ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ Star Wars خالقین Game of Thrones ساخته نمی شود؛

دیوید بنیاف و دی. بی. وایس خالقین سریال پرطرفدار Game of Thrones (بازی تاج و تخت) قرار بود در بستر فرانچایز Star Wars (جنگ ستارگان) یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ برای دیزنی بسازند، اما حالا اعلام شده که دیگر قرار نیست؛ بنیاف و وایس قراردادشان با کمپانی لوکاس فیلم را بهم زدند، و علت این تصمیم را هم مشغله کاری اعلام کرده اند.

بنیاف و وایس در اصل قرار بود یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ جدید را بنویسند و خودشان هم تولیدش کنند، حتی تایید شده بود که اولین فیلم آنها در سال ۲۰۲۲ راهی گیشه می شود. ریان جانسون، که Star Wars: The Last Jedi (جنگ ستارگان: آخرین جدای) را کارگردانی کرده بود، نیز همین حالا مشغول کار بر روی یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ جدید Star Wars است، که ارتباطی با پروژه بنیاف و وایس ندارد. ما هنوز اطلاعاتی از این پروژه های در حال توسعه نداریم، فقط می دانیم داستان هایی را روایت می کنند که وقایع آنها در کهکشان بسیار دور اتفاق می افتد و هیچ ارتباطی با سه ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ قبلی ندارند، که پرونده آنها بزودی با فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker (جنگ ستارگان: خیزش اسکای‌واکر) برای همیشه بسته می شود.

همچنین بخوانید | چرا ۲۰۲۱ یک سال خیلی بزرگ برای سینما است؟ (به لطف دیزنی)

با توجه به سابقه کاری درخشان بنیاف و وایس، مـا بی صبرانه منتظر بودیم تا اولین خبرها در مورد اولین فیلم جنگ ستارگان آن منتشر شود و مطلع شویم که باید انتظار چه چیزی را بکشیم. اما حالا تازه ترین گزارش های منتشر شده ادعا کرده اند که این دو نویسنده ارتباط خودشان با کمپانی Lucasfilm را قطع کرده اند و توسعه پروژه Star Wars آنها هم متوقف شده است. البته شنیدن این خبر خیلی هم غافلگیرکننده نیست، چون در ماه آگوست بنیاف و وایس با سرویس استریم نتفلیکس قراردادی رسمی بستند و در نتیجه همین همکاری دیگر وقتی ندارند که بخواهند بر روی Star Wars بگذارند.

بازی تاج و تخت

البته، کاتلین کندی که مدیرعامل کمپانی Lucasfilm (سازنده فیلم های جنگ ستارگان) است در را برای بازگشت احتمالی این دو نویسنده باز گذاشته، خانم کندی در همین رابطه گفت که “دیوید بنیاف و دن وایس نویسنده هایی شگفت انگیز هستند. ما امیدواریم که در سفرمان به سمت جلو آنها را همراه خودمان داشته باشیم، وقتی که بتوانند این مشغله کاری را پشت سر بگذارند و بر روی Star Wars تمرکز کنند.” موفقیت های تکرارنشدنی سریال Game of Thrones بنیاف و وایس را تبدیل به مشهورترین نویسنده های جهان کرده است، به همین دلیل Lucasfilm تصمیم گرفت توسعه یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ جدید را به آنها بسپارد، Disney هم در ماه مِی اعلام کرد که فیلم های این مجموعه جدید قرار است در سال های ۲۰۲۲، ۲۰۲۴، و در نهایت ۲۰۲۶ راهی گیشه شوند.

همچنین بخوانید | نتفلیکس تایید کرد؛ فصل دوم The Umbrella Academy بزودی می آید!

حال معلوم نیست که دیزنی قصد دارد نویسنده هایی جدید را مامور کار بر روی این ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ کند یا نه، و شاید هم با یک تیم جدید استارت پروژه ای جدید و متفاوت را بزنند… به هر حال بنیاف و وایس نتفلیکس را به دیزنی ترجیح دادند، که قطعا تصمیم مهمی برای آنها بوده است، پس باید خوشحال باشیم، اینطور نیست؟؟


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.