سریال Stargirl محصول DC Universe روی آنتن The CW می رود!

اگر اخبار را دنبال کرده باشید می دانید که DC Universe مشغول کار بر روی یک سریال تحت عنوان Stargirl (دختر ستاره‌ای) است و قرار بود ۲۰۲۰ منتشر شود، حال باید بگوییم تایید شده که این سریال روی آنتن شبکه The CW هم خواهد رفت. در این میان احتمالش وجود دارد که طی رویداد کراس‌اُور امسال اَرو ورس (Crisis on Infinite Earths) شاهد حضور استارگرل باشیم. این شخصیت با نام کورتنی الیزابت ویتمور توسط نویسنده جف جانز و طراح لی مودر خلق شده‌ و نخستین بار در شمارهٔ ۰ از مجموعه Stars and S.T.R.I.P.E. (استارز و استرایپ) نمایان شد.

شبکه The CW اکنون سالهاست که تبدیل شده به یک خانه برای سریال های ابرقهرمانی دنیای دی‌سی، از Arrow و The Flash گرفته تا Batwoman و Supergirl که همه آنها در بستر دنیای اشتراکی Arrowverse ساخته شده اند. حال The CW قصد دارد امسال طی رویداد کراس‌اُور Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) شخصیت های اصلی این سریال ها را برای پنج ساعت کنار هم قرار دهد [عادت همیشگی]. مدت زمان چندان زیادی تا از راه رسیدن این بحران باقی نمانده و طرفداران نیز این روزها دیگر تحمل صبر کردن ندارند‌.

همچنین بخوانید | سریال Titansبرای فصل سوم تمدید شد؛ توسط DC Universe

پیش از این توسط منابع غیررسمی گفته شده بود، اما حالا منابع رسمی تایید کرده اند که سریال لایو-اکشن Stargirl قرار است همزمان با DC Universe توسط شبکه The CW پخش شود‌. اینطور که گفته شده، اپیزودهای این سریال ابتدا توسط سرویس استریم DC Universe منتشر می شوند و سپس فردای همان روز روی آنتن شبکه The CW خواهند رفت. بعد از اینکه هر کدام از اپیزودها روی آنتن رفتند، امکان تماشا کردن آنها در سرویس استریم DC Universe یا نرم افزار خود شبکه وجود خواهد داشت.

سریال Stargirl

این سریال لایو-اکشن قرار است اوایل سال ۲۰۲۰ منتشر شود، در بهار این سال. البته با وجود اینکه قرار است سال آینده منتشر شود، شنیده ایم که احتمال حضور خود استارگرل در رویداد Crisis on Infinite Earths وجود دارد. این ادعا هنوز تایید نشده، ولی اگر ممکن شود در واقع ورود رسمی استارگرل (با بازی Brec Bassinger) به دنیای تلویزیونی دی‌سی خواهد بود. باید اشاره کنیم که هنوز تایید نشده سریال Stargirl بخشی از Arrowverse خواهد بود یا نه، ولی به احتمال زیاد خیلی زود فاش خواهد شد.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از فصل دوم سریال Doom Patrol داریم؛

سریال Stargirl روایتگر داستان دختری به نام کورتنی ویتمور است، نادختری پت دوگان معروف به Star-Spangled Kid (با بازی Luke Wilson) که به لباس ابرقهرمانی ناپدری اش دست پیدا می کند. کورتنی از پت بخاطر ازدواج با مادرش دلخور است، و از اینکه آنها را از یک کلان شهر به منطقه ای روستایی کشانده. کورتنی یک نوجوان دبیرستانی است که به نظر می رسد یک زندگی عالی داشته باشد، اما وقتی مادرش ازدواج می کند و خانواده جدیدش از لس آنجلسِ کالیفورنیا به بلو والی واقع در ایالت نبراسکا نقل مکان می کنند، زندگی او به یک دست‌انداز بزرگ برخورد می کند. کورتنی باید خودش را با مدرسه جدید وقف دهد، دوستان جدید پیدا کند و با مسائل خانوادگی تازه روبرو شود. اما او متوجه می شود که ﻧﺎﭘﺪﺭﯼاش یک راز دارد؛ او با یک ابرقهرمان همکاری میکرده. بنابراین کورتنی وسایل یک ابرقهرمان مدت ها گم شده را قرض می گیرد، و الهام بخش تمام ابرقهرمانان نسل جدیدی می شود!

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline