رمان From a Buick 8 استیون کینگ تبدیل به فیلم سینمایی می شود؛ بیوک اسرارآمیز!!

اینطور به نظر می رسد که به این زودی هـا قرار نیست شاهد پایان سلطنت استیون کینگ باشیم؛ این یکی دوساله کلا همه چیز به استیون کینگ ختم می شود، از موفقیت ﺑﻼﮎﺑﺎﺳﺘﺮ سینمایی IT گرفتـه تا از راه رسیدن مجموعه تلویزیونی Castle Rock، از بازسازی فیلم سینمایی Pet Sematary تا تولید قسمت دوم فیلم سینمایی IT؛ و حالا شنیده ایم که رمان From a Buick 8 این نویسنده بزرگ هم قرار است برای ساخت یک فیلم سینمایی مورد اقتباس قرار گیرد.

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی خبرگزاری ددلاین، قرار است یک فیلم سینمایی بر پایه رمان پرفروش From a Buick 8 ساخته شود. طبق گزارش آشوک آمریتراج (روح‌سوار: روح انتقام) بعنوان تهیه‌کننده در این پروژه حضور خواهد داشت، به همراه اَدیسون مهر و Priya Amritraj (دختر آشوک) که ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩهای اجرایی هستند. ویلیام برنت بل (پسر، شیطان درون) نیز این فیلم را بر پایـه ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪای نوشته خودش کارگردانی خواهد کرد. این فیلمساز اخیرا The Boy را کارگردانی کرد و از کارهای قبلی او می توانیم به The Devil Inside و Stay Alive اشاره کنیم.

رمان محبوب From a Buick 8 در سال ۲۰۰۲ منتشر شد. وقایع این رمان در شهر افتاده استترلر از توابع ایالت پنسیلوانیا اتفاق می افتد. چند سال بعد از اینکه یک نفر از اعضای پلیس منطقه توسط یک راننده مست کشته می شود، پسرش که نِد (Ned) نام دارد، فاش می کند اعضای “دسته D” یک راز پنهان پشت درهای مرکز فرماندهی خودشان دارند؛ جایی که از یک بیوک رودمستر ۱۹۵۴ اسرارآمیز نگهداری می شود، ماشینی که سالها قبل توسط مردی مرموز در یک ایستگاه گاز رها شده است.

همچنین بخوانید: فیلم اقتباسی In The Tall Grass استیون کینگ از مرداد تا شهریور در تورنتو جلوی دوربین می رود

From a Buick 8

طبق داستان رمان، نِد خیلی زود متوجه می شود که این بیوک در واقع یک ماشین عادی نیست و یک روحیه بدخواه دارد که ممکن است پورتالی به یک دنیای دیگر باشد؛ یعنی دریچه ای به یک واقعیت دیگر. سپس متوجه ارتباط هایی بین این ماشین رمزآلود با مرگ پدر خودش می گردد. این فیلم در اصل قرار بود توسط جرج اندرو رومرو کارگردانی شود، فیلمسازی که بیشتر برای سری فیلم‌های ترسناک با موضوع زامبی خودش مشهور است (مثل شب مردگان زنده، طلوع مردگان و روز مردگان)، اما سپس پروژه به دستان زنده یاد توبی هوپر سپرده شد که در نهایت مشکلات مالی باعث گشت توسعه به نتیجه مطلوبی نرسد.

اما زمانی که فیلم سینمایی IT پا به سینما گذاشت، و به فروشی بالا دست یافت و همچنین با نقدهای مثبتی روبرو شد، توسعه این پروژه دوباره ازسر گرفته شد!! — حال در جالب بودن رمان From a Buick 8 شکی نیست، اما پروژه اقتباس از آن به کسی سپرده شده که هیجان ما برای تماشای فیلم را چند برابر کرده است، پس پیشنهاد می کنیم که از همین حالا نفس خودتان را در سینه حفظ کنید!

همچنین بخوانید: فیلم اقتباسی Firestarter استیون کینگ صاحب یک کارگردان جدید شد


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline