی شده قرار است به ﺳﻪﮔﺎﻧﻪای که The Force Awakens در سال ۲۰۱۵ آن را آغاز کرد پایان دهد، و البته قوس داستانی اسکای‌واکر را به انتهای مسیرش می رساند. اما این به معنی پایان فرانچایز جنگ ستارگان نیست و دیزنی برنامه های ویژه ای برای آینده دارد.

ما این روزها بی صبرانه در انتظار از راه رسیدن The Rise of Skywalker نشسته ایم، چون از یک طرف مشتاق تماشای نتیجه کلی داستان اسکای‌واکر هستیم و از طرف دیگر دوست داریم هر چه زودتر با عصر بعدی فرانچایز Star Wars آشنا شویم. یکی از فیلم های پیش رو توسط ریان جانسون (نویسنده و کارگردان The Last Jedi) در حال توسعه است، نویسنده های سریال Game of Thrones، دیوید بنیاف و دی. بی. وایس هم در حال کار بر روی یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ جنگ ستارگان جدید هستند. ما فعلا هیچ اطلاعاتی از این دو مجموعه فیلم جدید نداریم، اما حالا می دانیم که در چه سالی پا به گیشه خواهند گذاشت.

همچنین بخوانید | تیزر تریلر رسمی Star Wars 9: عنوان رسمی فاش شد

دیزنی بطور رسمی تایید کرد که فیلم های بعدی فرانچایز Star Wars را در سال ۲۰۲۲ و ۲۰۲۴، همچنین ۲۰۲۶ روی پرده می برد. مثل همیشه، تمام این فیلم ها در آخرین روزهای سال و قبل از شروع کریسمس پا به گیشه می گذارند (کلا کریسمس بدون جنگ ستارگان لذتی ندارد). با این حساب بعد از The Rise of Skywalker تا سه سال خبری از فیلم بعدی Star Wars نخواهد بود، که مدت زمان مناسبی به نظر می رسد.

Star wars 9

اینطور به نظر می رسد که این تاریخ های اعلام شده مربوط به فیلم های یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ باشد، اما دیزنی اصلا هیچ اشاره ای به این قضیه نکرده و واقعا هم معلوم نیست دقیقا چه برنامه ای دارند. این امکان وجود دارد که دیزنی و کمپانی لوکاس فیلم هنوز نمی دانند فیلم بعدی Star Wars کدام یک خواهد بود؛ فیلم جانسون یا بنیاف و وایس. شاید هم قصد دارند این فیلم ها را بدون ترتیب خاصی روی پرده ببرند، و واقعا هم حدس زدن در این رابطه چندان آسان نیست. یک زمانی شنیده بودیم که دیزنی قصد دارد هر سال یک فیلم از فرانچایز Star Wars را روی پرده ببرد، اما این برنامه با مخالفت تعداد زیادی از طرفداران روبرو شد چون نگران بودند که به ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ آسیب بزنـد، پس باید خوشحال باشیم که برنامه عوض شده.

از طرفی، دیزنی اکنون فقط مسئولیت اکران سری فیلم های Star Wars را برعهده ندارد و قسمت های بعدی Avatar را هم باید روی پرده ببرد، پس بهترین تصمیم این است که یکی در میان آنها را اکران کند چون کنار هم قرار گرفتن این دو فرانچایز اصلا ایده خوبی نیست. حال فیلم بعدی Avatar قرار است ۲۰۲۱ اکران شود، در صورتی که پیش از این برنامه برای دسامبر ۲۰۲۰ بود؛ که معلوم شد هدف از این تغییر چه بوده است.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از سریال The Mandalorian جنگ ستارگان داریم؛

این تغییرات باعث ایجاد یک رقابت بین دیزنی و وارنر بروس خواهد شد، چون وارنر بروس قصد دارد Sherlock Holmes 3 و Aquaman 2 را در سال ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ اکران کند، درست همان سالهایی که فیلم های بعدی Avatar و Star Wars پا به گیشه میگذارند. البته این اتفاق برای دیزنی مشکل بزرگی محسوب نمی شود، چون همین امسال هم The Rise of Skywalker در رقابت با Jumanji 3 (محصول سونی) و Cats (محصول یونیورسال) اکران می شود. پس، باید صبر کنیم و نظاره گر نتیجه این رقابت ها باشیم…


منبع: دیزنی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirایستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.