گزارش: پدرو پاسکال به سریال Star Wars پیوست

طبق گزارش های تازه منتشر شده، پدرو پاسکال (Game Of Thrones) به سریال Star Wars (جنگ ستارگان) جان فاورو پیوسته است. بدون شک ۲۰۱۹ قرار است یک سال شگفت انگیز برای طرفداران کهکشان دورِ دور باشد، چون طی این سال نه تنها Star Wars: Episode IX پا به گیشه می گذارد، بلکه پای فرانچایز با یک سریال لایو-اکشن به صفحه کوچک هم باز میشود. اوایل سال جاری میلادی تایید شد که جان فاورو (Iron Man) قرار است یک سریال در بستر جنگ ستارگان بسازد، این سریال نیز از طریق سرویس استریم اختصاصی دیزنی، Disney Play، به دست طرفداران خواهد رسید. ما اکنون منتظر انتشار اطلاعات دقیق تری از آن هستیم، اما طبق معمول Lucasfilm همه چیز را مخفی نگه می دارد.

در حال حاضر چیزهای زیادی در مورد این سریال نمی دانیم، به جز اینکه قرار است بینندگان خودش را به Mandalore ببرد و فیلمسازان بزرگی مثل فاورو، دیو فیلونی (جنگ ستارگان: شورشیان) و آلن تیلور (ثور: دنیای تاریک) اپیزودهای آن را کارگردانی خواهند کرد و البته اینکه تولید آن حدود ۱۰۰ میلیون دلار هزینه دارد. تا امروز یک سوال بزرگ در رابطه با این سریال وجود داشته: اینکه چه کسانی قرار است در آن بازی کنند؟

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢبرداری سریال لایو-اکشن Star Wars جان فاورو قرار است هفته آینده آغاز شود

 
بر پایه یک گزارش تازه از سوی وبسایت Making Star Wars، پدرو پاسکال (سریال Narcos) بعنوان بازیگر نقش اول به این سریال پیوسته است. پاسکال جزو بازیگر شناخته شده آمریکاست که به شهرت جهانی دست یافته، مخصوصا به لطف حضور در فیلم Kingsman: The Golden Circle (کینگزمن: محفل طلایی) و سریال GOT (بازی تاج و تخت). ما قرار است بزودی وی را در فیلم سینمایی Wonder Woman 1984 ملاقات کنیم!

سریال Star wars

وقتی شخصی مثل فاورو پشت دوربین بنشیند و بازیگر درخشانی مثل پاسکال جلوی دوربین نقش آفرینی کند، می توانیم انتظار داشته باشیم که محصول نهایی یک سریال فوق العاده باشد. البته پاسکال این روزها احتمالا درگیر پروژه Wonder Woman 1984 (ﺯﻥ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ) است چون تولید آن از ماه ژوئن آغاز شد و هنوز به پایان نرسیده است. اما بر پایه شنیده ها، سریال Star Wars هم بزودی جلوی دوربین می رود، پس باید ببینیم که چطور با این مسئله کنار می آیند. جهت مقایسه بد نیست اشاره کنیم که فاز تولید Wonder Woman از نوامبر ۲۰۱۵ آغاز شد و تا ماه مِی ۲۰۱۶ ادامه داشت [حدود هفت ماه]، اما بازیگران برای ریشات ها چند ماه بعد دوباره دور هم جمع شدند. ما در حال حاضر نمی دانیم نقش پاسکال در WW84 چقدر مهم و پررنگ است، پس معلوم نیست ضبط صحناتش را به پایان رسانده یا نه. اگر هم کارش به پایان رسیده باشد، احتمالا سال بعد باید برای ریشات ها دوباره به جمع رفقا بپیوندد.

همچنین بخوانید | انتظار ﻣﯽﺭﻭﺩ که ﻓﯿﻠﻢبرداری Star Wars: Episode IX فوریه ۲۰۱۹ به پایان برسد

در حال حاضر منتظریم تا خبر رسمی شروع فاز تولید سریال Star Wars فاش شود، سپس مقداری اطلاعات از داستان، شخصیت ها و بازیگران اصلی آن به دستمان برسد؛ همچنین اطلاعاتی از شخصیتی که آقای پاسکال قرار است آن را به تصویر بکشد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.