ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﺍﺳﭙﯿﻠﺒﺮﮒ اکنون چهار فیلم در حال توسعه دارد

ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﺍﺳﭙﯿﻠﺒﺮﮒ مرد پرمشغله ای است و فیلم های زیادی را قرار است طی چند سال آینده بسازد. به لطف تازه ترین فیلم، Ready Player One (بازیکن شماره یک آماده) او اکنون تبدیل به اولین کارگردانی شده که فیلم هایش مجموعا ۱۰ میلیارد دلار در باکس آفیس جهانی فروش رفته اند. او سابقه نامزدی و همچنین دریافت جایزه اسکار و گلدن گلوب را در کارنامه هنری درخشان خودش دارد. بسیاری ﺍﺳﭙﯿﻠﺒﺮﮒ را به خاطر فرانچایزهای سینمایی Jurassic Park و Indiana Jones می شناسند، اما او اکنون در حال کار بر روی چند پروژه است که می تواند به واسطه آنها به شهرتی دوباره برسد!!

ﺍﺳﭙﯿﻠﺒﺮﮒ قصد دارد فیلم سینمایی Indiana Jones 5 را کارگردانی کند. طبق شنیده ها، این فیلم بهار امسال در انگلیس جلوی دوربین می رود و باری دیگر ﻫﺮﯾﺴﻮﻥ ﻓﻮﺭﺩ مشهور بعنوان قهرمان داستان در آن حضور خواهد داشت. ما در حال حاضر اطلاعات کمی از داستان این فیلم داریم اما بزودی خبرهای بیشتری در رابطه با آن خواهید شنید. باید اشاره کنیم که ﺟﺮﺝ ﻟﻮﮐﺎﺱ این بار هیچ دخالتی در نگارش داستان ندارد، در عوض ﺩﯾﻮﯾﺪ ﮐﭗ (Jurassic Park و Crystal Skull) وارد پروژه شده است. فیلم سینمایی Indiana Jones 5 از تاریخ ۱۰ جولای ۲۰۲۰ مصادف با جمعه ۲۰ تیر ۹۹ پا به گیشه می گذارد.

دومین پروژه این فیلمساز مشهور The Kidnapping of Edgardo Mortara نام دارد که از سال ۲۰۱۴ بعنوان کارگردان آن انتخاب شده است، او در اصل قصد داشت بعد از Ready Player One این فیلم را جلوی دوربین ببرد، اما حالا به نظر می رسد که تغییری در برنامه ایجاد شده است. فیلم The Kidnapping of Edgardo Mortara بر پایه رمانی به همین نام نوشته ﺩﯾﻮﯾﺪ ﮐﺮﺗﺰﺭ ساخته می شود و ﻣﺎﺭﮎ ﺭﺍﯾﻠﻨﺲ نیز برای حضور در آن جذب پروژه شده است. هنوز تاریخی برای شروع تولید یا اکران این فیلم اعلام نشده و باید منتظر انتشار یک گزارش رسمی باشیم.

همچنین بخوانید: سریال Ash vs. Evil Dead بعد از سه فصل لغو شد

از سال ۲۰۱۴، ما می شنویم که ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﺍﺳﭙﯿﻠﺒﺮﮒ برای کارگردانی یک بازآفرینی از West Side Story (ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﻭﺳﺖ ﺳﺎﯾﺪ) ابراز علاقه می کند، نسخه کلاسیک این فیلم ﺭﻣﺎﻧﺘﯿﮏ، ﺩﺭﺍﻡ ﻭ ﻣﻮﺯﯾﮑﺎﻝ ﺑﻪ ﮐﺎﺭﮔﺮﺩﺍﻧﯽ ﺭﺍﺑﺮﺕ ﻭﺍﯾﺰ ﻭ ﺟﺮﻭﻡ ﺭﺍﺑﯿﻨﺰ در سال ۱۹۶۱ اکران شد. اکنون اینطور به نظر می رسد که ﺍﺳﭙﯿﻠﺒﺮﮒ فرصتی پیدا کرده تا نسخه جدیدی از این فیلم را بر اساس ویژن خودش بسازد — اولین فیلم موزیکال وی. طبق صحبت های خود ﺍﺳﭙﯿﻠﺒﺮﮒ، او قصد دارد بعد از Indiana Jones 5 فیلم West Side Story را بسازد. تا اینجا خبر داریم که ﺗﻮﻧﯽ ﮐﻮﺷﻨﺮ بعنوان نویسنده در پروژه حضور خواهد داشت، اما اطلاعات بیشتری در دستزس نیست.

چند روز قبل اعلام کردیم؛ کمپانی وارنر بروس ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﺍﺳﭙﯿﻠﺒﺮﮒ (Ready Player One) را استخدام کرده تا فیلم سینمایی Blackhawk را تولید و احتمالا کارگردانی کند. در حال حاضر وضعیت دقیق فیلم جدید ﺍﺳﭙﯿﻠﺒﺮﮒ معلوم نیست اما به نظر می رسد که ارتباطی با DCEU نداشته باشد، ولی هنوز تایید نشده است. طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، ﺩﯾﻮﯾﺪ ﮐﭗ (Jurassic Park, War of the Worlds) که سابقه چندین همکاری با ﺍﺳﭙﯿﻠﺒﺮﮒ را دارد ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ Blackhawk را می نویسد، بر پایه کمیک هایی به نام که توسط ﻭﯾﻞ ﺁﯾﺰﻧﺮ، ﺑﺎﺏ ﭘﺎﻭﻝ و Chuck Cuidera در سال ۱۹۴۱ خلق شد. هنوز اطلاعات زیادی از این پروژه در دسترس نیست اما بزودی خبرهای بیشتری به دستمان می رسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.