اولین تصویر رسمی از قهرمان سریال لایو-اکشن Stargirl

اولین تصویر رسمی از سریال Stargirl محصول DC Universe منتشر شد و حالا می توانیم نخستین نگاه دقیق خودمان را به لباس ابرقهرمانی کورتنی ویتمور (با بازی Brec Bassinger)، شخصیت اصلی سریال داشته باشیم؛ طبق اعلام کمپانی اوایل ۲۰۲۰ موفق به تماشای Stargirl خواهیم شد. در روز بتمن سال ۲۰۱۸ بود که DC Universe شروع بکار کرد و خیلی زود اولین سریال این سرویس استریم در اختیار طرفداران قرار گرفت؛ Titans (تایتان ها). این کمپانی با الهام از کمیک های Teen Titans یک سریال لایو-اکشن خلق کرد و حالا هم مشغول کار بر روی فصل دوم آن هستند. اما Titans تنها یکی از سریال های اصلی DC Universe است و ما طی چند سال آینده به واسطه همین سرویس موفق به تماشای عناوین لایو-اکشن یا انیمیشنی مختلفی خواهیم شد، از جمله Young Justice: Outsiders و Doom Patrol یا Swamp Thing و Harley Quinn در کنار Stargirl.

این سریال بر پایه یک سری کتاب مصور به همین نـام ساخته شده و روایتگر داستان دختری به نام کورتنی ویتمور است، نادختری پت دوگان معروف به Star-Spangled Kid (با بازی Luke Wilson) که به لباس ابرقهرمانی ناپدری اش دست پیدا می کند. کورتنی از پت بخاطر ازدواج با مادرش دلخور است، و از اینکه آنها را از یک کلان شهر به منطقه ای روستایی کشانده است. او لباس ابرقهرمانی پت را برای اینکه تلافی کند می پوشد، هرچند کورتنی هم صاحب قدرت هایی فراانسانی می شود و در نهایت استارگرل خلق می گردد. حال DC Universe اقدام به انتشار نخستین تصویر رسمی از این سریال به شدت مورد انتظار کرده است.

همچنین بخوانید | ایمی اسمارت برای ایفای یک نقش مهم به سریال StarGirl محصول DC Universe پیوست

در این تصویر می توانیم کورتنی ویتمور را مشاهده کنیم که لباس ابرقهرمانی استارگرل را بر تن کرده است و آماده انجام کارهای ابرقهرمانی می باشد. این لباس با وجود یک سری تغییرات کوچک، شباهت بسیار زیادی به لباس استارگرل در کتاب های مصور دارد.

Stargirl

طبق اطلاعاتی که از سریال داریم، شخصیت اصلی داستان که کورتنی ویتمور نام دارد یک نوجوان دبیرستانی است که به نظر می رسد یک زندگی عالی داشته باشد، اما وقتی مادرش ازدواج می کند و خانواده جدیدش از لس آنجلسِ کالیفورنیا به بلو والی واقع در ایالت نبراسکا نقل مکان می کنند، زندگی او به یک دست‌انداز بزرگ برخورد می کند. کورتنی باید خودش را با مدرسه جدید وقف دهد، دوستان جدید پیدا کند و با مسائل خانوادگی تازه روبرو شود. اما او متوجه می شود که ﻧﺎﭘﺪﺭﯼاش یک راز دارد؛ او با یک ابرقهرمان همکاری میکرده است [مانند داستان خاستگاه استارگرل در کتاب های مصور]. کورتنی وسایل یک ابرقهرمان مدت ها گم شده را قرض می گیرد، و الهام بخش تمام ابرقهرمانان نسل جدیدی می شود!

همچنین بخوانید | جدول زمانبندی پخش سریال های سرویس استریم DC Universe منتشر شد؛

طبق اعلام DC Universe، سریال Stargirl قرار است اوایل ۲۰۳۰ منتشر شود، در صورتی که پیش از این زمان انتشار پاییز امسال اعلام شده بود. به احتمال قوی پخش Stargirl را به تاخیر انداخته اند تا فضا برای فصل دوم Titans باز شود. طی این مدت نیز منتظر انتشار پوستر و تریلر رسمی سریال لایو-اکشن Stargirl باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.