تصویر جدید Stranger Things 3 نوید عمیق تر شدن رفاقت داستین و استیو را می دهد!

بعضی چیزها در هاوکینز (Hawkins) تغییر کرده و بعضی چیزها هیچ تغییری نکرده اند؛ سومین فصل از سریال پرطرفدار و تماشایی Stranger Things (چیزهای عجیب) قرار است در تاریخ چهارم جولای توسط سرویس استریم Netflix منتشر شود، وقایع Stranger Things 3 در سال ۱۹۸۵ اتفاق می افتد و باری دیگر ما را با گروهی از بچه ها — مایک (Finn Wolfhard)، اِلِوِن (Millie Bobby Brown)، داستین (Gaten Matarazzo)، لوکاس (Caleb McLaughlin)، ویل (Noah Schnapp) و مکس (Sadie Sink) — روبرو می کند که سعی دارند جلوی یک هیولا را بگیرند.

مت دافر خالق سریال در مورد فصل سوم گفته است که “ما می خواستیم کاوشی در موضوع تغییر داشته باشیم. وقایع این فصل طی آخرین تابستان قبل از شروع دبیرستان اتفاق می افتد. بچه ها در حال بزرگ شدن هستند، و تحول بزرگی قرار است رخ دهد، تحولی حجب آفرین و دردناک. آنها می توانند بدون اینکه از هم جدا شوند بزرگ شوند؟” و البته در این میان یک سری خطرهای جدید هم شهر را تهدید می کند “اِلون دروازه را بست، اما Mind Flayer is هنوز در دنیای وارونه زنده است. این موجود راهی دیگر به سوی هاوکینز پیدا خواهد کرد… فقط مسئله زمان وجود دارد.

همچنین بخوانید | تاریخ انتشار سریال The Dark Crystal: Age of Resistance، تصاویر رسمی

در این میان، هاپر (David Harbour) تلاش می کند تا یک دختر که دارای قدرت های ذهنی است را بزرگ کند، اِلِون که اکنون وارد یک رابطه با مایک شده. دیوید هاربر در همین رابطه گفته که “این قضیه او را وارد یک گفتگو با جویس [Winona Ryder] می کند، او می تواند من را مقداری نصیحت کند، در رابطه با اینکه چطور به تنهایی از یک بچه مراقبت کنم …” البته کلانتر هاپر زیاد در انجام این کار خوب نیست. “در این فصل، هاپر کارهای بزرگ زیادی انجام می دهد… اما او چاق تر از هر موقع دیگری است و توانایی کمتری در صدمه زدن به مردم دارد، اما یکم تواناتر چون درست مانند یک فیل گنده است.

Stranger things

سریال Stranger Things

از طرفی، چیزی که در مورد Stranger Things 3 خیلی جالب می باشد عمیق تر شدن رابطه استیو (Joe Keery) و داستین است، در واقع اینطور به نظر می رسد که این دو نفر صحنات مشترک زیادی با هم دارند. گیتن ماتارازو بازیگر نقش داستین در همین رابطه گفته که “شما قطعا خیلی بیشتر آنها را می بینید. این چیزی است که من واقعا درباره مت و راس دوست دارم: اونا می دونن که طرفدارا چی دوس دارن و انجامش می دن.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی از فیلم Army of the Dead نتفلیکس داریم؛

اگر به یاد داشته باشید در نیمه دوم فصل قبلی بود که این دو نفر کنار هم قرار گرفتند، و یک رابطه دوستانه عجیب را شکل دادند. درست بعد از اینکه رابطه استیو با نانسی (Natalia Dyer) دچار مشکل شد، او وقت آزاد بیشتری پیدا کرد و بعد از آشنایی بیشتر با داستین، چیزی شبیه به یک مربی برای او شد. حال ما نمی دانیم نقش این ارتش دو نفره در فصل سوم دقیقا چیست، اما به نظر می رسد که قرار است کنار هم یک ماجراجوی جالب داشته باشند.

در انتها باید اشاره کنیم که اپیزودهای Stranger Things 3 طبق تایید نتفلیکس در تاریخ پنجشنبه ۱۳ تیر ۹۸ به دست طرفداران می رسد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline