استیفن امل به اولین سریال خودش بعد از ARROW پیوست؛ Heels محصول Starz

استیفن امل که او را بیشتر بخاطر بازی در سریال ابرقهرمانی Arrow محصول شبکه The CW می شناسیم، قرار است در سریال Heels محصول شبکه تلویزیونی Starz نقش آفرینی کند، این سریال یک درام ورزشی است. بعد از اینکه هفت فصل در نقش الیور کوئین بازی کرد و هشتمین فصل هم بزودی روی آنتن می رود، سریال Arrow قرار است تا قبل از پایان سال به پایان برسد. پس، برای بسیاری از طرفداران سوال بوده که استیفن امل بعد از اَرو با چه نقشی به تلویزیون بازمیگردد.

البته فرقی ندارد که امل در چه نقشی و در چه سریالی بازی کند، ما او را بعنوان بزرگ ترین قهرمان دنیای تلویزیونی Arrowverse می شناسیم. ولی خود امل به شخصه یکی از طرفداران بزرگ کشتی کج است و حتی چند باری هم پا به رینگ مبارزه گذاشته است. این ستاره بعنوان یک ورزشکار هم طرفداران زیادی پیدا کرده، ولی هیچوقت نمی تواند نام الیور کوئین را از روی خودش پاک کند — که از یک نظر اتفاق خوبی محسوب می شود. اما به لطف تجربه ای که در محدود مبارزه های خودش درون رینگ کسب کرده، اکنون می تواند با یک کوله بار تجربه جلوی دوربین سریال Heels برود.

همچنین بخوانید | در فصل هشتم Arrow شاهد حضور کاتانا خواهیم بود؛ روی هارپر دیگر شخصیت اصلی نیست!

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، امل بعنوان بازیگر اصلی سریال درام یاد شده انتخاب شده است، تمرکز Heels بر روی دنیای اغلب تاریک ایندیپندنت سِرکیت (کشتی مستقل) قرار دارد؛ به نام سریال که اشاره کردیم، فقط باید اضافه کنیم که توسط مایک اومالی (سالی ۲۰۱۶) خلق شده، وقایع آن در جورجیا اتفاق می افتد و بر روی گروهی از زنان و مردان متمرکز است که رویای ستاره شدن را در ذهن دارند. خود امل این خبر را با انتشار یک توییت تایید کرده، او در این توییت جالب به کودی رودز اشاره نموده و از او پرسیده که آیا برای ساختن یک سریال به او کمک می کند؟ رودز یک کشتی‌گیر حرفه‌ای اهل مریتا جورجا است که با نام کودی رودز در مسابقات کشتی حرفه‌ای شرکت می‌کند، او چند باری بعنوان مهمان در سریال Arrow حضور داشته است.

سریال heels

این سریال قرار است ما را با یک خانواده همراه کند که کشتی شغل میراثی آنهاست، Heels دو برادر را به نمایش می گذارد که بر سر میراث پدرشان در یک مسابقه روبروی هم قرار می گیرند. امل در نقش یک هیل بازی می کند، که در واقع کشتی گیری است که یک شخصیت شرور را روی رینگ به تصویر می کشد، شخصیت امل در سریال جک اسپاد نام دارد. اسپاد یک شرور پرجذبه است و جزو بهترین های انجمن کشتی دافی (Duffy Wrestling Association) می باشد. در خارج از رینگ، او صاحب DWA و در جستجوی کمال است، پس برای موفقیت DWA هر کاری انجام میدهد.

همچنین بخوانید | وقایع فصل هشتم Arrow در زمین-۱ اتفاق می افتد؛ یک هفته بعد از حوادث پایانی فصل ۷

حالا که Arrow در آستانه به پایان رسیدن قرار دارد، امل باید دنبال فرصت های تازه ای باشد تا بتواند یک شخصیت ماندگار دیگر را به تصویر بکشد. ما امیدواریم او خیلی زود به یک فرانچایز سینمایی یا تلویزیونی بپیوندد، تا فرصتی تازه برای نشان دادن مهارت های خودش در بازیگری داشته باشد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.