شایعه: Thor 4 قرار است درباره حمله انسان ها به آزگاردی ها باشد!

مارول هنوز بطور رسمی تایید نکرده که قصد دارد Thor 4 را بسازد، اما بر پایه صحبت های کریس همسورث (بازیگر نقش خدای رعد) و تسا تامپسون (بازیگر نقش والکری) می توانیم ادعا کنیم مارول واقعا در فکر تولید یک فیلم انفرادی دیگر برای ثور است. این ابرقهرمان اخیرا سالهای بدی را پشت سر گذاشته، و واقعا اتفاقی بدتر از رویارویی با هلا و تانوس وجود ندارد؛ پس مارول چطور می خواهد ثور را غافلگیر کند؟ خب، ظاهرا یک خط داستانی کمیک بوکی وجود دارد که می تواند گزینه مناسبی برای فیلم سینمایی Thor 4 باشد.

طبق ادعای منابع ما، این فیلم قرار است بر پایه قوس کمیک بوکی Siege (محاصره) ساخته شود. البته مارول هیچوقت به دقت از یک خط داستانی اقتباس نمی کند، درست مثل رویداد جنگ ابدیت که برداشتی از نسخه کمیک بوکی خودش بود، پس برای محاصره هم اتفاقی مشابه خواهد افتاد. بنابراین می توانیم انتظار داشته باشیم که در Thor 4 با انسان هایی روبرو شویم که در تلاش برای نابود کردن آزگارد جدید و تصاحب تکنولوژی آنها هستند. البته با توجه به اینکه هنوز ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪای به نگارش در نیامده، می توانیم بگوییم که اقتباس از این خط داستانی فعلا فقط در حد یک ایده است و ممکن است در نهایت به روایت داستان متفاوتی بپردازند.

همچنین بخوانید | ظاهرا مارول قصد دارد Thor 4 را بسازد؛ صحبت هایی از بازگشت تایکا وایتیتی به میان آمده!

ولی با توجه به اینکه ثور در پایان فیلم Avengers: Endgame زمین را ترک کرد و مسئولیت آزگاردی های باقی مانده را به والکری سپرد، انتظار می رود که ماجراجویی بعدی او کیهانی و همراه با نگهبانان کهکشان باشد. ولی اگر از خط داستانی Siege اقتباس کنند و آزگاردی ها مورد تهاجم انسان ها قرار بگیرند، او بدون شک به زمین بازخواهد گشت. اگر هم این اتفاق نیافتد، مارول باید پای یک شرور خیلی بزرگ را به دنیای سینمایی خودش باز کند تا بتواند به ثور دلیلی مناسب برای جنگیدن دهد.

فیلم Thor 4

مارول طی سه فاز نخست بیست و چند فیلم ساخت تا به رویداد جنگ ابدیت برسد، پس برای فازهای بعدی هم باید یک رویداد جدید را در نظر بگیرد؛ شاید این رویداد “سلطنت تاریک” باشد. اقتباس از خط داستانی “محاصره” می تواند شرایط لازم برای از راه رسیدن سلطنت تاریک را فراهم کند. در کتاب های مصور، نورمن آزبورن کسی است حمله به آزگارد را ترتیب می دهد، و این اتفاق زمانی می افتد که او رهبر تیم ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ تاریک و HAMMER (جایگزین سازمان شیلد) است. از طرفی شایعه ها ادعا دارند که آزبورن قرار است شرور اصلی فاز چهارم باشد، پس بعید نیست از Thor 4 برای معرفی این شرور استفاده کنند، و شاید او زودتر معرفی شود، ولی نقش مهمی در وقایع این فیلم داشته باشد.

همچنین بخوانید | بری لارسون (کاپیتان مارول) حداقل در ۵ فیلم مارولی دیگر حضور خواهد داشت؛

البته ممکن است مارول در حالی که بر روی Thor 4 کار می کند (نگارش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ، انتخاب کارگردان و …)، نخست از ثور در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 (نگهبانان کهکشان) استفاده کند، مخصوصا با توجه به پایان Avengers 4. ولی اگر “سلطنت تاریک” رویداد مهم فاز چهارم دنیای سینمایی مارول باشد، دنیا به ابرقهرمان هایی مثل ثور و کاپیتان مارول نیاز خواهد داشت، پس به احتمال قوی حداقل یک فیلم دیگر برای خدای رعد ساخته خواهد شد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.