استیفن امل ﻓﯿﻠﻢبرداری رویداد Crisis on Infinite Earths را به پایان رساند؛

شاید هنوز پخش سریال Arrow به پایان نرسیده باشد، و حتی رویداد Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) هم هنوز از راه نرسیده، ولـی نسخه استیفن امل گرین اَرو امروز بطور رسمی کارش با Arrowverse را به پایان رساند. اَرو قهرمانی است که سریالش باعث خلق یک دنیای اشتراکی مرتبط با کمیک های ﺩﯼﺳﯽ شد که اکنون هفت سال از عمرش گذشته است. و حالا بعد از هفت سال، اولین سریال این فرانچایز قرار است بعد از هشت فصل به پایان برسد، در نتیجه استیفن امل این روزها مشغول ضبط کردن آخرین صحناتش در Arrowverse بوده، و حالا ﻓﯿﻠﻢبرداری اپیزودهای Crisis on Infinite Earths را به پایان رسانده است.

در یک پست اینستاگرامی، آقای امل بطور رسمی فاش کرد که جلوی دوربین آخرین صحنه اش در Crisis on Infinite Earths رفته و تولید را به پایان رسانده، رویدادی که انتظار می رود طی آن الیور کوئین برای نجات مولتی ورس جان خودش را فدا کند — با توجه به اینکه در فصل قبلی Arrow تایید شد الیور در سال ۲۰۱۹ می میرد. با به پایان رسیدن Crisis on Infinite Earths، امل هم کارش با الیور کوئین به پایان می رسد و اَرو ورس را ترک می کند، و اگر در آینده بعنوان مهمان به یکی از سریال های این دنیای اشتراکی بازگردد، حضورش فقط در صحنات مربوط به گذشته ممکن خواهـد بود.

همچنین بخوانید | فصل هشتم Arrow: چرا ماسک بتمن جایگزین ماسک دث‌استروک شد؟

در حال حاضر، ﻓﯿﻠﻢبرداری تمام اپیزودهای فصل هشتم Arrow را به پایان رسیده و تیم تولید این روزها مشغول ضبط آخرین اپیزود هستند، که در واقع پایلوت Green Arrow and the Canaries است و می تواند حکم یک شروع را برای ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف جدید Arrow داشته باشد، که کاترین مک‌نامارا (در نقش دختر الیور) ستاره آن است. البته اگر چیزهایی که در مورد Crisis on Infinite Earths شنیده باشیم تبدیل به حقیقت شوند، خود الیور در آخرین اپیزود از فصل هشتم Arrow نقش چندان مهمی را ایفا نخواهد کرد؛ احتمالا خداحافظی واقعی ما با او طی اپیزودهای ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ خواهد بود.

فصل هشتم Arrow

ما سالهاست که منتظر از راه رسیدن ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Crisis on Infinite Earths هستیم، و تصور می کردیم باید خیلی بیشتر صبر کنیم. اگر به یاد داشته باشید در اولین اپیزود از سریال The Flash بود که نوید وقوع این رویداد به ما داده شد، یک بحران که در سال ۲۰۲۴ اتفاق می افتد و بری الن طی آن برای همیشه ناپدید می شود. حال، به دنبال تغییراتی که در خط زمانی ایجاد شد (در پایان فصل پنجم The Flash)، این رویداد بجای ۲۰۲۴ در ماه دسامبر ۲۰۱۹ اتفاق می افتد، و اینطور که مانتیور (LaMonica Garrett) ادعا کرده، طی Crisis on Infinite Earths شاهد مرگ الیور کوئین و بری آلن خواهیم بود. باید اشاره کنیم که در نسخه کمیک بوکی این رویداد هم قهرمان هایی مثل فلش و سوپرگرل کشته می شوند.

همچنین بخوانید | تام الیس (لوسیفر) حضور در Crisis on Infinite Earths را انکار کرد؛

اگر این رویداد به نسخه کمیک بوکی خودش شباهت داشته باشد، ما شاهد نابود شدن مولتی ورس خواهیم بود (از جمله زمین سوپرگرل و رعد سیاه) و در پایان فقط یک زمین باقی خواهد ماند. مرگ الیور و بری نیز بطور رسمی تایید شده و قطعا اتفاق خواهد افتاد، اما در مورد سرنوشت شخصیت هایی مثل سوپرگرل و سوپرمن (ها) بی اطلاع هستیم…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

3 نظرات
 1. E.N می گوید

  هنوز باورم نمیشه که باید با استیون آمل خداحافظی کنیم
  ایشون بدون شک یکی از غیرقابل جایگزین ترین بازیگران در تمام فیلم ها و سریال های کامیک بوکیه، یعنی واقعا به سختی میشه بازیگر دیگه ای رو در قامت الیور کویین تصور کرد، مثل کریستوفر ریو(سوپرمن)،هیو جکمن(ولورین)، هیث لجر(جوکر)، مایکل کیتون و کریستن بیل(بتمن)،رابرت داونی جونیور(تونی استارک)،کریس ایوانز(کاپیتان آمریکا)، کریس همسورث(ثور)،توبی مگوآیر و اندرو گارفیلد و تام هالند(اسپایدرمن)،جی کی سیمونز(جیمسون)،اما استون(گوئن استیسی)، چارلی کاکس(مت مورداک) و خیلی های دیگه که در نقش کامیک بوکی خودشون چنان درخشیدن که خیلی خیلی سخته که بخوایم بازیگران دیگه ای رو در اون نقش ها تصور کنیم، استیون آمل هم در همون حد ظاهر شد و خداحافظی با امثال ایشون واقعا سخته و آدم باورش نمیشه که آقای آمل یا آقای داونی دیگه در نقش الیور و تونی ظاهر نخواهند شد😥

 2. Omid می گوید

  چزا فعالیتتون انقدر کم شده؟

  1. آرش اسکندری می گوید

   کار سخت، زندگی سخت… 😒😒

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.