عنوان سریال لایو-اکشن Star Wars فاش شد & اولین اطلاعات از داستان

جان فاورو عنوان رسمی اولـین سریال لایو-اکشن Star Wars را فاش کرد و نخستین اطلاعات از داستان آن را در اختیار طرفداران قرار داد؛ با وجود اینکه فیلم سینمایی Solo: A Star Wars Story تبدیل به یک شکست تجاری شد، فرانچایز «جنگ ستارگان» طی چند سال اخیر موفقیت های بزرگی را کسب کرده است. حـال بعد از فتح گیشه های سراسر جهان، کمپانی دیزنی قصد دارد سریال لایو-اکشن Star Wars را بسازد و آن را از طریق سرویس استریم Disney Play در اختیار طرفداران قرار دهد. جان فاورو (Iron Man و The Jungle Book) نیز نویسنده و ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ این سریال است.
 

تا همین چند ساعت قبل ما هیچ اطلاعاتی از سریال لایو-اکشن Star Wars نداشتیم، چون کمپانی Lucasfilm چیزی را تایید نکرده بود. اما شایعه ها ادعا داشتند که وقایع سریال بر محور شخصیتی [یا اشخاصی] از سیاره Mandalore می چرخد، اما ما منتظر نخست افشای عنوان رسمی سریال و سپس اشاره هایی به خط داستانی آن از سوی کمپانی یا جان فاورو بودیم؛ که بلاخره اتفاق افتاد.

همچنین بخوانید | گزارش: پدرو پاسکال به سریال Star Wars پیوست

حال، آقای فاورو همانطور که انتظار داشتیم سری به اینستاگرام زد و نخستین اطلاعات از این سریال به شدت مورد انتظار را در اختیار طرفداران منتظر قرار داد. او نخست تایید کرد که سریال جدید The Mandalorian نام دارد، اما ممکن است در نهایت Star Wars: The Mandalorian نام بگیرد، یا هر عنوان که نشان دهد سریال بخشی از فرانچایز «جنگ ستارگان» است. این نویسنده و کارگردان همچنین گفت که “بعد از داستان های جانگو و بوبا فت، جنگجوی دیگری در دنیای جنگ ستارگان نمایان می شود. وقایع The Mandalorian بعد از سقوط امپراتوری و قبل از ظهور محفل یکم (First Order) اتفاق می افتد. ما کوشش های یک هفت‌تیرکش تنها در کهکشان دورِ خارجِ از تسلط جمهوری جدید را دنبال می کنیم…” [پ.ن: محفل یکم یک دولت دیکتاتوری نظامی در دنیای Star wars است که برای اولین بار در جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد ظاهر شد. محفل یکم پس از نابود شدن امپراتوری کهکشان در بازگشت جدای، در طول سه دهه قدرت خود را به دست می‌آورد. ]

سریال لایو-اکشن Star Wars

حالا، همانطور که انتظار داشتیم مقداری اطلاعات از سریال The Mandalorian به دستمان رسیده و دیگر کاملا بی اطلاع نیستیم؛ که اتفاق خوبی برای طرفداران محسوب می شود. این اطلاعاتی که توسط فاورو منتشر شده، شایعه های قبلی را تایید کرده است. یک منبع قبلا گفته بود که وقایع سریال لایو-اکشن Star Wars بر روی Mandalore تمرکز دارد که درست از آب درآمد، همین منبع ما ادعا کرده که پدرو پاسکال (Game Of Thrones) بعنوان بازیگر نقش اول به پروژه پیوسته. پس اگر این شایعه هم درست باشد، پاسکال می تواند همان بازیگری باشد که “هفت‌تیرکش تنها” را به تصویر می کشد.

همچنین بخوانید | لوکی، جادوگر سرخ و دیگر قهرمانان MCU صاحب سریال های کوتاه می شوند

البته، حالا که عنوان رسمی اولین سریال لایو-اکشن Star Wars تایید شده و مقداری هم اطلاعات از داستان آن به دست طرفداران رسیده، ممکن است بزودی نام بازیگران سریال هم فاش شود. همچنین منتظر اعلام خبر آغاز تولید، و تایید تاریخ انتشار The Mandalorian باشید.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.